Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 346 total)
  • Author
    Posts
  • purak
    Participant
      Post count: 484

      Mustafa napisao:

      Talijancici po svom starom oprobanom receptu jedva se provukose u cetvrfinale…
      Ipak su vise pokazali od Francuza.:(
      Francuzi najvece razocarenje prvenstva…

      Nisam sinoc gledo utakmicu,…zaspo u 6,al evo na coravo:-Siguran sam da su Francuzi bolje igrali od Talijana,Talijani se opet bolje tucu od Francuza i poznavajuci him lopovluke,nadam se da nije bilo mrtvih sinoc.A Francuzi nisu imali nimalo srece vec od samog pocetka i takva ih je sreca pratila do kraja,…ne :) ,jesam li puno promasio??;)

      ponekad ovdje
      Participant
        Post count: 1139

        _________

        Znam te “purak”, dobro:) , skiljio si ti na jedno oko dok si to tako dobro opis`o.

        A pred onu veliku tekmu za koju se spremas evo od mene jedan lijepi ugodjaj, malo relaksacije:)

        http://www.youtube.com/watch?v=xQW60tM1RKQ&feature=related

        Evo Amra i Balaka, ja inace volim drugima sto vise ugoditi:) ….

        behar
        Participant
          Post count: 514

          Ma pricajte vi (Purak, ponekad ovdje, Mustafa) sta hocete:P , Talijani su prosli a sad ce poceti i igrati fudbal kako treba.:)
          FORCA Italijaaaaaa.:woohoo:

          Amra68
          Participant
            Post count: 82

            E pa draga moja ponekad ovdje, kad tako volis drugima ugadjati, valjda ces i meni;) Volila bih i ja vidjeti Darija Srnu na slici :) Ti odluci smijes li je postaviti :lol:
            A i ona pjesmica ti je dobra, samo navijacima treba nesto malo zivlje poput Tarkana ili Mustafe Sandala :silly:

            Pozdrav za sve navijace od Cro-Amre :silly:

            ponekad ovdje
            Participant
              Post count: 1139

              _________

              Eh evo ti Amrice pa uzivaj:)

              I evo ti link, pa citaj, kud ces bolje:) :)

              http://hr.wikipedia.org/wiki/Darijo_Srna

              purak
              Participant
                Post count: 484

                :) Svaka cast “ponekad ovdje” za ono remek djelo,a ne pjesmicu kosto Amra rece….i usput Amra,ono je i vama jedna “oprostajna pjesmica”,kad vas budemo pratili k doma.;)

                Kraju sala,:( mene je vec dusa pocela boljeti,ruznije mi nije moglo pasti.Samo znam da cu u petak zaliti,bez obzira koja to ekipa bude.;)

                Mustafa
                Participant
                  Post count: 8282

                  EVO JOS PAR SLIKA SRNE

                  http://www.youtube.com/watch?v=jIUL7T3xa1c&NR=1

                  A OVDJE JE JOS BOLJI

                  :laugh: :laugh: :laugh:

                  Anonymous
                    Post count: 2088

                    E pa draga Kazina ponekad ovdje,;) kad si tako lijepo ugodila drugima, valjda ces i meni;) volio bi i ja vidjeti sliku naseg Svecka Ibrage,mislim da je zasluzio.Jos ako danas izbaci one Ruse onda bi trebala poduplati.Ibro ima ozbiljnih problema s koljenom
                    Svedi su ustvari Zlatan Ibrahimovic,on odradi jedno poluvrijeme i nekako,cim njega nema oni su havtika.
                    Ime mu zlatno a prezime jos bolje,ma vrijedi mu prezime zlata,dukata i para.;):woohoo:

                    Amra68
                    Participant
                      Post count: 82

                      Hrvatski predsjednik Stjepan Mesic poklonio dres Hrvatske reprezentacije Jordanskom kralju Abdullahu II … istina, sad gledah na vijestima, jos mu na dresu pise “Abdullah II” :laugh:
                      Hvala ponekad ovdje na slici od Srnice ;)
                      Mustafa, i tebi hvala, prihvatam ja salu i na svoj racun, jer ja sam navijacica Cro :silly:

                      ponekad ovdje
                      Participant
                        Post count: 1139

                        _______

                        Gracanica napisao:

                        E pa draga Kazina ponekad ovdje,;) kad si tako lijepo ugodila drugima, valjda ces i meni;) volio bi i ja vidjeti sliku naseg Svecka Ibrage,mislim da je zasluzio.Jos ako danas izbaci one Ruse onda bi trebala poduplati.Ibro ima ozbiljnih problema s koljenom
                        Svedi su ustvari Zlatan Ibrahimovic,on odradi jedno poluvrijeme i nekako,cim njega nema oni su havtika.
                        Ime mu zlatno a prezime jos bolje,ma vrijedi mu prezime zlata,dukata i para.;):woohoo:

                        Slazem se potpuno. Htjela sam ga ubaciti prosli put, ali kao sto ti rece izadje na poluvremenu i ne bijase prilika. On zavrijedjuje i da ga poduplamo:) :)

                        purak
                        Participant
                          Post count: 484

                          Nije go,ali Sergej strada :laugh: ,…bice,bice ako Bogda.;)

                          ponekad ovdje
                          Participant
                            Post count: 1139

                            ____

                            Kakva steta Gracanice:( :( , neces sad nigdje miran ostati od Zambija:(

                            Zambi
                            Participant
                              Post count: 898

                              Pa dobro gdje si ti Kruško:) šta ima mali Ibro:angry: mešćini se mali malo uneredio:dry: koji su jadi:ohmy: mali je nešta oslabio::unsure: Šalztaj se dok tije vrijeme:P papandopulos:P
                              ako budeš dobar vodim te kod NIHAT-ef,zato što je čovjek od riječi;) :P :cheer:

                              Mustafa
                              Participant
                                Post count: 8282

                                Susjedi izgubise a vala i “potanki” su bili veceras, a Ibraga nista, ma duplo nista… a i ostali Svedi su tu negdje bili… Sta bi bi “zbrojnaja komanda” ide dalje…. :angry: :angry:

                                Anonymous
                                  Post count: 2088

                                  Kako su igrali ni sedam IBRAHIMA im nebi pomoglo.:( :( :( :(
                                  Mali povrijedjen pa se uneredio k’o da je povraco sinoc;)
                                  Od saltanja nema nista jos uvjek,dok nevidim sta kaze Turgut Ozal.:laugh: moglo bi se desiti da kockasti odu k domu svome,;) moze bit al nemora znacit.

                                Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 346 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.