Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 346 total)
  • Author
    Posts
  • ponekad ovdje
    Participant
      Post count: 1139

      ________

      Moje iskrene cestitke Webu, purku i Zambiju kao strastvenim navijacima Turske. Veceras sam bila sa vama.

      purak
      Participant
        Post count: 484

        :) Bilo je vas vise s nama veceras,samo sto necete da priznate.

        Turci,ekipa i po.;)

        Mustafa
        Participant
          Post count: 8282

          svaka cast
          forca TURSKA
          a jos da pobjede CRO /nase lipe susede/ u cetvrtfinalu e to bi tek bilo PRAVO!!!

          AMIN bice i to ako Bog da!!!!!

          purak
          Participant
            Post count: 484

            Uuuuuuu,”Dabogda” Mustafa,dabogda :(

            Al bice ako Bog da,pa cemo mi Amri predati saucesce ;)

            ponekad ovdje
            Participant
              Post count: 1139

              _________

              [color=#825900][quote=purak(citat)”] Bilo je vas vise s nama veceras,samo sto necete da priznate.
              [/quote][/color]
              Purak jel`ti to mene sta narezili:( Zar nije Web rekao da sam najmiroljubivija:)

              purak
              Participant
                Post count: 484

                Ma ja nisam ni sumljo da ti nisi s nama,vec samo kazem da nam smiju i drugi cestitati :) ,valjda su vise providjeli da Turci znaju igrati,a ne da je samo sreca u pitanju.;)

                Zambi
                Participant
                  Post count: 898

                  Gdje onaj Kruško:laugh:
                  pa rekoh li ja da me zvao Nihat-efendum;) i rekao da ja no sikiriki:P čojek od riječi:P :P :P nego šaltaj se kruškoberu dok si navakat:ohmy:
                  ponekad ovdje:) hvala na čestitki;) sutra je rekao Nihat-efendum opet zvati pa ću vam prenijeti šta je poručio:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :) :laugh:

                  Mustafa
                  Participant
                    Post count: 8282

                    Turci iz nekoliko naselja oko mene skupili se na jedno mijesto i priredili velicanstven polusatni vatromet…..

                    A ono kolanje sa autima uz svirene je sasvim uobicajno…

                    Slikacu vatromet kad pobjede /ako BOG da/ Kravate pa cu postaviti koju sliku. Mogu misliti kakav ce to vatromet biti….

                    Zambi
                    Participant
                      Post count: 898

                      Moj Muta
                      šampioni iz sjene;) ako Bog da i croati će u aut:P

                      Teva
                      Participant
                        Post count: 8872

                        Mustafa napisao:

                        A ono kolanje sa autima uz svirene je sasvim uobicajno…..

                        I kod mene isto.
                        A bio jos druga, odvrnuli radio do dacke pa mozes sad zamisliti kako je bilo, a ranije sam spomeno da imam dosta kolega Turaka…..:)

                        Anonymous
                          Post count: 2088

                          Šele napisao:

                          I,Gracanice ?!?

                          Evo iskreno Sele,utakmicu nisam odgledao do kraja(zadnjih 10 min) ali sam vidio na snimku go koji je primila Svedska u zadnjoj minuti.
                          Spanija je dominirala terenom zbog toga sto je imala boje tehnicare, bolju igru u veznom redu,a i bolji su trkaci od Sveda, dok su ih svedi nadmasili u skok igri.

                          IBRAHIM-Svedska – Spanija 1:2

                          Mislim da ce IBRAHIM-Svedska proci dalje u 1/4 finale jer su bolji od Rusa.

                          Furija je uz Holandiju dosada najvise pokazala – sigurno je jedna od boljih reprezentacija na ovom prvenstvu.

                          Anonymous
                            Post count: 2088

                            Zambi napisao:

                            Gdje onaj Kruško:laugh:
                            pa rekoh li ja da me zvao Nihat-efendum;) i rekao da ja no sikiriki:P čojek od riječi:P :P :P nego šaltaj se kruškoberu dok si navakat:ohmy:
                            ponekad ovdje:) hvala na čestitki;) sutra je rekao Nihat-efendum opet zvati pa ću vam prenijeti šta je poručio:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :) :laugh:

                            Stari Krusko:laugh::laugh:
                            Nisam bio kuci 3 dana-bio na tvom kruskoberju,prekontrolisi jesul ti sva jagnjad na broju;) od saltanja nema nista IBRAHIM je IBRAHIM:laugh:

                            Anonymous
                              Post count: 2088

                              Drago mi je bas sto je Turska pobijedila, nekako mi je draze gledati ove ekipe koje igraju srcem a ne one anemicne i hladne Cehe. Kukavicka igra Ceha u 2. poluvremenu kostala ih je pobjede.Turci su se borili do zadnjeg i isplatilo im se.
                              Bit ce dobra tekma u 1/4 finalu, Turska-CroHrvatska B)

                              Amra68
                              Participant
                                Post count: 82

                                Sreca, sreca i samo sreca :) i to samo u drugom poluvremenu :laugh: Znala sam ja jos na samom pocetku, da se Turci moraju sastati sa Hrvatima bar u polufinalu, a eto i prije cemo ;) E, jedva cekam a i jeste se svi okomili na mene i moju momcad :(
                                Iskrene cestitke i od mene, za igru Turske reprezentacije u poslednjih deset minuta Webu, Purku,Zambiju, Mustafi i svim onim koji navijaju za reprezentaciju Turske :silly:

                                ermin pawa
                                Participant
                                  Post count: 167

                                  Pozdrav za sve navijace Turske ali moram da kazem starom i ekipi da cemo tesko Kroate uzeti nase zelje su jedno a stvarnost je drugo ipak je Hrvatska vele sila ,ali netreba gubit nadu Klanjacemo i Ibadetiti za Tursku.SELAM :laugh:

                                Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 346 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.