Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 346 total)
  • Author
    Posts
  • Teva
    Participant
      Post count: 8872

      Evo Teva stigo.
      Ko poljoprivredna drzava pa se i nedjeljom radi.
      Sinoc ko drzava izgubismo al opet pobijedismo.
      Hidink, trener Rusa, je Holandez i postigo je zapazene uspjehe sa PSV-om iz Eindhovena.:)

      A nasu princezu Maximu nedamo ni za sta.
      Argentinka porijeklom i Bogami valja nama strancima.
      Cekaj jos dok postane kraljica.
      Cak je izjavila prije neki mjesec da “Holandski identitet” ne postoji.
      Mislim da je u pravu jer u ovoj drzavi najmanje ima cistih Holandeza.
      Svi smo nekaki Oranje.:silly:

      Mustafa
      Participant
        Post count: 8282

        Nista Teva, posto su “oranje” ispali
        vama “Holandezima” nepreostaje nista drugo nego da navijate

        FORCA MAXIMA

        ponekad ovdje
        Participant
          Post count: 1139


          Vala “purak”, eto snebivam se da ti kazem ali nek`su ti oni praskovi, hocu reci tablete za glavu pri ruci u srijedu jer ako procitas ovaj tekst vidjeces zasto:

          http://www.sarajevo-x.com/clanak/080622049

          Ako ja ne budem u pravu, nemoj me reziliti plaho:) , a ako budem ja necu vala nimalo likovati, znas mene “samo da je vise zivih”:) Eto…

          Anonymous
            Post count: 2088

            Nije to moj kaca nikakvo izazivanje proslosti. Vidje li sta su radile uje u Mostaru. Ja navijam za BiH. Ali nosim i tursko ime Galib (pobjednik) pa za koga onda drugo navijati.

            purak
            Participant
              Post count: 484

              :) Dok god ne budem trazio tabletice za srce,dobro je moze se durati.Ma oni opet pobjedjuju,Turci,na stakama da izadju oni ce pobjediti…..a da ceme glava izboliti,:huh: hoce.;)

              purak
              Participant
                Post count: 484

                :) Procitaj ovdje ponekad ovdje,sta je porucio Fatih-Efendum:

                http://www.sarajevo-x.com/clanak/080621034

                :) Porucio “no sikiriki”;)

                Teva
                Participant
                  Post count: 8872

                  Moj Purak sad sam ti ja u nedoumici za koga da navijam.B)
                  Turska je Turska, to je jasno.:)
                  Nego vidjel ti one moje Maxime.
                  Rahmetli joj svekar Klaus bio Svabo.
                  A i od svekrve joj, kraljice Beatrix, isto babo Bernhard bio Svabo.
                  I za koga ja sad da navijam ?:silly:

                  Ili ipak sto reko Mustafa: Forca Maxima.:kiss:

                  purak
                  Participant
                    Post count: 484

                    :) Ma batali ti to ko je sta bio,nego i nju okrenuti vamo na nasu vodu…..:) sto nas vise to sve bolje.

                    Forca Turska :) ,Viva Espana;) …….a plaha i Maxima ;)

                    Zambi
                    Participant
                      Post count: 898

                      Ama rajo nije me bilo cijeli vikend,ali nema veze:) javno pozivam Krušku iz Kanade:P da se prešalta dok je vakat:cheer: ja što sam želio to mi se ispunilo;) Turkiš je vrno doma koga je trebalo:P :P :P :angry: :angry: :angry: a što se dalje tiče oni su za mene repka broj 1 u Evropi ;) dalje3 kako god bude;) Hilmini orlovi su aždahe;) ali Turkiš je šok reprezentacija:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

                      Teva
                      Participant
                        Post count: 8872

                        Zambi, jesil pocrnio il si navijo iz hladovine. :woohoo:
                        Ko po obicaju, jes rodilo masaAllah…..:silly:

                        purak
                        Participant
                          Post count: 484

                          I meni se zelja ispunila,kad bi sad stalo,a nece ako Bog da :) .
                          E sad jos samo da Spanjolci dadnu jedan go,al samo zato sto su ubili Riberia,pa poslije kako god zavrsi :) .

                          Vive la France!:) ;)

                          Zambi
                          Participant
                            Post count: 898

                            Dragi Teva
                            bilo je svašta:ohmy: pocrvenilo se:laugh: ali se navijalo iz hladovine:P jašta:laugh: :P ;)

                            purak
                            Participant
                              Post count: 484

                              :) :side: :silly: :)

                              Anonymous
                                Post count: 2088

                                Zambi napisao:

                                Ama rajo nije me bilo cijeli vikend,ali nema veze:) javno pozivam Krušku iz Kanade:P da se prešalta dok je vakat:cheer: ja što sam želio to mi se ispunilo;) Turkiš je vrno doma koga je trebalo:P :P :P :angry: :angry: :angry: a što se dalje tiče oni su za mene repka broj 1 u Evropi ;) dalje3 kako god bude;) Hilmini orlovi su aždahe;) ali Turkiš je šok reprezentacija:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

                                Ma slusaj ti Krusko Brcigovski:cheer:
                                Nek su decki otisli k domu svome:woohoo::woohoo: ,sta si se sad uprpio:cheer: dosla kavara guzari:laugh: pa sad ko fol dalje kako god bude.:lol::cheer:
                                Dobro je da priznas javno da su Hilmini orlovi azdahe:woohoo: .Javno te pozivam:P da se saltas:cheer: na Hilmu dok je vakta nije ti kasno B) – imas jos 2 dana.B)

                                ponekad ovdje
                                Participant
                                  Post count: 1139


                                  Sinoc nisam, poslije regularnog isteka kraja utakmice, mogla vise iscekati tako da sam tek jutros vidjela kako je to bilo. Znaci sad se znaju svi polufinalisti. Malo sam gledala prognoze na ovoj temi i na pocetku je Gracanica napisao:
                                  [color=#825900][quote=”Gracanica(citat)”] Navijacki se nadam da ce Holandija, Njemacka, Svedska daleko dogurati.
                                  [/quote][/color]
                                  Prije dva tri dana i Mustafa:
                                  [color=#825900][quote=”Mustafa(citat)”] Moji favoriti za polufinale:
                                  Njemacka
                                  Turska
                                  Holandija
                                  Spanija/I (?)

                                  Pa vidjecemo !!!!!!
                                  [/quote][/color]
                                  Svi se uglavnom slazu da je ovo evropsko prvenstvo sto se tice favorita bilo najnepredvidljivije i istovremeno i najinteresantnije.

                                  E sad ako se desi cudo, a ja ne vjerujem, da turska reprezentacija sa toliko “faličnih” igraca u srijedu pobijedi njemacku reprezentaciju, to ce sigurno biti samo zasluga turskog trenera Fatiha Terima i Efendijinih dova:)

                                  Gledajuci utakmicu protiv Hrvatske mi smo se samo pitali je li tamo toliko vruce pa je njega,( Fatiha Terima) poljevao onoliki znoj ili je to bio taj njegov silni zar da ostvare toliko zeljenu pobjedu.

                                  Eto vidjecemo…

                                  Ah da ne zaboravim, lijepa slika princeze i to je jedna mala utjeha nasim susjedima jer je zaista divna zena koja pomaze strancima, svom muzu i porodici, znaci nije to ona “princeza iz bajke”:)

                                Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 346 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.