Viewing 15 posts - 331 through 345 (of 346 total)
  • Author
    Posts
  • Mustafa
    Participant
      Post count: 8282

      Spanija – Rusija 7 : 1, ako brojimo i utakmicu iz grupne faze.
      E talasika – … :) :) :) :)

      Mustafa
      Participant
        Post count: 8282

        FINALE
        NJEMACKA – SPANIJA

        sta reci:
        Hilmo je Hilmo – Njemci su to bezbroj puta dokazali

        Spanija zasluzeno u finalu, bez poraza sa gol razlikom 11 : 2.

        Prema svemu pokazanom do finala za mene je Spanija blagi favorit, mada je Hilmo ipak Hilmo i nikad se ne zna kako ce zaigrati…. Nadam se dobroj utakmici ….

        Anonymous
          Post count: 2088

          Spanija je super ekipa,najvise su pokazali i zasluzeno su u finalu.Mogla bi se obistiniti ona stara prica da :

          Fudbal igraju dvije ekipe u kojoj na kraju pobjedjuju Hilmini Orlovi.:laugh:Orlovi su to bezbroj puta dokazali,kao npr.s Turskom;)

          HILMO JE HILMO;) :laugh:

          purak
          Participant
            Post count: 484

            Opet imam problema s kompjuterom,i danas me nesto sve nervira.

            :)

            purak
            Participant
              Post count: 484

              Turci europski prvaci po visini premija

              Čak 450.000€ po glavi dobit će svaki turski nogometaš od svog saveza za nastup na Europskom prvenstvu u Austriji i Švicarskoj…

              Oduševljeni predsjednik Turskoga nogometnog saveza Hasan Dogan odlučio je velikodušno nagraditi izabranike Fatiha Terima rekordnim iznosom.

              Usporedbe radi, novi europski prvaci, bili to Španjolci ili Nijemci, morat će se u slučaju najvećeg uspjeha zadovoljiti s dvostruko manjim svotama: Nijemcima je obećano 250.000, a Španjolcima čak još manje – 214.000€ po igraču, piše njemački internet portal sport1.de.

              Ispada da su i premije hrvatskih reprezentativaca iznad prosjeka: iz HNS-a su objavili da su igrači zaradili po 300.000€.

              Istodobno, spomenuti predsjednik turskog saveza Hasan Dogan počeo je nagovarati Fatiha Terima na dvogodišnji ostanak za kormilom reprezentacije. Turski je izbornik javno objavio da će ispuniti obećanje koje je dao prije turnira i povući se s klupe.

              – Na povratku iz Švicarske za Istanbul u avionu sam razgovarao s Terimom. On je naš izbornik i nadam se da će ostati za kormilom i u sljedećemu kvalifikacijskom ciklusu – kazao je Dogan.

              Anonymous
                Post count: 2088

                Koliko su nasi izabranici Usljanovic i ostali Cobani iz COBANSKOG saveza LOPOVA dobili za ne nastup na prvenstvu.

                ponekad ovdje
                Participant
                  Post count: 1139


                  Znaci opet navijamo za Hilmine orlove. Brojala sam sad ono na prste, pa ima nas podosta. Posto Efendija ne voli Spance i on je sa nama.
                  Nadam se da ce utakmica biti opet dobra i da cemo svi uzivati.

                  Evo jedna lijepa slicica za one jos neutjesne:)

                  …pa onda i ova

                  …a ako pobijede bice Spancima ovako:

                  purak
                  Participant
                    Post count: 484

                    :( Ah sta cu,zaduzili ste me da sad i ja navijam za Hilmine orlove,i vi ste :angry: skoro svo vrijeme bili uz Tursku.
                    :) Ma nije djaba ona stara:
                    “Gdje svi Turci,tu i mali Mujo!;)

                    Anonymous
                      Post count: 2088

                      Njemacka uoci utakmice sa Turskom


                      Njemacka je pobijedila na jedan od svojih uobicajenih nacina “Pobjednik iz zadnje minute” izgubio je u zadnjoj minuti.

                      [img size=150]http://www.index.hr/images2/kevinkuranyimichaelballacklukaspodolskiphilipplahmAFPV22.jpg
                      [/img]

                      purak
                      Participant
                        Post count: 484

                        :S Pobjednik iz zadnje minute>>>Njemacka<<<,to je poenta citave price,a ne na uobicajen nacin.:dry:

                        ponekad ovdje
                        Participant
                          Post count: 1139


                          Posto ste mi danas uljepsali dan evo i vama jos dvije lijepe slike iz galerije EM 2008-die Fans

                          [img size=150]http://www.rogatica.org/ponekad_ovdje/ljepotice.jpg
                          [/img]

                          …jedan lijep pozdrav iz Njemacke

                          http://dsds-video.rtl.de/player.php?videoid=MTM2MzUwfDIwMzQ2NjA%3D&tl=2&cat=212

                          …a sutra cemo vidjeti je li Hilmo, Hilmo…

                          purak
                          Participant
                            Post count: 484

                            :) Veceras cemo vidjeti,hocel biti:

                            DEUTSCHLAND VOR, NOCH EIN TOR.

                            Irfan-tekija
                            Participant
                              Post count: 681

                              Jok Purak ne bi. Evo Spanci dizu pehar.

                              Mustafa
                              Participant
                                Post count: 8282

                                SPANIJA – NJEMACKA 1:0

                                A prema igri i sansama Bogami je trebalo biti bar jos nekoliko golova u njemackoj mrezi….

                                Kakvu su igru pokazali Hilmini orlovi vise su licili na Hilmine vrapcice :laugh: :laugh: :laugh:

                                purak
                                Participant
                                  Post count: 484

                                  :) Nisam nista vidio….evo jako iz hitne.Ma cudo bi bilo i da su opstali na ovoj danasnjoj danasnjici,ako nista,kad tad bi him pticja gripa dohakala.VRAPCICI :laugh:

                                  Ovo vam je samo malo za onu tursku srecu,:( a zao je i meni,volio bih da vam je bilo na volju.

                                Viewing 15 posts - 331 through 345 (of 346 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.