Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 346 total)
  • Author
    Posts
  • Zambi
    Participant
      Post count: 898

      Bravo Purak jarane;) večeras je tekma i naša pobjeda:P ali samo da se molimo da se nesretnemo sa onim:angry: Tevinim bruka čuješ:silly: ali ja i ti ostajemo na poziciji naprijed Turkiš:laugh: :laugh: B) :cheer: :P

      purak
      Participant
        Post count: 484

        Zambi je uvjek bio raja.;)

        Ispasce Tevini u 1/4 finalu,izbacice ih “lipi nasi :) “…..al Teva i navija za njih.:)

        Zambi
        Participant
          Post count: 898

          Purak otom potom:) nego je vakat klanjati hajir dovu za ove naše što će ako Bog da napraviti hašar večeras:P ;) :cheer: :) :laugh:

          purak
          Participant
            Post count: 484

            :) :) :side: :silly: :) ….;)

            Mustafa
            Participant
              Post count: 8282

              Turci Bogami pobjedise Svicu 2:1
              sva tri gola dali Turci :laugh:

              Moglo bi se reci da je 3:0 za Turke:laugh: :laugh:

              Anonymous
                Post count: 2088

                Portugal je u drugom kolu A-grupe Evropskog prvenstva danas u Zenevi savladao Cesku sa 3:1.
                Drugom pobjedom u grupi Portugalci su osigurali plasman u cetvrtfinale.

                U drugom susretu u grupi veceras Turska je savladala Svicarsku 2:1 ;) (jedva).Sta li ce im biti sa Cesima ka su jedva dobili slabu Svicu,a moraju pobjediti ako ce dalje.:woohoo:

                Ceska gol razlika 2-3
                Turska gol razlika 2-3

                Zambi
                Participant
                  Post count: 898

                  Bravo Purak jarane:laugh: :laugh: :laugh:
                  bi hašar:ohmy: idemo dalje;)

                  purak
                  Participant
                    Post count: 484

                    Mustafa napisao:

                    Turci Bogami pobjedise Svicu 2:1
                    sva tri gola dali Turci :laugh:

                    Moglo bi se reci da je 3:0 za Turke:laugh: :laugh:

                    I bilo bi “makar”3:0 da ne igrase u bazenu.Nek Svicarci zahvale samo dragom Allahu pa him onu kisu posla,inace se nebi ni upisali.

                    Cuj jedva……Gracanice :angry:

                    Mustafa
                    Participant
                      Post count: 8282

                      Bogami si Purak u pravu…

                      Trebali su im podijeliti kapice i onda bi licilo na vaterpolo…

                      P.S. Jedan Turcin je 3 min. prije kraja bio povrijeden (u glavu) pa je dobio bijelu “kapicu”, trebali su i ostali dobiti kapice – al kasno se sjetise…..:laugh:

                      Cuj Gracanice jedva – pa u Svicaraca igraju i Turci i Brazilci i cini mi se Albanci i ko sve jos valja to pobjediti bolan….

                      Anonymous
                        Post count: 2088

                        Najbolji igrać PREMIJER LIGE Semir Štilić potpisao je ugovor sa jednim Poljskim klubom a ekipa Željezničara dobila 100 000 EURA obeštećenje za talentovanog Štilića.:ohmy:

                        Anonymous
                          Post count: 2088

                          purak napisao:

                          Mustafa napisao:
                          [quote]Turci Bogami pobjedise Svicu 2:1
                          sva tri gola dali Turci :laugh:

                          Moglo bi se reci da je 3:0 za Turke:laugh: :laugh:

                          I bilo bi “makar”3:0 da ne igrase u bazenu.Nek Svicarci zahvale samo dragom Allahu pa him onu kisu posla,inace se nebi ni upisali.

                          Cuj jedva……Gracanice :angry:[/quote]

                          Ma jedva bolan Purak, da su igrali rukometa mozda bi dali 3 gola,ovako tanko tankosava.
                          Rek’o sam ti navijaj za Ibrahima,Tevine poljoprivrednike a i Amrina CroHrvatska nije lose.

                          purak
                          Participant
                            Post count: 484

                            :blush: Uh ja sam malo pohlupo loncice…..Amra navija za Hrvate a ne Teva.
                            Fala Gracanice na ispravci…….:) nek si i ti jednu tacnu reko.Al dobar si,ja sam se nado da ces reci da su Svicarci pustili Turcima.Sazalili se na onog s kapicom,mislili njihov…..:) Albanac.

                            Amraaa,pobjedise Hrvati.;)

                            Amra68
                            Participant
                              Post count: 82

                              Po mom misljenju jedna od najbolje odigranih utakmica do sada je ova izmedju Hrvatske i Njemacke! Nisam odavno vidjela vise crvenih i zutih kartoncica kao u njoj! Hrvatima svaka cast na ovoj utakmici! Svojom igrom su pokazali da ne zaostaju za Holandjanima, Italijanima, Portugalcima … Turci su samo sinoc imali srecu, nista drugo …
                              Volila bih da se bar u polufinalima ako ne u finalima sastanu Hrvataka i Turska … vidjecemo!
                              Hrvaskoj momcadi cestitke!
                              Purak, nemoj samo reci da su i Njemci pustili Hrvatima kao Svicarci Turcima ;)

                              purak
                              Participant
                                Post count: 484

                                :) Ma tebi je Amra zao sto nije kako i Njemacka pobjedila.Hoce to kad se navija za dvije drzave,zato treba navijati samo za Tursku :) i nemas tih problema.
                                A to za Turke,da su samo oni sinoc imali srecu i ja se slazem….sto bi golava sami Turci dali i niko vise,ni Svicarci,ni Kolumbijanci…..a ni ostali.;)

                                Zambi
                                Participant
                                  Post count: 898

                                  Purak jarane
                                  nedaj da te navrate :( da mijenjaš reprezentaciju ko onaj kruškin Ibrahim:P džaba njima komentari,:( jedva,pa imali sreće:cheer: nego su oni zaboravili za hair dove;) mozgonje:P ode Turkiš dalje ako Bog da

                                Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 346 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.