Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 346 total)
  • Author
    Posts
  • webmaster
    Keymaster
      Post count: 3712

      Purak nisi mi rekao jesi li izdurao govoriti “merhaba” do 121 minute, ja pretpostavljam da je to to na sto je gosn. Bilic mislio. :blink:

      Amra68
      Participant
        Post count: 82

        Tako je Mustafa, nikom nije zabranjeno da navija za koga hoce a ako od danas pocnemo izgovarati ovo Web-ovo “merhaba”, postoji mogucnost da se i nasa Bosna i Hercegovina plasira za Svjetsko prvenstvo, koje ce se odrzati u Juznoj Africi 2010-te ;) Sta znas, mozda budemo imali srece i postanemo, ako ne Evropski onda Svjetski prvaci :lol:
        Koja li ce minuta otkucati 25-og juna :)
        Privescemo mi ako Bog da, nadam se, ovo Evropsko prvenstvo u slozi, sali i razumijevanju! Svjesni smo, da ce samo jedna reprezentacija postati Evropski prvak, samo koja ??? A valjda Turska, koliko vidim ;)

        purak
        Participant
          Post count: 484

          Moj Web.,sta sve nisam sinoc izgovorio,bilesi tablete za glavu trazio u pola jedan pa put pod noge.
          Jasta je neg to mislio Bilic,al oni se uvjek tako malo zagonetno izjasne,ko i ona starinska,”Bjeze od zime k’o Grci” :unsure: ,jah,da je samo zima u pitanju,izdeveralo bi se to nekako……al ne mogu da pregnu sta je pravi razlog bjezaniji.;)

          Teva
          Participant
            Post count: 8872

            A veceras merhaba za Oranje, nemoj ko da zaboravi.:blink:

            Kaca
            Participant
              Post count: 34

              I ja sam navijao za Tursku ali ovo slavlje koje se dešava u BiH zbog pobjede Turske je izazivanje prošlosti a ne navijanje.To otprilike i pojedini rade na ovoj stranici.LJudi moji meni je dosta rata jer sam dosta izgubi.Bavimo se sporto a ne politikom.

              ponekad ovdje
              Participant
                Post count: 1139

                _

                [color=#825900][quote=”purak(citat)”] Za ponekad ovdje :

                -Ma nekom mora otkucati njegova minuta,il Svabama zuta,il Turcima crvena,al ako Bog da ipak ce zuta otkucati.
                [/quote][/color]
                Tacno moj dobri „purak“ otkucace nekome jal` zuta jal` crvena minuta, ali ja necu biti tuzna ili pretjerano radosna, bilo koja da otkuca jer nema nase BiH zbog koje bih dijelila takva osjecanja. Meni je ovo vise sa vama druzenje i sala i tako sam to shvatila i tako se ponasam, a imam simpatije za “Hilmine orlove” zato sto zivim u toj zemlji, ali opet kazem neka pobijedi ko bude bolji.

                [color=#825900][quote=”purak(citat)”] Izjavio Bilic za Turke:

                -Niste sila,al je ocito da vas nesto gura naprijed!
                [/quote][/color]
                A Bilic mi nesto nije bas neka posebna mjera za orjentaciju, jer da su tolika velesila kao sto ih napuhase zgazili bi ( ne daj Boze:) ) tursku reprezentaciju, ili je to bas do ovih dova :)

                p.s. joj:) zaboravila sam gore ubaciti jednu bitnu rijec, pa da dopisem:)

                Mustafa
                Participant
                  Post count: 8282

                  Teva,

                  Oranje veceras razocaralo, mora da su im se u prve tri utakmice istupili plugovi… :laugh: :laugh: :laugh:

                  purak
                  Participant
                    Post count: 484

                    :( ….

                    :angry: Nije Bogami politika,al cu veceras potraziti tablete za zeludac.

                    Anonymous
                      Post count: 2088

                      Mustafa napisao:

                      Teva,

                      Oranje veceras razocaralo, mora da su im se u prve tri utakmice istupili plugovi… :laugh: :laugh: :laugh:

                      Nije njih slomilo oranje vec ponocii ludovanje.;) ;) :laugh:

                      Amra68
                      Participant
                        Post count: 82

                        SPORTSKI GLEDANO, Ruska reprezentacija je igrala daleko bolje od Holandske! Da je utakmica potrajala 15 min duze, dobili bi jos najmanje dva-tri gola!
                        Sjecam se jednom, isto ovako bilo prvenstvo, samo neznam koje! Turci pobijedili, izasla ja sa sekom da se pridruzimo slavlju u centru grada! Stoje dva policajca pored nas! Vijore se Turske zastave, pjeva se, igra! U tom prolazi jedna stara svabica (oko 80 godina) i pita policajce, sta se ovo desava? Kaze jedan od njih, pobijedili Turci u fudbalu a baba ce ti “PA NIJE OVO TURSKA”!Policajci se naravno smiju i zgledaju! Gledam je, pa u sebi pomislih, nije Turska al ce biti Nova Turska ;)

                        behar
                        Participant
                          Post count: 514

                          Forca Italijaaa :woohoo: – veceras je nasa festaaaa. Put ka finalu vodi preko Spanije. B)

                          purak
                          Participant
                            Post count: 484

                            :S Forca Italija?!?-pa oni se samo znaju udarati…ni govora!:)
                            .
                            .

                            “Forca Espanaaaa!”;)

                            ponekad ovdje
                            Participant
                              Post count: 1139

                              E veceras cemo vidjeti hoce li se “parlavoraitrikante” posluziti lopovlucima sto `no reko “purak” a i ja podrzavam, ili bas pravo igrati:laugh:

                              A sinoc mi bi zao najblizih susjeda i one princeze Maxsime, bas mi draga ono “zena o sebi pri sebi”:)

                              purak
                              Participant
                                Post count: 484

                                Ma jasta ce se neg lopovlucima sluziti :) …pa oni ne znaju drugacije igrati.;)

                                Mustafa
                                Participant
                                  Post count: 8282

                                  Ma kraju salu sta nam je sa Tevom…… :angry: :dry:

                                  Gracanice – Mora da je Tevu slomilo oranje, pa ga nide nema ili ponoci ludo tugovanje :angry: :angry: :angry: …

                                Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 346 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.