Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 346 total)
  • Author
    Posts
  • ponekad ovdje
    Participant
      Post count: 1139


      Veoma interesantna rasprava, sa bezbroj razlicitih misljenja, ja sam dosta procitala pa ko ima volje neka cita…

      http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=52015&st=0&sk=t&sd=a

      Anonymous
        Post count: 2088

        Moj Emire operisan sam i ja od tih i slicnih stvari. Na euru se na pocetku tekme opredjelim za koga da navijam. Tako sam svim srcem navijao za Ruse protiv holandije iako ih nikad nisam nestogotivio. Turci su mi sjeli na srce i tu se nista ne moze. Pomogli su dosta, ja to znam budi uvjeren, ali nije za ovih stranica. Navijo sam i za Italiju ali eto zijanise. I neka su, bolje nisu ni zasluzili.
        Meni je poslije Bosne Turska u srcu i to se neda promijeniti.

        Anonymous
          Post count: 2088

          Poceo sam sa Hilminim Orlovima,jos smo tu,a Turska je pokazala veliko srce,neka bolji pobijedi,neka ne bude belaja,to je samo sport,pozdrav nasoj raji,a nije ni Brazil los

          behar
          Participant
            Post count: 514

            Kaca, ja se politikom ne bavim, nit sam se kad bavio , nit se mislim ikada baviti, ni u „tvojoj“ mi u „mojoj“ državi. To što se ti baviš politikom mene ni najmanje ne interesuje niti mi smeta, ali bavi se politikom na temama koje su vezane za politiku a ne na ovoj koja je isključivo otvorena za Evropsko prvenstvo u fudbalu i nebi trebala imati veze s politikom isto kao i tema za koju ti ponajviše doprinosiš na ovoj stranici, vezano za BiH rukomet, niko ne spominje politiku. Tebe, moj Kaca, niko neće ni tjerati niti moliti da pišeš ako ti sam ne osjecaš potrebu i hvala na lijepim željama raji koja će i dalje da piše i da otvoreno i realno učestvuje u diskusijama i prihvata mišljenja drugih isto kao što želi prezentirati svoja vlastita.

            Mahsuz selam.

            behar
            Participant
              Post count: 514

              Volio bih da Turska pobjedi, jer mislim da igraju SRCEM, i ne predaju se lako, ali mi sve nesto isareti da ce Svabe pobijediti, pa mi rezultat i nece biti toliko vazan, samo da bude dobra tekma. Ja cu sutra navijati za FUDBAL :) B)

              Mustafa
              Participant
                Post count: 8282

                Kad smo vec kod sastava koji sam prethodno naveo nebi bilo lose da:

                Se dozvoli turskim ambasadorima da pojacaju sastav. Ambasadori su diplomate i presdstavljaju svoju zemlju na svim vaznim dogadajima i naravno uzimaju ucesca u njima…

                MOJ PRIJEDLOG UBACI´TI AMBASADORE TURSKE U AUSTRIJI I SVICI U NAPAD. BILO BI TO DOBRO POJACANJE.

                NAJVAZNIJE AMBASADORA NIKO NESM,IJE NAPADATI A KAMOLI UDARITI ILI POVRIJEDITI JER BI TO BIO NAPAD NA SUVERENU I NEZAVISNU TURSKU.

                Mislim da bi se ova dva ambasadora nadavali golova u finalu (ili mozda u borbi za trece mjesto)

                Sta ti mislis Purak –

                purak
                Participant
                  Post count: 484

                  :( Cuj ja cu sutra navijati za fudbal?Pa kako ti je to navijanje!
                  Navijaj za onog sto bi volio da pobjedi,sto igra srcem i ne predaje se lahko,a taj istaret u stranu,…:) ni govora.;)

                  Hej Mustafa,Mustafa….pa ako Rusi izgube,odmah ce napasti Austriju,a ne turske ambasadore.:laugh: :laugh:

                  behar
                  Participant
                    Post count: 514

                    Pa ja rekoh da bih volio da Turska pobjedi :) i samo da se razumijemo ja mislim da smo mi Purak na istoj strani ;)!!!

                    Pliva patka, pliva guska – pobjeda ce biti Turska!!!:laugh: :lol: !!!!

                    purak
                    Participant
                      Post count: 484

                      ;)

                      Jasta smo neg na istoj strani.A cuj sta meni u ovom momentu pade na mali mozak,B) pa da ti odmah ispricam.

                      Jaki ko azdahe,
                      a ljuti ko vuci.
                      Bje’ste Svabe bolje vam je,
                      dolaze vam Turci!
                      ;) :laugh:

                      Mustafa
                      Participant
                        Post count: 8282

                        dobri ti ovi stihovi pravo Purak, evo i moj skromni udio…

                        Veceras ce biti
                        potegni povuci,
                        a na kraju zna se
                        pobjedice Turci.

                        A i nas je
                        rek’o Purak;
                        nema dvojbe
                        pobjedice Turak….

                        :) :) :) :)

                        ponekad ovdje
                        Participant
                          Post count: 1139


                          Na prvoj strani mog interneta stoji text:

                          Brojevi 4-4-2 ili 4-5-1 pokrenuli su Naciju. Koji takticki izlaz preferira Löw?

                          E to vam necu dalje otkriti:laugh: :laugh:

                          Purak one tabletice nek`su ti pri ruci, zlu ne trebalo:)

                          ….Iako mnogi smatraju da su turski nogometaši u posljednje tri utakmice ostvarili čudo, turski selektor Fatih Terim izjavio je da u “nogometu nema čuda”. Prema njegovim riječima u nogometnoj utakmici možete pobijediti, izgubiti ili odigrati neriješeno, nema nikakvog čuda. On je istakao da su igrači spremni te da se nadaju plasmanu u finale.

                          Njemački selektor Joachim Löw je impresioniran napretkom koji je ostvarila Turska. “Prije 10-15 godina nisu bili u stanju ostvariti tri uzastopne pobjede, ali sad mogu i više od toga. Uvijek su imali talentovane igrače, ali su često gubili na koncentraciji. Naučili su da nikada ne odustanu.” Nakon pobjede nad Portugalom, njemački igrači i selektor ponovo su vratili samopouzdanje te su sigurni u pobjedu protiv Turske.

                          Löw je izjavio da nema problema sa nedostatkom igrača, dok s druge strane Fatih Terim ne može računati na čak devetoricu igača zbog žutih kartona i ozljeda….

                          (sa-x.com)

                          purak
                          Participant
                            Post count: 484

                            ;) Krasna pjesma Mustafa.:)

                            I kisa ce opet biti,al to je sve Allahovo davanje,da vidi svijet da bez igraca i po ruznom vremenu,Turska opet pobjedjuje.
                            Ma nema nista,ponekad ovdje,od Svaba.Vidis da him je sva koncentracija na slaboj tacci Turske,tj.nedostatak igraca i zuti kartoni…..A ne zna taj Lov da je to sve takticka varka,da ce stradati a da nece ni skontati sta mu se ustvari desilo.

                            :) A tabletice su vec spremne,pritisak mi vec poravnio s patosom ;) .

                            Irfan-tekija
                            Participant
                              Post count: 681

                              Vazdan me glava boli, od zivota ne znam sta cu. Haj ga navijaj
                              za one jal za ove, a neznam koji su ni oni , a ni ovi.
                              Ipak mislim da cu se opredjeliti na stranu Nijemaca, ako ni zbog cega a ono zbog mojih pet godina provedenih u toj zemlji.

                              DEUTSCHLAND VOR, NOCH EIN TOR.

                              purak
                              Participant
                                Post count: 484

                                :) NIX DEUTSCHLAND,RAUS ce ih s terena….2:1 za Turke ;)

                                Kemo
                                Participant
                                  Post count: 52

                                  More biti,Irfane, da to sto izlece iz ustiju ti”Deutschland vor-noch eins tor” bine veceras, al u zanjoj minuti i pri 2:i za “Pliva patka ,pliva guska…”

                                Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 346 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.