Viewing 15 posts - 496 through 510 (of 599 total)
  • Author
    Posts
  • Irfan-tekija
    Participant
      Post count: 681

      Za otprilike 20-tak minuta na stadionu Kosavo pocinje veliki koncert Dine Merlina. TV prikazuje da je stadion dupke pun.
      E pa aferim Dino, ponovo si napunio Kosevo.

      webmaster
      Keymaster
        Post count: 3712

        Selam i tebi Serhat a selam i Zambiju i Kerimu i Irfanu i svim mojim rogaticanima, nadam se da cemo se okrenuti jedni drugima, prastati greske i zbijati nas saf.

        Malo nas ima i svaki covjek nam je bitan!

        Ali eto sejtan posije neprijateljstvo medju nama zacas, cini mi se da samo jos Purka niko nije napao, koju li on politiku vodi :unsure:

        webmaster
        Keymaster
          Post count: 3712

          Eh zaboravih reci jednu bitnu informaciju, u ovim trenutcima u Sarajevu kod Mustafe je raspaljen rostilj, Kaza je u gostima :dry:

          Dok mi ovdje pisemo oni rostiljaju, nepravda pa to ti je, sto bi rekao Kalimero ;)

          purak
          Participant
            Post count: 484

            :) Purak je miroljubiva osoba,…nemaju ljudi razloga da ga napadaju,ne (sala,sala).Ako ne mozemo jos i ovdje progovoriti ko ljudi,eh onda ja stvarno ne znam koju vise politiku primjeniti.;)
            I nemoj vise zaboravljati ovako bitne informacije….:( ipak je rostiljanje u pitanju.

            Mahsuz selam svima ;)

            Teva
            Participant
              Post count: 8872

              Ne da prilike Purak nikome da ga napadne.B)
              Zna on kakvih nas sve ima pa svako malo vice:
              Sala, sala i sala mala, pa ti sad stisni pa ga napadni. :)
              Salim se.
              Kad je neko raja onda je lahko…..:silly:
              A ko dirne u Purka igra se sa vatrom, ili
              kako se ono kaze: Neigraj se s vatrom….. :woohoo: :) B)

              Irfan-tekija
              Participant
                Post count: 681

                Teva, mozda ne znas, juce je tetka Pasa hitnom prebacena u bolnicu. Jos nista ne znamo o cemu se radi.

                Teva
                Participant
                  Post count: 8872

                  Nisam znao Irfo.

                  behar
                  Participant
                    Post count: 514

                    Mer’aba ljudstvo. Mahsuz selam iz ugodno toplog Londona za raju sirom dunjaluka. Jedna vazna informacija, ovdje nema rostija, hebiga.:( Vala i taj purak zeza:) sad bi se posvadjo sa njim samo da znam ko je:P.

                    purak
                    Participant
                      Post count: 484

                      :) NE Behare,nisi razumio.Ja se ne svadjam s narodom,ja samo rondam.:laugh:,.. redovno.

                      purak
                      Participant
                        Post count: 484

                        Jesil’ ti zalio bastu :( jaranovu??Ovi u Holandiji ne moraju ni to raditi,a sve se nesto zale.;) :)

                        Anonymous
                          Post count: 2088

                          Selam svima “ne napadnutim” (Purak) i svima “napadnutim” (ostali).

                          behar
                          Participant
                            Post count: 514

                            Ma jasta sam neg’ zaljevo vazdan. Sve do juce kisa padala a ha oni odose u Bosnu ovdje sunce, kud ranije ne odose pa makar ja zaljevo svaki dan B). Ma ja se ba salio i ja sam slican tebi, nakav miroljubiv a volim ponekad zarondat.;)

                            purak
                            Participant
                              Post count: 484

                              Naidje Kerime svima trpanj :) ,napadan je i purak,uuuuu i ne jednom,al necemo se sad kaciti za svaku rijec.Tu smo da se dogovorimo,progovorimo,a mora biti i ispada,al se treba potruditi da se oni minimiziraju i da se dalje nastavi u redu i miru.A mora biti i drukcijih i misljenja i nesuglasica,i svega pomalo….pa nije nas jedna majka rodila,a i da je,opet se moze desiti…(nedo Bog nikome,to ja usput rekoh)
                              Mahsuz selam svima od purka.;)

                              purak
                              Participant
                                Post count: 484

                                behar napisao:

                                Mer’aba ljudstvo. Mahsuz selam iz ugodno toplog Londona za raju sirom dunjaluka. Jedna vazna informacija, ovdje nema rostija, hebiga.:( Vala i taj purak zeza:) sad bi se posvadjo sa njim samo da znam ko je:P.

                                Nisi se salio…nidje ne pise.:)
                                Uberes li ti makar sta u toj basci,…:) meni se isplati sav moj trud.;)

                                purak
                                Participant
                                  Post count: 484

                                  :) Ode ti Behare,a bio sam ti zahorio rondati….:( mozda drugi put.Odoh i ja,selam svima koji ostaju jos tu.;)

                                Viewing 15 posts - 496 through 510 (of 599 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.