Viewing 15 posts - 316 through 330 (of 346 total)
  • Author
    Posts
  • purak
    Participant
      Post count: 484

      Turski nogometaši dočekani kao narodni heroji

      Turske nogometaše u Istanbulu dočekala je horda navijača koji su svoje miljenike pozdravili kao da su, u najgorem slučaju, osvojili prvenstvo Europe.

      Turcima je malo nedostajalo da se plasiraju u finale, ali Nijemci su na kraju ipak bili bolji i slavili upravo na “turski način” – pogotkom u posljednjim minutama. No, navijači nisu razočarani. Konvoj navijača dočekao je reprezentativce već na aerodromu i pratio ih do trga Taksim u centru Istanbula gdje je organizirana velika proslava.

      U čast ekipe na trgu je organiziran koncert popraćen vatrometom, a navijači su bučnim pozdravom i brojnim transparentima pozdravili nogometaše i izbornika. “Fatih Terim, ne ostavljaj nas”, pisalo je na brojnim transparentima diljem trga na kojem se skupilo više tisuća navijača.

      No, kako javljaju turski mediji, iako se u zemlji podigla prava euforija zbog nastupa ove reprezentacije na Euru, doček nije bio ni upola tako masivan poput onog koji je priređen osvajačima brončane medalje na Svjetskom prvenstvu 2002. godine. Krivi su za to organizatori, koji su u posljednji tren najavili da će doček biti organiziran.

      :woohoo: Pa ja sto sam navijo,navijo sam.

      :) Opet sam pohlupo sve loncice,doslo mi je da ce se ovo jos razigravati da se vidi ko ce biti treci,cetvrti,:dry: ,a nekog bas briga….bitno je samo da su Hilmini orlovi prvi,a za ostale manje vise.
      Ma ne navijam ni ja za Ruse,gluho bilo,to sam ja sinoc malo vise u huji izgovorio.:) Ma dvaput mi pozlilo dok sam samo piso da cu za njih navijati,al mahsuz tebi tako porucio,da se i ti malo nerviras.
      Pa i kompjuter me danas zeza,sve me nesto danas nervira.

      :) Viva Espana ;)

      Zambi
      Participant
        Post count: 898

        Purak jarane
        ona treća je bezbeli nabas;) :) :laugh:
        a vidiš Kruško se nešta ušutio:unsure: ima čojek problem:P nemože da svari da je Turkiš naj repka:angry:
        i na kraju Viva Espana

        Anonymous
          Post count: 2088

          Ne volim ni Ruse ni Spance, tako da mi je sasvim svejedno ko ce pobijediti. Jedino sto me veceras interesuje jeste kako ce odigrati Arshavin. Ne faleci mu nicega, momak igra nevjerovatno, i bas mi ga je nekako lijepo gledati, podsjeca me na Zizoua :)
          Turska je moralni pobjednik, sa rezervnim sastavom ih jedva Svabe pobijedise, zamislite da su bili u punom sastavu :)
          A nesto se i u mraku muljalo, sumnjivo brate :) Ja nadjoh na satelitu pa sve lijepo pregledah, al opet mi sumnjivo:)
          Sve najbolje . . . . .

          Anonymous
            Post count: 2088

            Zambi napisao:

            Ma vidi ti KruškoberaB) mali ima problema:dry: šta ima Rusija:P :P Nihat-efendum je čovjek od karaktera i riječi;) hoćeš Kruško da kažeš da nisu nasikirali:ohmy: :huh: Hilmine orlove:unsure: hoćeš da kažeš da su samo ekipa,pa ti si bolestan:P tebe je uhvatio kruškoberitis;) benevreku opet ti ponavljam za mene je TURKIŠ šampion:cheer: :P

            Kakvo Kruskoberu Brcigovski sikiranje:laugh:znas sta je porucio Nihat:laugh: no sikiriki:P izgubicemo mi protiv Nijemaca:laugh: :laugh:
            Nijemci igraju tacno onoliko koliko im treba.Nisu dzaba osvojili sve ono sto su osvojili a toga je zaista mnogo-od 10 ucesca na Euro-u na 6 su usli u finale to nije slucajno,to su znanje efikasnost i na kraju mentalitet.
            Priznaj Krusko da si se uberbatio :laugh: pa slavis izgubljenu utakmicu.:P :laugh:

            Zambi
            Participant
              Post count: 898

              Slušaj ti Kruško
              prvo nemoj da citiraš Nihat-efendi nije bio samnom na vezi kada se igralo sa Hilminim orlovima:angry: ja slavim uspjeh naj repke;) ti ba nisi formalan:huh: pa pregledaj još jednom tekmu pa ćeš viditi:ohmy: da su ih vile pronosale:blink:
              Kruško nešto si mi slab:unsure: vider ti to:silly: :lol: :blush:

              Anonymous
                Post count: 2088

                Zambi napisao:

                Purak jarane
                ona treća je bezbeli nabas;) :) :laugh:
                a vidiš Kruško se nešta ušutio:unsure: ima čojek problem:P nemože da svari da je Turkiš naj repka:angry:
                i na kraju Viva Espana

                Kakav problem:laugh: Turkis naj repka:laugh:ti si Papandopulos bolestan:silly:;) sad Viva Espana a sta je s Rusima:angry: ma ona prva je za tebe,ko da si se mescini malkice prehladio:P :laugh:

                Anonymous
                  Post count: 2088

                  Bio si na vezi cjelo vrijeme:laugh: :laugh: :laugh: :P :P :kiss: :kiss: al si se uberbatio,evo cuje se dovde.

                  Forza Hilmini orlovi:woohoo: :woohoo: :woohoo:

                  Zambi
                  Participant
                    Post count: 898

                    E kad je tako:ohmy: miriši:blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

                    Anonymous
                      Post count: 2088

                      Vidi kruske:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :dry: :dry: :silly:prizna da se je uberbatio.

                      Evo ti jedna za utjehu Krusko,interesantna slika jelde??

                      Turci su sinoc pokazali da su u dobroj formi;) i da imaju kondicije,a nijemci da znaju igrati fudbal i na kraju da oni uvjek pobjedjuju:woohoo:

                      Zambi
                      Participant
                        Post count: 898

                        Moj Krusko
                        to se tebi samo čini da samse:huh: uberbatio:huh: nego blento eno Espana 1 a Rusi0:P :P :P :P ;)

                        Anonymous
                          Post count: 2088

                          Prizn’o si Krusko blentavi:laugh:;)
                          Viva Espana:woohoo:

                          Anonymous
                            Post count: 2088

                            2:0 za Spaniju:woohoo:
                            Rusi idu kuci akoBogda

                            Zambi
                            Participant
                              Post count: 898

                              Kruško Blentovenu:P
                              nemem ja šta priznavati,moj stav je jasan,samo Turkiš:P :P :P

                              Anonymous
                                Post count: 2088

                                Dobro je ba Krusko,Spanci dobili 3:0 zasluzeno,najvise su pokazali do sada.
                                FINALE-SPANIJA – NJEMACKA

                                webmaster
                                Keymaster
                                  Post count: 3712

                                  Juce sam bio na poslovnom sastanku i veceri u Kopenhagenu dosao kuci u 23:30… :angry:

                                  Nisam gledao utakmicu, karamba i karambita, ali sta je tu je.

                                  Eto gledah ovu veceras, drago mi je da su Spanci prosli dalje, sto kaze Twin – sto dalje od Rusa!

                                Viewing 15 posts - 316 through 330 (of 346 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.