Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 346 total)
  • Author
    Posts
  • ponekad ovdje
    Participant
      Post count: 1139

      _______

      A i ova nasa Amra, dodje mi isto k`o ovi u rs-u. Zivi u jednoj zemlji, a navija za tudju:laugh:Svasta:laugh:

      Anonymous
        Post count: 2088

        Zambi napisao:

        Purak jarane
        nedaj da te navrate :( da mijenjaš reprezentaciju ko onaj kruškin Ibrahim:P džaba njima komentari,:( jedva,pa imali sreće:cheer: nego su oni zaboravili za hair dove;) mozgonje:P ode Turkiš dalje ako Bog da

        Cuj Purka navratiti, Ibrahim je Ibrahim pa jos Zlatan,Turci su imali srecu-e vidjecete ako Turci :woohoo: prodju u cetvrt finale sta ce im uraditi Amrina CroHrvatska,slomice ih ko panto pitu.;)
        Nego ti stari Krusko saltaj se posle ce ti biti kasno:P
        Tevini poljoprivrednici su dobri ili Amrina CroHrv

        purak
        Participant
          Post count: 484

          Amra i Gracani:angry: Co!-nemojte da rondam za tu Tursku srecu :angry: .Ljudi borci,jedni po jedni,…i cuj oni ce meni opet da samo imaju srece.:angry:

          :) Nego Amra proberi za kog ces navijati,dobro ti je rekla “ponekad ovdje”.;)

          webmaster
          Keymaster
            Post count: 3712

            E moj Purak, dzaba se ti sikiras, ovamo sve Mehmed, Sulejman, Mustafa a oni opet navijaju za Antu, Simuna, Pjera :huh:

            Nego predlazem da mi njima kupimo “kompas” cini mi se da gubimo orjentaciju :blink:

            Anonymous
              Post count: 2088

              Ako cemo po tome,Mustafa,i Darijo Srna je nase gore list,iz Cajnica,amidzic Semzedine Srne,a sto ne igra za BiH pitaj Comp.F/N savez,ali su “nasi” i Fraknk Riberi i Nikola Anelka.Jes da im imena nisu Suljo,Mustafa i sl.Pa ti sad gledaj za koga ces navijati.Ali ono sto sam vidio do sada “furija” je nenadmasna,a nogomet je samo igra,zar ne?Stoga “Viva Espana”!

              Amra68
              Participant
                Post count: 82

                Vidi Web-a sto zakuhava :laugh: Ja sam se izjasnila za Hrvatsku momcad i to tako ostaje! Nema sanse da me namamite da navijam za Tursku! Pa vidite samo, koliko nam poena dadose na Eurosongu i da navijam za njih! E, necu!!!
                Samo ti Purak slusaj sta Web. kaze, ne sikiraj se plaho i navijaj za Tursku :laugh:
                A ponekad ovdje bi se isto mogla izjasniti za koga navija?! Ako si za Njemacku, mi vas vala posteno potukosmo sinoc! A mozda i ti do veceras promijenis misljenje i pocnes za Tursku navijati :laugh: Nedaj Kazaaaaaa … :lol:
                Veceras odmaram oci uz narandzastu boju, jel ono Teva navija za njih, ne vidjoh na pocetku!?

                ponekad ovdje
                Participant
                  Post count: 1139

                  _________

                  Cuj, “mi vas posteno potukosmo”, e bas si Amra šeret:) , isto kao da je Hannover u nekoj drugoj drzavi:)

                  Amra68
                  Participant
                    Post count: 82

                    Nemoj mi i ti jos ponekad ovdje reci da mi treba “kompas”, kao sto rece Web ;) Znam ja dobro gdje je Hannover, samo ovdje se gleda ko za kog navija a ne gdje ko zivi ;) Aachen je u Njemackoj, jel tako???:silly:
                    Nego, opet ti nama ne rece za koga navijas ??? Reci bona, ne boj se :laugh:

                    webmaster
                    Keymaster
                      Post count: 3712

                      Ovog Purka nikad nema kad me napadnu :blink:

                      Znas onaj vic “Nemoj me vise braniti…” :blink:

                      purak
                      Participant
                        Post count: 484

                        :blink: Nesto sam ti zauzet u ovom trenutku……..:woohoo: nego razguli i ti,fasovacemo ti i ja, i ti, a i nasi Turci.

                        :) :laugh: ;)

                        ponekad ovdje
                        Participant
                          Post count: 1139

                          purak napisao:

                          :blink: Nesto sam ti zauzet u ovom trenutku……..:woohoo: nego razguli i ti,fasovacemo ti i ja, i ti, a i nasi Turci.

                          :) :) :) :) :) :) :) oplakah

                          Amra ne citas mi redovno, preskaces:) str.br.3, vrati se malo unazad:) :) :)

                          webmaster
                          Keymaster
                            Post count: 3712

                            E pa Purche jesi mi pomogo… :dry:

                            Cuj razguli, pa bolan Purche, Sele ne moze trcati ostarilo se, Amra hmmm ni ona ne moze trcati ;) , Gracanica naviko na ravnicu samo bjezi uzbrdo ako te “zajmi”, Ponekad_ovdje ni mrava ne bi zgazila… ja stvarno ne znam koga si se ti prepo ;)

                            Zambi
                            Participant
                              Post count: 898

                              Teva večeras je vaša fešta;) a ti Purak jarane nedaj se,ostani dosljedna sebi:laugh: nema ništa od razguli:angry: samo naprijed Turkiš;) ;) :P :cheer: :laugh:

                              Zambi
                              Participant
                                Post count: 898

                                Web
                                nemoj mi se sekirati,sve će to biti hairli;) ovi što navaljuju i atakuju:laugh: protiv nas mogli bi doći u situaciju da se izvinjavaju što nisu prepoznali pravu reprezentaciju:dry: a to je zna se Turska:P :P :P :P

                                purak
                                Participant
                                  Post count: 484

                                  :huh: Pa ne moze covjek biti zauzet trenutak??Mislio sam razguli dok ja ne dodjem da te branim :dry: ,eto sad se vise ne moras sikirati,B) a i Zambi je s nama.Turska bila i ostala dosljedna sebi,to i dokazuje,samo sto ostali slabo zapazaju….al ce da se uvjere,samo polahko :) ;)

                                Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 346 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.