Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 346 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
      Post count: 2088

      [img size=150]http://images.tsn.ca/images/silver/promos/euro2008_promo-218×60.jpg
      [/img]
      Na Euru ce nastupiti 16 reprezentacija, koje su raporedjene u cetiri grupe.
      Naslov evropskog prvaka branit ce Grcka.
      Utakmice po grupama na rasporedu su do 18.juna.Cervrtfinalni mecevi igraju se od 19.do 22.juna, polufinale 25. i 26. juna, dok je finalni mec na programu 29. juna u Becu.

      GRUPA A

      Svicarska
      Ceska
      Portugal
      Turska

      GRUPA B

      Austrija
      Njemacka
      Poljska
      Hrvatska

      GRUPA C

      Francuska
      Italija
      Nizozemska
      Rumunija

      GRUPA D

      Grcka
      Rusija
      Svedska
      Spanija

      Utakmicom izmedju domacina Svicarske i reprezentacije Ceske na stadionu St.Jakob-Park u Baselu i prigodnom svecanosti otvaranja pocelo je 13.evropsko nogometno prvenstvo, koje se igra u Svicarskoj i Austriji.

      Grupa A

      Svicarska-Ceska 0:1
      Portugal-Turska 2:0

      behar
      Participant
        Post count: 514

        Eto posto se Bosna i Hercegovina nije kvalifikovala :( kao ni Engleska :( ja na ovom prvenstvu navijam za Italijane:cheer: , mada gledajuci jucerasnje utakmice Portugal izgleda pravo jak. Sta je sa ostalim forumasima/cama, za koga vi navijate????;)

        purak
        Participant
          Post count: 484

          :) Za Tursku.

          Teva
          Participant
            Post count: 8872

            De ti de Purak pa nek te opet naruze.
            Sta ce ti Turska kad nam je Hrvatska susjedna drzava.:silly:

            Zambi
            Participant
              Post count: 898

              ;) za Tursku

              Anonymous
                Post count: 2088

                Za Hilmine orlove,Germany u srcu

                Irfan-tekija
                Participant
                  Post count: 681

                  Za Njemacku.

                  Anonymous
                    Post count: 2088

                    Nogometna reprezentacija Hrvatske je u prvom kolu B-grupe Evropskog savladala selekciju Austrije sa 1:0

                    U drugoj utakmici reprezentacija Njemacke nadigrala je selekciju Poljske pobijedivsi sa 2:0.

                    GRUPA B

                    Hrvatska – Austrija 1:0
                    Njemacka – Poljska 2:0

                    Anonymous
                      Post count: 2088

                      Gledajuci jucerasnje utakmice Portugal je pravo jak kao i Njemacka.Pored njih tu su jos Holandija,Spanija i Francuska.
                      Italija je uvjek favorit, ali meni nisu nikad bili dragi uvjek su se provlacili.
                      Navijacki se nadam da ce Holandija, Njemacka, Svedska daleko dogurati.

                      Anonymous
                        Post count: 2088

                        Teva napisao:

                        De ti de Purak pa nek te opet naruze.
                        Sta ce ti Turska kad nam je Hrvatska susjedna drzava.:silly:

                        Pogresno se odrazio Purak,vjerovatno je mislio reci HTurska.

                        Hilmini horlovi-prvaci;)

                        purak
                        Participant
                          Post count: 484

                          Ma i ako naruze moj Teva,:( vidis da me nesto krenulo.

                          Nisam se ja lose Gracanice odrazio :) ,HT tj.Hoce Turska mozda cak i pobjediti.;)

                          webmaster
                          Keymaster
                            Post count: 3712

                            Samo da znas Purche da nisi sam… :)

                            Ja ako ne navijam za Tursku “nama” belaj u kuci, mozda ce neko i pogoditi zasto ;)

                            Mustafa
                            Participant
                              Post count: 8282

                              Gracanica napisao:

                              Gledajuci jucerasnje utakmice Portugal je pravo jak kao i Njemacka.Pored njih tu su jos Holandija,Spanija i Francuska.
                              Italija je uvjek favorit, ali meni nisu nikad bili dragi uvjek su se provlacili.
                              Navijacki se nadam da ce Holandija, Njemacka, Svedska daleko dogurati.

                              Imam isto misljenje kao i “generacija”

                              Posto su Turci u prvoj utakmici bili “potanki”
                              za Purka NT (nece Turska pobjediti)ja navijam za NJEMCE…. pa oni su mi susjedi naravno odmah iza su SVEDI i oni su mi susjedi a i nas istocnjake su prije rata zvali Svedani…. :laugh: :laugh: :laugh:

                              Amra68
                              Participant
                                Post count: 82

                                Abdulahu, ti htio ne htio, moras navijati za Tursku, inace … ??? ;)
                                Ja navijam za Hrvatsku, mada znam da sigurno nece osvojiti titulu Evropskog prvaka! Posle njih, moj favorit je naravno moja druga domovina Njemacka!:P

                                Teva
                                Participant
                                  Post count: 8872

                                  Moras Web dzaba je, nije bez veze ona: Odakle si…..:)

                                Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 346 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.