Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 346 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
      Post count: 2088

      Svabe idu dalje nezasluzeno. Jedina utakmica koju su dobro odigrali je bila ona protv Portugala. Hrvati ih razvalili, protiv Austrije na guzove prosli i sad ova gdje su negdje dali veliku sadaku. Znaci, 4 utakmice i jena OK. E sad ti vidi je li to zasluzeno. Provukli su se u finale, definitivno. Navijacu za Ruse protiv Spanije da se sastanu u finalu protiv ovih svaba pa da im peticu sloze. Da ne pomislite da volim Ruse. Nisam ih nikad volio a niti svabe mrzio. Od veceras ih mrzim i navijam uvijek protiv njih.
      Cak kad bi i protiv zelje igrali navijao bih protiv njih.

      Anonymous
        Post count: 2088

        Zambi napisao:

        Evo me Kruško:laugh:
        čestitke Hiliminim orlovima;) igrali ljudi ,bili bolji i imali više srećeB) bez razlike na ove činjenice Turkiš je Turkiš:P :P :P ::silly:

        Ovaj put su nijemci pokazali da se nikada ne predaju i da Tursku nemoze stalno da prati sreca.:P:P:laugh: :laugh:

        Ovo je od Purka nije od mene.
        http://www.youtube.com/watch?v=v4TIoD1EZV4

        purak
        Participant
          Post count: 484

          :)
          Zambi jarane,nema saltanja,Turkis je Turkis.

          Lahko je tako Gracanice,pocnes sa Portugalom,pa presaltas u Svedsku,pa nabrzinu u Holandiju,istom upravis uz Hilmu,a kako je krenulo mozda i s Rusima zavrsis?:)
          I ja navijam za Ruse,Rusi Svabama,pa kad budu igrali sa ekipom vidjecemo kako ce proci,kad se veceras jedva provukose kod zakrpljene Turske ekipe?!? A Spanjolci Turcima,pa kako god zavrse,dobre su obadvije reprezentacije.

          I ne zadirkuj vise Gracanice.;)

          Zambi
          Participant
            Post count: 898

            Purak jarane;)
            ma nemože Kruško miran:woohoo: on ti je taki:blink: voli da haka raju:P ali Purak nebrini ;) ja mu jedini znam cake:silly: nadoćiće on u vožnji:P i oprt na kraju;)
            Turkiš je Turkiš,a ti Kruško dobro pogledaj i poslušaj ono što ti je jaran Purak postavio,ne zbog Purka nego Kruško zbog sebe:P :P :P :P :laugh: :laugh: B)

            Irfan-tekija
            Participant
              Post count: 681

              Pa ljudi moji, rekoh li ja vama.Nemojte slusati Kemu, on dok je vodio Mladost (Rogaticku) dzigerice mi je pojeo.A moj rodak Galib upamtio Ruski pa malo ga to vuce u stranu.

              A NIJEMCI SU NIJEMCI.

              Anonymous
                Post count: 2088

                Gracanica napisao:

                Gledajuci jucerasnje utakmice Portugal je pravo jak kao i Njemacka.Pored njih tu su jos Holandija,Spanija i Francuska.
                Italija je uvjek favorit, ali meni nisu nikad bili dragi uvjek su se provlacili.
                Navijacki se nadam da ce Holandija, Njemacka, Svedska daleko dogurati.

                Evo i tebi i Purku post koji sam napisao na prvoj stranici kao dokaz da to sto pisete nije istina,:P ja nemjenjam dres nikada.;)

                http://www.youtube.com/watch?v=ZvowzRU-hH4

                Ima jos jedan dokaz (procitaj) na prvoj stranici sam napisao Hilmini orlovi prvaci.:woohoo::woohoo:
                Za vas dvojicu moze i ona Put putuje Latifaga
                [url]http://www.youtube.com/watch?v=FcF-tk22-yc
                [/url]
                a ako vam se ni ona ne svidja moze onda ova.
                http://www.youtube.com/watch?v=6Km5dZN_2j8

                P.S.Nemoj slucajno da navijate za Rusiju ako dodje u finale.

                Anonymous
                  Post count: 2088

                  Na guzove ili ne na guzove,Svabe u finalu,a Rusi ko Rusi,bacio bih na njih hidrogenu bombu,pravo ih volim

                  purak
                  Participant
                    Post count: 484

                    P.S.Nemoj slucajno da navijate za Rusiju ako dodje u finale.

                    Hocu bolan mahsuz,samo ako ne priznas da ti je makar malo zao sto su Turci izgubili.Eto ne moras priznati da su bili bolji.

                    PS.Meni se ova treca najbolje dopala,a ne znam Zambiju.:dry:

                    behar
                    Participant
                      Post count: 514

                      Njemačka je po šesti put u finalu evropskog prvenstva u fudbalu, pa i nije neko iznenađenje, ali nisu ni oni nepobjedivi. Dosada su tri puta pobjedili a dva puta izgubili (bivša Čehoslovaćka i Belgija su ih porazili). A što se tiče ovogodišnjeg finala, svi spominjete Rusiju, ali po meni drugo polufinale se nebi trebalo ni igrati :unsure: jer su Španci već namlatili Ruse :) (4:1) sad ih treba pustiti da namlate i švabe i to poštenski;) :P, jer je Njemačka odbrana šuplja k’o dževđir.:) :laugh:

                      ponekad ovdje
                      Participant
                        Post count: 1139

                        Sta se sve ovdje napisa iz teskog razocarenja. Jos uvijek se sjecam euforije povodom utakmice BiH protiv Danske, koju smo i sami napravili kod nas slusajuci danima unaprijed RSG. I onda tesko razocarenje. Rekla sam od tada nikad vise.
                        Na ovom prvenstvu mi je bilo jako stalo da turska reprezentacija pobijedi hrvatsku reprezentaciju, jer pri tome uvijek pomislim na neduzne koji ce stradati po gradovima BiH usljed izljeva prevelike kolicine “emocija”, tako da ne vjerujem da cu ikada moci navijati u slicnim situacijama za nase susjede.
                        Takodjer znam za koga u svijetu, zaslugom iz nase skorasnje tragicne proslosti, ne mogu i necu navijati.

                        Opet ponavljam, iako se turska reprezentacija jedva skrpila sto rekao nas dobri Kemo “svi gore , svi dolje, svi tamo, svi vamo …, ali u zanjim dekikama pobijedi njemacka reprezentacija i to nakon 16 godina. Zadnji put je to bilo 1:0 u Gelsenkirchen-u 1992 godine, bijase jucer svugdje za procitati.

                        I to, da su bili prekidi u prenosu, je za sve redom bilo ogromno iznenadjenje, pa smo se i smijali kad se na ekranu pojavila slika reportera i njegov glas sa mjesta izvjestavanja. A onda su kod sljedeceg prekida Svabe preuzeli svicarski signal, jer su oni jedini imali neki poseban kabal i prenos bez prekida, tako da smo mi vidjeli sve golove koji su tada pali.

                        Uglavnom utakmica je bila jako dobra i turska reprezentacija se, unatoc svima koji su kao sto sam vec ranije rekla, uinat navijali protiv nje, nije imala cega postiditi, naprotiv.

                        Sto se tice finala, tamo su sigurno “Hilmini orlovi” , a ko ce jos biti, vidjecemo…

                        Sve najbolje svima iz zemlje “Hilminih orlova”, vidimo se ako Bog da uskoro u Sarajevu, Rogatici, Gorazdu…

                        Mustafa
                        Participant
                          Post count: 8282

                          Ja jednostavno ne mogu navijati za Ruse, bez obzira koliko oni dobro igrali. Neko ce reci politika i sport neidu zajedno, mozda je u pravu…

                          Ali kad se samo sjetim Gorazda 92-95 i ruskih, rumunskih, grckih dobrovoljaca. Kad se samo sjetim svog zla kojeg su nam nanijeli. Kad se samo sjetim Ukrajinskog UNPROFOR-a i svega onoga sta su oni radili u GZ dode mi zlo. Svi oni koji su bili u GZ znaju dobro na sta mislim.

                          Kada sve to saberem jednostavmo za mene je neprirodno navijati za Ruse…

                          i zato veceras kazem VIVA SPANIJA…..

                          Anonymous
                            Post count: 2088

                            Sirom Njemacke napadaju se gradjani turskog porijekla i unistava njihova imovina.
                            Toliko o Svabama kao Europljanima, j*bala ih takva Europa.

                            Teva
                            Participant
                              Post count: 8872

                              Bogami Pitare, holandske vijesti kazu drugacije.
                              Po svim Njemackim gradovima se festalo skupa i mahalo i jednim i drugim zastavama.
                              Samo ponegdje doslo do manjih incidenata.

                              Sta kazu vijesti u Njemackoj ??????:blink:

                              Anonymous
                                Post count: 2088

                                purak napisao:

                                P.S.Nemoj slucajno da navijate za Rusiju ako dodje u finale.

                                Hocu bolan mahsuz,samo ako ne priznas da ti je makar malo zao sto su Turci izgubili.Eto ne moras priznati da su bili bolji.

                                PS.Meni se ova treca najbolje dopala,a ne znam Zambiju.:dry:
                                http://www.youtube.com/watch?v=6Km5dZN_2j8

                                Znao sam ja da cete ti i Zambata Papandopulos navijati za Ruse:angry: ako danas prodju.:angry: pogotovu onaj Kruskoberski Papandopulos uberbatio se:dry: ,belcim viri iz prikrajka:P a posle ce biti nesto sam ti zauzet:silly: ovih dana, bas kad Turska izgubi.:laugh:
                                E jes mu Nihat dobru poruku porucio:laugh: no sikiriki:P:P
                                Ova ce se Kruskoberu najvise svidjeti;)
                                [url]http://de.youtube.com/watch?v=gj8KChfW8EU
                                [/url]

                                2002.na svjetskom prvenstvu Turska je bila svjetska ekipa a danas su samo ekipa.:(
                                Hilmini orlovi ko Hilmini orlovi, oni igraju onoliko koliko im treba,za njih kao i za Turke utakmica traje 90 min. 3:2:woohoo:Napravise vam hasar u 90-om minutu.:laugh:

                                Zambi
                                Participant
                                  Post count: 898

                                  Ma vidi ti KruškoberaB) mali ima problema:dry: šta ima Rusija:P :P Nihat-efendum je čovjek od karaktera i riječi;) hoćeš Kruško da kažeš da nisu nasikirali:ohmy: :huh: Hilmine orlove:unsure: hoćeš da kažeš da su samo ekipa,pa ti si bolestan:P tebe je uhvatio kruškoberitis;) benevreku opet ti ponavljam za mene je TURKIŠ šampion:cheer: :P

                                Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 346 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.