Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 346 total)
  • Author
    Posts
  • Zambi
    Participant
      Post count: 898

      Purak
      ovi što slabo zapažaju :blink: predlažem da ih predamo Tevi da him providi sa vitaminima :P iz svoje bašće:silly:

      purak
      Participant
        Post count: 484

        Sad cemo vidjeti kakvim se vitaminima hrane Tevini…….:huh: izgubice od Francuza :dry: .

        purak
        Participant
          Post count: 484

          :laugh: Jesam li vas prepo???Ma salim se,otkud ja znam…:) ja znam samo hocel Turci podjediti ili nece.

          :) Mahsuz selam svima.;)

          purak
          Participant
            Post count: 484

            Cestitke Holandjanima za rezultat,a Francuzima za igru :)

            Zambi
            Participant
              Post count: 898

              Rekoh li ja Teva večeras je vaša fešta;) bogami narandžasti su prava mašina;)

              Teva
              Participant
                Post count: 8872

                Oranje (narandzasti) i zdrava, bio hrana.
                U Tilburgu veceras bijase ko za novu godinu, raja naulicu, vriska, petarde i vatromet…..:)

                Mustafa
                Participant
                  Post count: 8282

                  Teva svaka cast.

                  Miris lala povalja galske pjetlice….

                  Pjetlici imaju jos jednu sansu protiv isto tako “tankih” Talijana……. :( :(

                  Anonymous
                    Post count: 2088

                    Zambi napisao:

                    Rekoh li ja Teva večeras je vaša fešta;) bogami narandžasti su prava mašina;)

                    Masina nego kako:woohoo:
                    Rekoh ja tebi Zambata,;) saltaj se na Tevine lale dok ti je vrijeme.
                    Lale povalise pjetlice, pravo u lonac..

                    Amra68
                    Participant
                      Post count: 82

                      Ja evo poranila da vidim sta ima, kad imam sta i vidjeti!!! Ja sto se ulizujete Web-u , pa i Zambi! E ja vala necu, pa nek bude sta hoce! Tevinoj momcadi svaka cast na sinosnjoj utakmici! Veceras u prvoj ja navijam za Svedsku a u drugoj za Rusiju! Vidjecemo! Nece se Sele valjda ljutiti!
                      A to sto Web. kaze da se ne moze trcati? Moze, moze i te kako, jos smo mi u snazi, samo ne kao nekad ;)

                      Selam vam i pozdrav od Hrvatske navijacice … Cro, Cro, Croatia …:silly:

                      behar
                      Participant
                        Post count: 514

                        Bravo za narandzaste….

                        behar
                        Participant
                          Post count: 514

                          Mustafa napisao:

                          Teva svaka cast.

                          Miris lala povalja galske pjetlice….

                          Pjetlici imaju jos jednu sansu protiv isto tako “tankih” Talijana……. :( :(

                          Ma jesmo potanki ali smo jos uvijek u igri, znas Mustafa onu:”Ko se zadnji smije…”, samo mi se cini da se necu imati cemu smijati s Talijanima ove godine. (osim njihovoj slaboj igri)

                          purak
                          Participant
                            Post count: 484

                            :huh: Narandjasti jesu pobjedili,al su ih Francuzi rasturili igrom….i kakve masine,ono se zvala sreca,i bez daljnjeg,fala francuskom muti od golmana,pa je i onakav rezultat.Ne mogu da vjerujem da ja uvjek drugacije vidim situaciju od vas sviju :blink: .Do kog li je?
                            Ma upravu si ti web,treba se noge ufatiti pa uz brdo razguliti.:) a oni nek fale koga hoce…Zna se ko je najbolji.;)

                            Teva
                            Participant
                              Post count: 8872

                              To ti je isto Purak ko da su ovi moji poljoprivrednici trenirali na Pticijaku na velikom,
                              travnatom igralistu a ovi tvoji pjetlici na onoj Pitarovoj sljaci pa kasnije asfaltu…..:silly:

                              Anonymous
                                Post count: 2088

                                Francuzi se ne smiju javiti,Hrvati pokvareni kao i uvijek,a vi koji navijate za takve,stanite medju njih,pa ce te vidjeti kako ce te proci,gore od onih na Heliodromu

                                Anonymous
                                  Post count: 2088

                                  Holandija svaka cast,a za Njemacku bi bolje igrala moja djeca.
                                  Rusi i Grci povraca mi se od takvih

                                Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 346 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.