Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 346 total)
  • Author
    Posts
  • purak
    Participant
      Post count: 484

      B) Ako Nihat-efendum opet kaze “no sikiriki”,:) tako ce ti i biti,…..nema sikiriki.;) :laugh:

      webmaster
      Keymaster
        Post count: 3712

        Preporucujem svim navijacima Turske da u toku utakmice tiho izgovaraju “merhaba” do postizanja prvog gola protiv “Cro” (Cro -starobosanski naziv za Krvoloka prim.prev.) :)

        Purak sta kazes za ovaj recept ha` ;)

        Amra68
        Participant
          Post count: 82

          Ermine bolan, ako ti babo procita ono sto si napisao, dobices po guzi ;) A u pravu si da je Hrvatska vele sila ;)
          A i sto im ponekad ovdje mezi, jos im postavila sliku da se slade … neka, neka :) nadoci ces ti meni, polako! Veceras su tvoji a i moji na redu ;) Moji idu sigurno dalje a tvoji Boga mi neznam :laugh:

          ponekad ovdje
          Participant
            Post count: 1139

            ________

            Ah, Amra da ne pisem na ovom „domacem“ jeziku, znas kako se ovdje uobicajeno kaze „malo zadovoljstva drugima uciniti, nije rdjavo“:) .

            A sto se tice vecerasnje utakmice Frau Merkel je vec tu i tipovala je 2:1, pa cemo vidjeti kako ce biti:)

            purak
            Participant
              Post count: 484

              Ja veceras navijam i za jedne i druge,..ma da mi vrijeme brze prodje moram se necim zanimati :) .Pobjedice i jedni i drugi,al zato u petak…..Sprem’te se Amra,ima da vam dodje zuta minuta :( .:dry: Ja Hrvatima,ne Turcima!;)

              Mustafa
              Participant
                Post count: 8282

                Njemci idu dalje “moji susjedi” SAMO NAPRIJED :laugh: :laugh:

                Kravate pobjedise i veceras ma neka su, slade ce biti kad poslije tri pobjede izgube :laugh: :laugh: :laugh:

                Zambi
                Participant
                  Post count: 898

                  Rajo javi se naš čovjek od riječi;) i poručio:)
                  Ja Nihat-efendum se zaklinjem da će mo i ove poslati :angry: domaB) :) :laugh: ;)
                  Zambi i raja:) :) :) no sikiriki:P :P :P
                  LJudi ja mu vjerujem;) a vi:woohoo: :woohoo: :woohoo:

                  Anonymous
                    Post count: 2088

                    Mozda su Hrvati individualno bolji.B):laugh: Psiholoska prednost je na strani Turske, jer je Hrvatska favorit.
                    Nece biti tragedija ako izgubi Turska od Hrvatske u cetvrtfinalu i ode k domu svome:( :( iako vjerujem da su spremni na jos veca iznenadjenja. :woohoo: :woohoo:

                    Moze biti da se je Nihat-efendum malo zajebunio,;) a nemora znacit.B):woohoo:

                    Anonymous
                      Post count: 2088

                      Selam susjedima Dancima,na podrsci,a podrska jos za najsimpaticniju ekipu Tursku,a nadamo se srcem i dusom,da ce poslati kuci fasisticko sovinisticke,kravatase,koji jos nisu naucili ni cvor svezati,dole Hrvatska..

                      Amra68
                      Participant
                        Post count: 82

                        Vidis bona ponekad ovdje ovih navijaca Turske!!! Njemacka pobijedi a niko Balakovu sliku da ti postavi :laugh: da te malo obraduje! Cestitke Njemcima a i mojim Hrvatima za sinosnju igru :)

                        Zambi
                        Participant
                          Post count: 898

                          Ma slušaj ti Kruško:laugh:
                          Nihat-efendum je jasno poručio:) croati aut:angry: pa ti vidi:P

                          Mustafa
                          Participant
                            Post count: 8282

                            Talijancici po svom starom oprobanom receptu jedva se provukose u cetvrfinale…
                            Ipak su vise pokazali od Francuza.:(
                            Francuzi najvece razocarenje prvenstva…

                            Anonymous
                              Post count: 2088

                              Zambi napisao:

                              Ma slušaj ti Kruško:laugh:
                              Nihat-efendum je jasno poručio:) croati aut:angry: pa ti vidi:P

                              Ama Stari Krusko:laugh: ja sam to vidioB) a sta ako to nisu vidjeli kravatasi-nego rekoh saltaj se :laugh: ;) IBRO treba sutra da pobjedi:woohoo: i onda idemo u okrsaj s Tevinim lalama.

                              Zambi
                              Participant
                                Post count: 898

                                Hej krusko hajde na gljive evo gotove ;) ,a sto se tice Ibre dogovoricemo se ali Nihat -Efendum je ne umoljiv :P :P :P :P :P

                                Anonymous
                                  Post count: 2088

                                  Plasman u 1/4 finala dosad je osiguralo sedam reprezentacija.

                                  GRUPA A

                                  Portigal
                                  Turska

                                  GRUPA B

                                  [b]Hrvatska
                                  Njemacka[/b]

                                  GRUPA C

                                  [b]Holandija
                                  Italija[/b]

                                  GRUPA D

                                  Spanija
                                  pobjednik susreta Svedska – Rusija

                                  Dakle sutra sudar Svedjana i Rusa utakmica koja ce odluciti ko iz grupe D ide u 1/4 finala.

                                  .

                                Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 346 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.