Viewing 15 posts - 241 through 255 (of 346 total)
  • Author
    Posts
  • Kaca
    Participant
      Post count: 34

      Galibe kad si pitao za koga da navijaš navijaj za Želju.I ja sam navijao za Tursku ali nisam izlazio na ulicu da slavim jer nije to moja reprezentacija.Na kraju nigdje ih nije bilo u toku rata da pomegnu tako da me nisu ničim zadužili da navijam za njih iako ja nosim ime kao i oni Emir(Vladar).

      purak
      Participant
        Post count: 484

        Bavimo se sportom,a ne politikom.

        http://www.sarajevo-x.com/clanak/080622055

        behar
        Participant
          Post count: 514

          Ah ljudi ovog “Vladara”, :) malo, malo pa na politiku. Ja navijah za Talijane :( , sto rekla u mene hanuma, “Nidje veze, sto za Talijane?”, al hebi ga :dry: ja zavro i eto odosmo u helac i ja moji Talijanci. Nismo bas nesto u Evropi ali smo jos uvijek zvanicni svjetski prvaci. :) Forca Italija :laugh:

          purak
          Participant
            Post count: 484

            :laugh: Sreca pa Spanjolci izbacise Talijane.Drugi put sam priznajes,:huh: bez da te iko nagoni,da si se zeznuo sto si ikako poceo navijati za njih,:) i opet bi ti da te Spanjolci ne kutarisase muka.
            Viva Espana……:) Forca Turska ;)

            Mustafa
            Participant
              Post count: 8282

              Purak a Maxima… :laugh:

              Zaboravih pitati Tevu ima li ona kakve veze sa BiH, odnosno sta joj dode Modrica Maxima … :laugh: Da nisu kakva familija?

              Mustafa
              Participant
                Post count: 8282

                Ako se dogodi cudo pa ovaj krnjavi sastav Turske reprezentacije prode u finale a pri tom 2-3 igraca se povrede, bar dvojica dobiju parne zute kartone i recimo jedan dobije crveni karton, ocekivati je da u finalu zaigraju:

                sreca pa su cetvorica u karantinu pa ce sigurno igrati

                1.Volkan
                2.Emra
                3.kuhar reprezentacije
                4.maser reprezentacije
                5.fizioterapeut reprezentacije
                6.Ekonom reprezentacije
                7.rezervni golman(2)
                8.Pomocnik trenera
                9.Tuncay
                10.Arda
                11.rezervni golman(3)

                Rezerva:

                sofer
                trener golmana
                trener
                direktor

                Anonymous
                  Post count: 2088

                  Mogao bi i Fatih Terim zaigrati:)

                  Ma oni ce ako Bog da proci, pa kad bi ih petorica igrali:)

                  purak
                  Participant
                    Post count: 484

                    Mustafa napisao:

                    Purak a Maxima… :laugh:

                    Zaboravih pitati Tevu ima li ona kakve veze sa BiH, odnosno sta joj dode Modrica Maxima … :laugh: Da nisu kakva familija?

                    A Plaha Maxima!:)

                    Opet si ti Mustafa poceo puno raspitivati :dry:,da Bog na hajr okrene ……A sta ako opet konstatujemo da tu ima Grckog posla,a ‘nako nam Maxima svima draga?!?;) sala,sala.

                    Vive la France :) …..Forca Turska ;)

                    ponekad ovdje
                    Participant
                      Post count: 1139

                      Mustafa napisao:

                      Ako se dogodi cudo pa ovaj krnjavi sastav Turske reprezentacije prode u finale a pri tom 2-3 igraca se povrede, bar dvojica dobiju parne zute kartone i recimo jedan dobije crveni karton, ocekivati je da u finalu zaigraju:

                      sreca pa su cetvorica u karantinu pa ce sigurno igrati

                      1.Volkan
                      2.Emra
                      3.kuhar reprezentacije
                      4.maser reprezentacije
                      5.fizioterapeut reprezentacije
                      6.Ekonom reprezentacije
                      7.rezervni golman(2)
                      8.Pomocnik trenera
                      9.Tuncay
                      10.Arda
                      11.rezervni golman(3)

                      Rezerva:

                      sofer
                      trener golmana
                      trener
                      direktor

                      :) :) :) , ne mogu se prestati smijati…

                      Frau Merkel ce biti sutra tamo, a prosli put je lijepo “naruzila” Bastiana kad nije igrao onda, i kad je sjedio do nje na tribinama. Rekla mu da je dobar decko i da vise ne pravi one gluposti, i onda je on bio najbolji protiv Portigala. Sad ce on opet samo gledati u nju i opet biti najbolji:laugh:

                      Teva
                      Participant
                        Post count: 8872

                        Nije ti dobar tim Mustafa, nigdje nevidim da ce igrati Turko Dijasporac.:silly:
                        A Maxima nema jos nikakve veze sa BiH, a kako je krenulo mozda i imadne.:unsure:
                        Al zato ima jedna druga princeza.B)
                        Princeza Mabel, udata takodjen za kraljicinog sina, bila “prijateljica” od Muhameda Sacirbegovica.:blink:
                        Bez obzira puno je pomogla Bosni u ratu a i poslije.;)

                        webmaster
                        Keymaster
                          Post count: 3712

                          Zaboraviste vi Purka ka eksternog clana reprezentacije, njegovo “merhaba” vrijedi nekoliko igraca B)

                          Sto rece Efendija, kolko god ih sakupi pobjedice ako Bog da….

                          purak
                          Participant
                            Post count: 484

                            Mustafa napisao:

                            Ako se dogodi cudo pa ovaj krnjavi sastav Turske reprezentacije prode u finale a pri tom 2-3 igraca se povrede, bar dvojica dobiju parne zute kartone i recimo jedan dobije crveni karton, ocekivati je da u finalu zaigraju:

                            sreca pa su cetvorica u karantinu pa ce sigurno igrati

                            1.Volkan
                            2.Emra
                            3.kuhar reprezentacije
                            4.maser reprezentacije
                            5.fizioterapeut reprezentacije
                            6.Ekonom reprezentacije
                            7.rezervni golman(2)
                            8.Pomocnik trenera
                            9.Tuncay
                            10.Arda
                            11.rezervni golman(3)

                            Rezerva:

                            sofer
                            trener golmana
                            trener
                            direktor

                            :( Ma nesto sam ti zauzet pa ne mogu ni da prokomentarisem ovaj sastav,sto nam je Mustafa ovako fino izlozio :laugh: :laugh: .
                            Rasturice Njemacku :) ,a sta mislis da slucajno igraju profesionalni fudbaleri…pa mogli bi igrati sa dvije reprezentacije u isto vrijeme.:ohmy: ,pa eto sta ti je?!?,zato ih je i rasturila UEFa?ja lopovluka.:dry:

                            Mustafa
                            Participant
                              Post count: 8282

                              Slusaj nesto Purak
                              To je trenutno najjaci sastav Turske

                              1. Mogo bi se tu ubaciti i ljekar ali bojim se povrijedice se pa ko ce lijeciti onolike povrijedene

                              2. Mogo bi i psiholog uletiti u ekipu “moralista” ali nedaj Boze da se povrijedi ko ce kuhara ubjediti da igra???? ekonoma i ostale??? Zato ih i nema na spisku

                              3. Ma ima jos tu ovog pomocnog osoblja mogla bi se tu dobra reprezentacija napraviti

                              NA SLJEDECA VELIKA TAKMICENJA TURCI MORAJU OBRATITI PAZNJU NA BAR DVIJE STVARI i to:

                              1. Svo osoblje strucno i tehnicko nesmije imati vise od 34- 35 godina kako bi u svakom momentu mogli pomoci ekipi

                              2. Na sljedeco veliko takmicenje povesti sto vise golmana bar 5-6 kako bi i oni u zavsnici mogli pomoci ekipi

                              Eto to su samo neka zapazanja nadam se da ce i drugi dati svoja zapazanja i doprinos turskoj reprezentaciji :) :)

                              purak
                              Participant
                                Post count: 484

                                :woohoo: Ma kakav moralistu…nek slome sviju al moralistu ne smiju,on se cuva ko okice u glavi.
                                A sta bi s Dzevadom Poturkom?!:huh: Svabe su nagovjestavale da se njega mozda uplase,pa i njega ubaciti ako zapne.
                                Pa i ona recenica “mozda zenska reprezentacija”:S ,nemam ti sta objasnjavati,sve ti je objasnjeno….neki su znali prije skoro dva tjedna da ce se mozda cak i zene angazovati,samo da se ne predaje ni za zivu glavu.
                                Pravo pitanje je:
                                Kako su to neke Svabe i navijaci Svaba znali jos tad,dok mi Turci i navijaci Turske nismo ni slutili tako nesto?!?
                                :huh: Eto,kako?

                                :) ;)

                                Kaca
                                Participant
                                  Post count: 34

                                  Behar ja se politikom bavim u svojoj državi.Ovo će otprilike biti zadnji komentar na ovoj stranici jer vidim da vam ne odgovara drugačije mišljenje da nebi da dođem u sukob sa nekim.Sretno vam bilo.

                                Viewing 15 posts - 241 through 255 (of 346 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.