Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 599 total)
  • Author
    Posts
  • Mustafa
    Participant
      Post count: 8282

      Kao prelazno rijesenje – predlazem da ovaj dio koristimo za kratke poruke dok se ne nade bolje rijesnje…..

      Znaci koristimo ovaj prostor za KRATKE PORUKE

      Teva
      Participant
        Post count: 8872

        Posto nam Mustafa otvori ovdje kratke poruke evo da ih onda i aktiviramo.
        Pitanje bijase da li neko poznaje Mustafu Durmisevica jer je i on iz Rogatice.
        Poznajem ja jednog Mustafu Durmisevica sa Baraka s nadimkom Mujke vec trideset i koju godinu.
        Drugovasmo a i srednju zavrsismo skupa.
        S bratom mu Munirom-Munom obidjoh birvaktile lijepu nam nasu i uzduz i poprijeko, sa izvidjacima.
        Mujke i Muna zive trenutno, sucur Allahu, tamo preko bare.:)

        Selam njima dvojici i svoj ostaloj raji…..;)

        Anonymous
          Post count: 2088

          Teva,znam i ja Mustafu Durmisevica,sina rahm.Hajre,trgovca.Prije rata zivio i radio u Sarajevu,bio direktor u Marketingu “Oslobodjenja”.Cuo sam da je negdje u Holandiji.Ja ne znam ko se raspitivao,ali,eto,da i ja dam doprinos.

          Mustafa
          Participant
            Post count: 8282

            Šele napisao:

            Teva,znam i ja Mustafu Durmisevica,sina rahm.Hajre,trgovca.Prije rata zivio i radio u Sarajevu,bio direktor u Marketingu “Oslobodjenja”.Cuo sam da je negdje u Holandiji.Ja ne znam ko se raspitivao,ali,eto,da i ja dam doprinos.

            Sele ako mislimo na istog Mustafu Durmisevica, on je zivio u Danskoj u Kopenhagenu ali kako sam cuo on je prije nekoliko godina preselio na Ahiret….. Nisam siguran ili je on “preselio” ili njegova zena…………raspitacu se

            http://hjem.get2net.dk/rogatica/rogaticaniudan.htm

            Anonymous
              Post count: 2088

              Mustafa,ne znam da nismo sta pobrkali.Na temi “Stari Rogaticani” neki su prepoznali Mustafu Durmisevica,sina Hajrinog.Ja sam sa njim dugo drugovao ali ga nisam prepoznao na onoj slici.Ostarilo se,sta ces.

              Mustafa
              Participant
                Post count: 8282

                Mozda se ovdje radi(Danska) o nekom drugom Mustafi Durmisevicu, raspitacu se malo…..

                Irfan-tekija
                Participant
                  Post count: 681

                  Hocu da otvorim novi list (npr. list 2), da bih postavljao slike iz Ahmine sehare,kako to mogu da uradim.

                  Irfan-tekija
                  Participant
                    Post count: 681

                    Pitanje za moderatora.

                    Zbog cega mi postovi sa Rogaticke strane stizu na privatni
                    e-mail

                    Mustafa
                    Participant
                      Post count: 8282

                      Irfo imas neka objasnjenja na

                      forumu – Obavijesti administratora

                      Kaza
                      Keymaster
                        Post count: 6138

                        Irfo ako sam te dobro razumio ti zelis da postavis slike u temi “Smrtovnice iz Ahmine sehare”. Ako zelis postavljati tu onda ne mozes otvoriti list 2 jer se listovi automatski otvaraju i to kad napune 15 postova. Eto mozes izbrojati. Svaka stranica sadrzi 15 postova i onda prelazi na sljedecu.
                        Dakle, moze se otvoriti nova tema ali stranica nikako.

                        P.S
                        Napisao sam ti podavno e-mail ali mi se nisi javljao. Mozda nisi dobio?

                        Irfan-tekija
                        Participant
                          Post count: 681

                          Kaza jaranu hvala ti, ja sam to sa Edibom probao da skontam kako ide, pa smo odlucili da nekog pitamo.

                          Anonymous
                            Post count: 2088

                            Kako da mi na mail ne dolaze svi postovi sa foroma? Ubih se brisuci.

                            Kaza
                            Keymaster
                              Post count: 6138

                              Ovaj problem imaju uglavnom oni clanovi koji su aktivniji na forumu. Svaka tema u kojoj ste napisali post automatski podrazumijeva obavjestavanje putem e-mail ako neko poslije vas pise u toj temi. Ako ste pisali u vise tema onda ce svaka promjena u temi biti propracena obavjestavanjem putem e-mail.
                              Kako sprijeciti dolazak e-mail ako to vi ne zelite. Imaju dva nacina.

                              1. nacin
                              Kada napisete svoj prvi post u nekoj temi , prije nego sto posaljete post , gore iznad u lijevom dijelu imate ponudu u pravougaoniku (crvena boja) “odjavi pretplatu”. Tu kliknite jednom mausom i promjene u toj temi nece biti propracene sa e-mail. Ukoliko ste se pak predomislili I zelite ponovo ukljuciti obavjestavanje to mozete uraditi ako kliknete na isto mjesto na kome sada stoji “prijavi temu”.
                              Dakle ovo se odnosi na jednu temu a ako zelite odjaviti I ostale teme onda bi morali u svaku ulaziti I ovo isto uciniti.

                              2. Drugi nacin je daleko brzi.

                              Kada udjete u forum, gore na vrhu vidite svoj avatar i mogucnost poziva za „moj profil“. Kliknite jednom na „moj profil“ a onda lijevo u meniju „moje pretplate“. Otvorice vam se sve teme u kojima ste pisali. To moze biti i na dvije- tri stranice ukoliko ste ucestvovali u vise temea. Na kraju svake teme stoji kvadratic na koji treba da kliknete I u njemu ce se pojaviti “kvaka”. Ako zelite pobrisati sve teme kliknite na sve kvadratice pored tema. Kada ste to uradili onda zahtjevajte dole u dnu “izbrisi”
                              Kada to uradite vise necete dobivati obavjestenja putem e-mail. Ukoliko se otvori neka nova tema u koju se upisete onda to pitanje mozete odmah rijesiti prvim nacinom.

                              Nadam se da sam bio jasan.

                              Zambi
                              Participant
                                Post count: 898

                                pozdrav za Kazu i Tevu kaza poslali smo ti novu priču iz Krušćice:woohoo:

                                Kaza
                                Keymaster
                                  Post count: 6138

                                  Zambi prica je vec na naslovnoj stranici ;) a i u forumu.

                                Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 599 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.