Viewing 15 posts - 481 through 495 (of 599 total)
  • Author
    Posts
  • Zambi
    Participant
      Post count: 898

      Selam Irfane vidim da si na stranici,evo i kod nas se primiče kiša,grmi okolo čaršije

      Irfan-tekija
      Participant
        Post count: 681

        Selam dobri moj Zambi, i ovamo je grmilo, sijevalo ali kise malo bi.

        Irfan-tekija
        Participant
          Post count: 681

          Teva, rodjace moj, i tebi veliki selam i cekam te Ako Bog da.

          Zambi
          Participant
            Post count: 898

            Moij Irfo
            ovamo se utiša nebi ni jedne kapi u čaršiji,selam tebi i tvojima

            Zambi
            Participant
              Post count: 898

              Maksuz selam Pitare od Zambija iz Podhrida

              Zambi
              Participant
                Post count: 898

                Selam Irfane,dolaziš li sutra u Rogu

                Irfan-tekija
                Participant
                  Post count: 681

                  Selam Zambi, sutra sam ovde na djumi ako Bog da. Juce sam bio u Rogi i pokrio onu supu. Dolazim u ponedjeljak da vidim ima li sta za donaciju.

                  webmaster
                  Keymaster
                    Post count: 3712

                    Izbrisao sam nekoliko zadnjih postova, Faruka bih zamolio da ako ima nekakve dokaze za procesuiranje i pokretanje postupka protiv nekog od clanova stranice rogatica.com da to uradi na mjestu gdje se takvi predmeti rijesavaju a to je sudstvo BiH.

                    Molim vas bez ovakvih postova ubuduce, ovo je javni medij, svi citaju…. imajte obzira!

                    Ako neko sumnjici nekoga za nesto molim vas da to ne radi na stranici, najtoplije hvala na razumjevanju.

                    Anonymous
                      Post count: 2088

                      MER’ABA TEVA

                      Anonymous
                        Post count: 2088

                        Web, vidim da si izbrisao moje predhodno pisanje. ZASTO?
                        Napisi nam o cemu i koliko mozemo da pisemo,tako da ne “piskaramo” o necemu sto TI se nece svidjeti. Jer u protivnom nasa pisanja ce “misteri gumice” izbrisati. Treba li da pisemo samo ono sto ce se svidjeti TEBI i kazi.Malo nam to objasni i bice onako kako VI trazite.

                        webmaster
                        Keymaster
                          Post count: 3712

                          Kerime ja bih te stvarno zamolio da postujes domacina ove kuce, svako ima pravo da na internetu otvori svoju stranicu i da uredjuje tu stranicu onako kako misli da je najbolje.

                          Ja tebi bratski, od sveg srca, preporucujem da otvoris svoju stranicu i da na njoj pises sta god hoces.

                          Tu te niko nece bihuzuriti.

                          Meni ce biti drago da saradjujem i da ti pomognem oko uredjenja te stranice.

                          Na ovoj stranici se ne moze pisati sta god tebi padne na pamet, to je tako i tako ce i biti.

                          Ima uredjivacki tim i oni se pitaju.

                          Molim te da prihvatis to kao realnost i da to shvatis, nemoj se ljutiti kada ti se izbrise post koji nije u skladu sa uredjivackom politikom stranice.

                          Ovu malu sacicu rogaticana koju smo sakupili i koji rade na stranici sada trebamo napadati i optuzivati i otjerati da ih nikako nema. E pa ja cu uciniti sve da tako ne bude, pa makar sami moderatori imali mogucnost pisanja.

                          Anonymous
                            Post count: 2088

                            Web, jeli uvreda zrtava, kad se fale “ljudi” poput nerica?
                            Jeli uvreda kad neko napise da je “neko” bio u cetnicima i rado to sto je radio (pitaj Mustafu) prem da znam da ti je to rekao. Postoje SVJEDOCI, sto znaci da nije nista izmisljeno.
                            Brises pisanja o … a ona fala cetnika? Zasto nije doticni trazio da mu se dokaze ili izvini za napisano? Ko je spomenuo njegovo ime? Sam se prepoznao.
                            Taj i njegovi pomagaci pobise nase: Cajeta,Zopa,Adonisa, mog babu,Salkicu Taleta,Nasku i da ne nabrajam vise. Niste izbrisali pisanje o njemu, jer je dao struju za Djamiju. Zar to nije uvreda zrtava i njihovih familija?

                            Serhat
                            Participant
                              Post count: 28

                              Roki selam za tebe.

                              Serhat
                              Participant
                                Post count: 28

                                Roki imali koja slika!!!

                                Serhat
                                Participant
                                  Post count: 28

                                  Web i za Tebe jedan selam.

                                Viewing 15 posts - 481 through 495 (of 599 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.