Viewing 14 posts - 586 through 599 (of 599 total)
  • Author
    Posts
  • purak
    Participant
      Post count: 484

      :) E nek jednom nije do mene….a sad bi poletio da me pita “sta si sad obatalio??”.Odoh :side: ,selam svima.

      Anonymous
        Post count: 2088

        Dragom mom haveru Zambiju,selam mahsuz od Twina i likova

        Zambi
        Participant
          Post count: 898

          Alejkemusellam dragi Twine,vrijeme je da se pominjemo u Rogatičkoj Izvidnici,selam tebi i likovima.;)

          amela-dzana
          Participant
            Post count: 36

            Ne komentarišem ,često ali na ovo sam morala, ne mogu da gledam prepucavanja na kratkim porukama ,ipak kratke poruke su KRATKE PORUKE.Mislim da ako neko ima nešto protiv nekoga imaju MSN, PA NEKA KAŽU ŠTA IMAJU JEDNI PROTIV DRUGIH,a ne vidim šta bi imali i Mare, i Galib,toliko se godina nisu vidjeli i preko kratki poruka su došli do, VELIKIH PORUKA.Mislim da na taj način i drugi članovi,se udaljuju jedni od drugih.Nemogu drugi, stati ni na čiju stranu, ni govoriti onaj je u pravu, niti onaj je, jer su neki jedni drugima ili famelija, ili dobri prijatelji.Mislim da je Mahir, pravi prijatelj, ove naše nam stranice na kojoj jedva čekamo da čujemo neke lijepe vjesti,pa eto ima na žalost i onih loši, ali barem nam je ovo jedini izvor, sa kojeg možemo saznati nešto o dešavanjima naših rogatičana, svugdje u svjetu.Nismo svi u stanju često iči u Rogaticu pa nam je kako rekoh ovo pravi IZVOR.Sa druge strane Galib, nas je dosta puta sa svojim vijestima, obradovao bile one tužne, ili radosne, postavljao slike,pisao tekstove, mislim da je stvarno dosta učinio za ovu stranicu, treba realno reči i naravno priznati stvari onakve kakve su.Mislim da stranica ne bi bila potpuna bez jednog, ili drugog ćlana ,obadvojica doprinose dosta da stranica još bolje funkcijoniše,naravno sa onim što oni čine, da nam bude svima zanimljivije, i draže da otvorimo stranicu, ROGATICA COM.Mislim da trebaju izgladiti stvari nema potrebe za svim tim njihovim porukama jedan drugom, ne poznaju se tako dovoljno,godine su između njih, odkada se nisu vidjeli,a i famelija su. —–SELAM SVIMA—–

            Lady_71
            Participant
              Post count: 1

              Mahsuz selam u Achen :silly:

              Teva
              Participant
                Post count: 8872

                Posjetite: Focaci.org
                Focaci nase komsije iz Podrinja su nam ponudili druzenje i zajednicku saradnju po svim pitanjima koja su interesantna za istocnu Bosnu i nasa dva grada:)
                Mi smo naravno prihvatili a i kako nebi kad su dosta nasih snaha upravo Focanke.:)

                Teva
                Participant
                  Post count: 8872

                  Poruka za Fahru M. !!!!

                  Mail adresa koju si poslo za registraciju je pogresno napisana
                  pa mi se javi da to ispravimo.

                  n.cengic@versatel.nl

                  Selam

                  Mustafa
                  Participant
                    Post count: 8282

                    Na forumu
                    – rogaticani jucer danas sutra
                    – pod bolest, operacija, bolnica
                    procitajte o zdravstvenom stanju naseg Brace Kazica koji vodi najvecu bitku u svom zivotu …..

                    Teva
                    Participant
                      Post count: 8872

                      Promijenio sam mail adresu pa je od sada:

                      n.cengic@telfort.nl

                      Pa kome ustreba il pozeli da mi se javi, bujrum.:)

                      Teva
                      Participant
                        Post count: 8872

                        Malo statistike. B)

                        Veceras u 22:19 bilo nas je istovremeno na Forumu 58 Online,
                        11 Clanova i 47 Gostiju. :)
                        Za forum stranice, jedne carsije, je to izvanredna posjecenost.
                        Lijepo je biti sa Rogatickom rajom. :)

                        amrat
                        Participant
                          Post count: 6

                          Mada je tema kratke poruke, ja imam pitanje za administratore…Sta je sa starom stranicom…mozda je negdje a ja ne mogu da je nadjem…Unaprijed hvala!

                          webmaster
                          Keymaster
                            Post count: 3712

                            Stara stranica http://www.rogatica.com je uslijed tehnickih problema morala biti zatvorena.

                            Iz programske skripte sa stare stranice slane su hiljade spam mailova (vjerovatno postavljene od hackera).

                            Dobio sam upozorenje da moram ili otkloniti tu skriptu koja salje mailove ili ce mi potpuno zatvoriti domenu rogatica.com… dali su mi rok od 7 dana…

                            Nisam imao puno izbora, morao sam sve izbrisati i postaviti novu stranicu sto sam i uradio…

                            Ta stranica je nedostupna za korisnike ali spasena i arhivirana

                            Nazalost posjetioci ne mogu vise koristiti staru stranicu.

                            Nadam se da razumijete situaciju i razloge zasto smo morali ovo uraditi.

                            amrat
                            Participant
                              Post count: 6

                              Hvala lijepa na odgovoru.

                              oktobar
                              Participant
                                Post count: 1

                                Teva napisao:

                                Posjetite: Focaci.org
                                Focaci nase komsije iz Podrinja su nam ponudili druzenje i zajednicku saradnju po svim pitanjima koja su interesantna za istocnu Bosnu i nasa dva grada:)
                                Mi smo naravno prihvatili a i kako nebi kad su dosta nasih snaha upravo Focanke.:)

                                Bas tako i moj otac koji je rodjeni Rogaticanin je imao srecu da upozna moju mamu (Focanku):P i eto u mom srcu mjesto podjednako zauzima Rogatica bas kao i Foca u kojoj sam rodjena i odrasla.

                              Viewing 14 posts - 586 through 599 (of 599 total)
                              • You must be logged in to reply to this topic.