Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 346 total)
  • Author
    Posts
  • Zambi
    Participant
      Post count: 898

      Bogami Teva oni tvoji plaho naružiše Tale,beli neka su;) ;) ;) ;) ;) ;)

      Teva
      Participant
        Post count: 8872

        A Rusi i Grci haman mislili da je veceras Euro-vizija.;)
        zlaatan onaj nas Zlatan.:)

        Anonymous
          Post count: 2088

          U susretu prvog kola D-grupe Evropskog nogometnog prvenstva u Austriji i Svicarskoj reprezentacija Spanije je u Innsbrucku pobijedila Rusiju sa 4:1.

          U drugom susretu u grupi veceras je reprezentacija Svedske savladala selekciju Grcke 2:0.

          GRUPA D

          Spanija-Rusija 4:1
          Svedska-Grcka 2:0

          behar
          Participant
            Post count: 514

            E jesam i ja izabro za kog cu navijati. Samo mozda se pretvaraju pa ce kasnije pravo zaigrati ko ce znat Talijanima!!!B)

            Anonymous
              Post count: 2088

              Teva napisao:

              A Rusi i Grci haman mislili da je veceras Euro-vizija.;)
              zlaatan onaj nas Zlatan.:)

              Zlatan pa jos nas Ibrahim pa jos nas SVECKO(nas istocnjake prije rata su zvali Svedani).
              Posto su Turci u prvoj utakmici bili “slabi”
              za Purka jos uvjek vazi NT(nece Turska pobjediti)
              Zlatni HILMINI orlovi prvaci.

              Zambi
              Participant
                Post count: 898

                Ma znaš šta je Gračanica,Turkiš dolazi,šta ima slabi;) a halal ti tvoji švedi,nego se na vrijeme prestroj;) vidim da mi se jaran Behar žali :dry: neka to on malo razmotri sa Tevom:P more biti mu bude lakše:silly:

                Anonymous
                  Post count: 2088

                  Ma znas sta Zambi,ako moji Svedi(Ibrahim);) izgube ja se namah saltam na Hilmine orlove,nekako su mi oni pouzdaniji i bolji nego Turkis.:P
                  Behar i ako se presalta ja mislim da nece dalje od Hilmini orlova;)
                  jal Tevinih poljoprivrednika-lala,oni su mu nekako blizi.:dry:

                  Zambi
                  Participant
                    Post count: 898

                    Mislim da je nama svima najpametnije;) sa Tevom porazgovarati:P pa ga nekako umoliti da nas primi među svoje poljoprivrednike:woohoo:

                    Anonymous
                      Post count: 2088

                      Zambi, ja sam za tvoj prijedlog.
                      Evo ja sam se lapio sjemena i lopate.
                      Lale znaju, nisu oni krivi.

                      purak
                      Participant
                        Post count: 484

                        behar napisao:

                        E jesam i ja izabro za kog cu navijati. Samo mozda se pretvaraju pa ce kasnije pravo zaigrati ko ce znat Talijanima!!!B)

                        Eh eto,Behar je vec skonto da je za pogresne navijo :) a i vi cete samo polahko.Ma nebi ni meni bilo mrsko da bilo ko pobjedi od ovih sto Gracanica nabroja:Turska!

                        ponekad ovdje
                        Participant
                          Post count: 1139

                          _______

                          Divno je sinoc bilo pratiti utakmicu i posmatrati tog zlatnog momka Ibrahimovica. Kakav strijelac, kakav prvi gol… Koliko samo uspjesnih nasih mladih ljudi po bijelom svijetu u svim mogucim oblastima. Citala sam jedanput intervju Mirze Delibasica dok je jos bio u bolesnickoj postelji, kad je rekao zasto je izvrsena agresija na Bosnu i Hercegovinu i kad je nabrajao u cemu smo sve bili bolji od svih bivsih republika i zbog cega nas nisu „ocima mogli gledati“.

                          Inace, posto nas nema tu, sasvim mi je logicno da navijam za Njemacku, ali prvenstveno navijam za ovog zlatnog momka.

                          Anonymous
                            Post count: 2088

                            Volio bih da Turska prodje,ali su potanki,jedino bi ih mogao spasiti Dzevad Poturak,

                            purak
                            Participant
                              Post count: 484

                              :) Ma oni veceras sigurno pobjedjuju,:( slutio sam kolko sam mogo pa ako Bogda,da sam i naslutio.Vidjecemo veceras.

                              :) Ustvari vidjecete…..ja znam sigurno.;)

                              Anonymous
                                Post count: 2088

                                Mozda zenska reprezentacija

                                purak
                                Participant
                                  Post count: 484

                                  Ma nisu ni sve muske reprezentacije najgore,znaju i oni nekad prijatno iznenaditi.

                                  Zivi bili pa vidjeli.:)

                                Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 346 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.