Viewing 15 posts - 571 through 585 (of 599 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
      Post count: 2088

      Twin – nevidjeh sinoc tvoju poruku, rado bih ti se pridruzio da koju promuhabetimo i popijemo ali ova bara nas dijeli.
      Mahsuzije sellam tebi i tvojima.

      Irfan-tekija
      Participant
        Post count: 681

        Selam svima iz danas hladnog Sarajeva.

        purak
        Participant
          Post count: 484

          Gracanica napisao:

          Za Behara
          Obaveze moj komsija,no sikiriki ;) nedam se ja tako lahko.
          Nego sta nam je ovo sa Purkom nema ga na vidiku B) mora da se usuljao u Tevinu bascu pa tamani dok Teva po Seheru izucava anatomiju kosti ;)

          Tu sam,tu sam…prisluskujem sta vi pricate :) ,salim se.Ma i ja se naso u nekim obavezama i evo dva dana hocu da se malo javim a nemam vremena.
          Mahsuz selam svima.

          Keva
          Participant
            Post count: 75

            Selam i pozdrav svim Rogaticanima,ma gdje bili.

            Zambi
            Participant
              Post count: 898

              Selam za Twina,Behara i za svu Rogatičku raju ma gdje se nalazila;) nije me bili dva dana zbog konekcije,grom sljuljo na Strmcu u bazu i zato me nije bilo,

              Zambi
              Participant
                Post count: 898

                Selam za ncubro,vidim da si na stranici ,poslao sam ti mail;)

                Anonymous
                  Post count: 2088

                  B. Capljic: 061255709. Zambi vidi sta je sa sajlama ili neka ti on da pare kad budes u Sarajevu pa ti kupi.

                  Anonymous
                    Post count: 2088

                    Hajde da se pokrene akcija sakupljanja novca za Pavu i Ibru koji su poceli sa poslom i vidim da su dosta toga odradili. Sto prije to bolje.

                    Kaza
                    Keymaster
                      Post count: 6138

                      Zaista bi trebalo konkretizirati finansiranje odrzavanja mezarja jer su nasi vrijedni Ibro i Ermin-Pava vec uveliko poceli sa sredjivanjima nasih mezarja.

                      Ovim postom iznosim svoje misljenje a nadam se da cete se svi ukljuciti da ovu akciju koja bi trebala biti trajnog karaktera realizujemo. Dakle ja predlazem slijedece:

                      1. Da se napravi spisak Rogaticana iz dijaspore.

                      – Poslije naseg dogovora ovdje , napisati javni poziv koji bi bio objavljen na nasoj naslovnoj stranici. Tu bi se ljudi obavjestili o karakteru akcije i mogli bi se javljati na odredjene e-mail adrese koje bi mi dali.
                      – Spisak bi se svakodnevno dopunjavao a evidencija bi bila vodjena u nasem forumu u temi koju bi posebno za tu svrhu otvorili i gdje bi se dodatno svi informisali o akciji.
                      – Tu ostavljamo mogucnost i postavljanja pitanja i davanja novih konstruktivnih prijedloga.

                      2. Da se napravi spisak Rogaticana u BiH.

                      – Mislim da bi Galib bio najpogodnija licnost da se oko tog spiska pozabavi, pri cemu bi mogao koristiti nasu stranicu kao mjesto preko koga ce biti svi u BiH obavjesteni (gdje nije moguc drugaciji kontakt) o svrhi akcije.

                      – I ovaj spisak bi se dopunjavao i vodila evidencija na nasem forumu u istoj temi zajedno sa dijasporom.

                      Takodjer se moze razmisliti i o zajednickom spisku jer se nekako uvijek dijelimo a akcija trazi jedinstvo.

                      3. Za akciju odrediti vremenski period potreban za izradu spiskova.
                      4. Po zavrsetku akcije a u zavisnosti od iznosa troskova odrzavanja odrediti visinu i nacin uplate. Ukoliko bude odziv veliki to ce za pojedinca biti prihvatljiva suma koja bi se uplacivala za godinu dana. Naravno obaveza uplate bi ostala bez daljnjeg oglasavanj svake naredne godine. Promjene bi bile samo u slucaju promjene visine troskova odrzavanja.Za ovaj dio bi nam se mogao najbolje pobrinuti Camani (Bekir).
                      5. Isplata bi se mogla redovno vrsiti preko banke na nase ljude koji odrzavaju mezarje a to bi osmislio nas Camani.

                      Vjerovatno ima jos toga o cemu bi valjalo razgovarati. Naravno svaki prijedlog je dobro dosao. Ovaj moj post je samo podstrek na konkretnu akciju a sve moze izgledati i drugacije ako se tako dogovorimo.

                      Pa eto dajte i vi svoje prijedloge.

                      Podtema je vec otvorena u temi “Rogatica danas u slici i rijeci”.

                      Anonymous
                        Post count: 2088

                        Ovo je jubilarna 6000-ta poruka na forumu:)

                        Svaka cast svim clanovima i posjetiocima rogatica.com

                        Irfan-tekija
                        Participant
                          Post count: 681

                          Dok nam Web ne osposobi kratke poruke mi mozemo ovdje. Ova je sigurna.

                          Teva
                          Participant
                            Post count: 8872

                            Tacno tako Role, samo sutite da nas necuje ukinuce nam i ove.B)

                            Irfan-tekija
                            Participant
                              Post count: 681

                              Dobro si Bogami Role, sucena zlacena.

                              purak
                              Participant
                                Post count: 484

                                :huh: Sta je ovo bilo s porukama?Mahsuz selam svima.

                                Teva
                                Participant
                                  Post count: 8872

                                  Tehnicki problemi, kolko ce mo dati Webu roka da to otkloni.
                                  Dan, dva a poslije mu se tesko.B)

                                Viewing 15 posts - 571 through 585 (of 599 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.