Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 346 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
      Post count: 2088

      Svedska,Spania i Portugal,simpaticne ekipe,bez opterecenja,dosli da igraju fudbal,svaka cast.

      Anonymous
        Post count: 2088

        2oo2 na svjetskom prvenstvu Turska je bila svjetska ekipa,a danas su samo ekipa

        Amra68
        Participant
          Post count: 82

          Twin Peaks,
          svako ima pravo na svoje misljenje i navijanje, za onog za koga on hoce! Ja ipak ovdje u ovoj rubrici, ne bih mijesala politiku sa sportom!
          Ili moramo navijati za onog, ko nas je pomagao u proteklom ratu!
          Ja ipak nisam za to!!! Politika je politika a sport je sport :)

          Idemo dalje … ;)

          Anonymous
            Post count: 2088

            izvoli navijaj,pored mene i za Srbiju,tvoja stvar,imas pravo

            Zambi
            Participant
              Post count: 898

              Gracanica napisao:

              Zambi napisao:
              [quote]Rekoh li ja Teva večeras je vaša fešta;) bogami narandžasti su prava mašina;)

              Masina nego kako:woohoo:
              Rekoh ja tebi Zambata,;) saltaj se na Tevine lale dok ti je vrijeme.
              Lale povalise pjetlice, pravo u lonac..[/quote]
              Slušaj ti Kruško
              Ti znaš da ja dres nemijenjam kako se kad kome ćefne:angry: ali ti opet kažem ;) naprijed Turkiš:P nešta me je jutros zvao Nihat efendum i kaže no sikiriki:P :P :P :P :P idemo dalje

              Zambi
              Participant
                Post count: 898

                Amra68 napisao:

                Ja evo poranila da vidim sta ima, kad imam sta i vidjeti!!! Ja sto se ulizujete Web-u , pa i Zambi! E ja vala necu, pa nek bude sta hoce! Tevinoj momcadi svaka cast na sinosnjoj utakmici! Veceras u prvoj ja navijam za Svedsku a u drugoj za Rusiju! Vidjecemo! Nece se Sele valjda ljutiti!
                A to sto Web. kaze da se ne moze trcati? Moze, moze i te kako, jos smo mi u snazi, samo ne kao nekad ;)

                Selam vam i pozdrav od Hrvatske navijacice … Cro, Cro, Croatia …:silly:

                Svako navija za koga ko hoće:( tvoje pravo;) a što se tiče Web-a moram ti reći da tog insana cijenim,poštujem i volim:)
                Mislim da ti je naj bolje odgovorila ponekad ovdje,prelistaj naprijed pa pročitaj:silly:

                ponekad ovdje
                Participant
                  Post count: 1139

                  ________

                  Iskreno bi mi bilo zao da se sada iz ovoga izrodi neki veliki nesporazum. Amra je jedna divna osoba i ona je sa nama bila jos na staroj stranici, uvijek se salila sa nasim Webmasterom .
                  I ja sam se na petoj stranici sa njom nasalila, mozda je to izgledalo malo pregrubo, ali znam da to Amra nije zlonamjerno shvatila i da se nije naljutila.

                  Pozvala bih vas sada sve da se ponovo vratimo temi, da smirimo strasti i da se salimo na jedan umjeren i fin nacin, a vjerujem da ce svako za sebe iz ovoga izvuci neku pouku pa i nasa draga Amra, koja je ovo sve uzela samo kao salu….

                  behar
                  Participant
                    Post count: 514

                    Forca Italijaaaaaaa:woohoo:

                    Amra68
                    Participant
                      Post count: 82

                      … hehehe, joj strasni ste, sto me isprepadaste :laugh: Zambi kao da bi htio da me upozna sa Webmasterom … hehehe! I ja cjenim, postujem Web-a a da li ga volim … razmislicu ;)
                      A ova moja ponekad ovdje, sad me kudi, sad me hvali … zavrsicu ja to s njom kad se vidimo u Sarajevu! A tebi Zambi sam takodje obecala posjetu u Rogi ako Bog da ljetos! OBAVEZNO ;)
                      Selam u Rogu Zambiju i njegovim! Poselami Pembu ;)

                      Teva
                      Participant
                        Post count: 8872

                        A ovako se navija u ovoj mojoj drzavi:
                        Oranje – hup, hup, hup – Holand :)

                        Zambi
                        Participant
                          Post count: 898

                          Tako mi Boga nisam ni imao namjeru da zaoštravam situaciju,i sa moje strane je sve šala;) Draga Amra bujrum uvijek si dobro došla,i ti i tvoji,i sva Rogatička raja;)

                          Mustafa
                          Participant
                            Post count: 8282

                            Teva, jos malo pa imas sansi da uredujes predratnu dobropoznatu poljuprivrednu emisiju ZNANJE – IMANJE….

                            (oranje) ko zna – ZNANJE taj ce i da ima IMANJE
                            :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

                            FORCA HOLAND !!!!!!

                            Amra68
                            Participant
                              Post count: 82

                              Ma Zambi, znam ja da tvoje namjere nisu bile lose, sve je ok, nisi ti mene dovoljno upoznao ;) Znaci, dugujes mi pice u “RUZI” kad dodjem, bez obzira na plasman Hrvatske i Turske reprezentacije! Ma reci cu ti nesto u povjerenju, razmisljam da zamjenim Hrvatski dres Turskim, al moram jos sacekati koji dan ;) nesmijem zuriti :P
                              Odoh sad da pripremam mezu za veceras, bice ostro, pa se cujemo!

                              Idemo li dalje … idemo :silly:

                              Zambi
                              Participant
                                Post count: 898

                                Amra
                                Dogovoreno;)

                                Anonymous
                                  Post count: 2088

                                  Bosanac Ibrahim – Furija 1:1 – prvo poluvrijeme
                                  Opet ga nas Zlatni SVECKO Ibrahimaga zavali

                                  FORCA IBRAHIM

                                Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 346 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.