Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 78 total)
  • Author
    Posts
  • Irfan-tekija
    Participant
      Post count: 681

      Danas sam se cuo sa Kazom. Rece mi da je Braco danas ponajbolji i da su malo prosetali bolnickim hodnikom. Danas mi je Kazin glas bio nekako naj veseli i pun optimizma.

      Hvala ti Allahu dragi sto uslisi nase molbe prema tebi, a za ozdravljenje naseg Brace.

      Kaza
      Keymaster
        Post count: 6138

        Evo vratio sam se sinoc iz Sarajeva i jos uvijek ne mogu da sredim utiske poslije svega sto se desilo. Mnogo toga se desavalo onako spontano i samo mogu zahvaliti dragom Allahu da se sve, nadam se, sretno zavrsilo.
        Ne zelim da spominjem niti da se sjecam onog sto se desilo mome bratu na Gastro-entroloskoj klinici poslije cega su nastali svi ovi problemi i doveli ga na rub izmedju zivota i smrti. Toliko neznanje ili nemar je nespojivo sa djelatnoscu koja ima za cilj pomoci ljudima. Kod moga brata je to sve licilo vise na nesto drugo a ne na pomoc. I kada je sve dovedeno do besmisla, pojavili su se ljudi kojima zelim da se zahvalim da jos uvijek imam brata.
        Zahvaljujem se hirurgu dr. Davoru Rodnicu koji je obavio svoj posao na najbolji nacin. Petnaest minuta pred operaciju, uvidjevsi o cemu se radi rekao je Bracinoj supruzi: “Neka je Bog na pomoci i njemu i meni a i vama. Poslije operacije mu niko nije davao velike sanse.
        Najvecu zahvalnost dugujem prim. Dr. Mustafi Hirosu koji je poslije moga poziva iz Njemacke digao sve na noge i poduzeo sve da se mome bratu pruzi najbolje sto je u tom trenutku bilo moguce. Nas Mustafa ,koji vodi porijeklo po majci iz Rogatice, je jedna ljudska velicina i ja sam njegov duznik dok zivim. Ucinio je bas sve a i danas to cini da se Braco izvuce iz ove situacije u kojoj su mu se davale minimalne sanse. Takodjer se zahvaljujem prof. Amiri Duric koja je na odjelu intenzivne njege poduzela sve da se ova situacija prevazidje.
        Takodjer posebnu zahvalnost izrazavam prema nasem Rogaticaninu , dr. Benjaminu Kulovcu- Beni koji mi je omogucio da prakticno odmah po dolasku u Sarajevo posjetim brata na odjeljenju intenzivne njege. Bio je Beno uvijek tu i sa informacijama koje su bile dragocjene za porodicu.
        Zahvaljujem se i nasem dr. Suadu Ajanovicu koji je uvijek tu kada treba pomoci. On je na intenzivnu njegu, zajedno sa Benom dobavio prve doze albumina neophodnog za oporavak i popravljanje postotka bjelancevina u organizmu. Braco je imao tako nizak procenat bjelncevina da je to bilo nespojivo sa zivotom. Unosenjenje bjelancevina je bio osnovni preduslov da se popravi vec unisteni imuni sistem u organizmu i potpomogne brze zarastanje rana poslije operacije. Nas Suad je uvijek tu kada treba. Bio mi je zaista od velike pomoci prilikom bolesti mog rahmetli oca i ja sam mu bezgranicno zahvalan.

        Na kraju zelim da se zahvalim svima vama koji ste strepili zajedno sa mnom , nudeci pomoc u tim teskim trenucima za ozdravljenje naseg Brace. To mi je puno znacilo i daje mi jos vise snage da ovu nasu stranicu gradimo, da se na njoj druzimo i pomazemo jedni drugima.
        Mi jos uvijek nismo svjesni kolika je vrijednost i kolike su mogucnosti koje nam pruza rogatica.com.
        Ovako zajedno smo puno jaci i sa mogucnoscu da pomognemo u nevolji jedni drugima. Samo da nam to, ova nasa stranica omogucava, bilo bi dovoljno opravdanja za njeno postojanje a ona nam pruza mnogo vise.
        Hvala za sve i rogatici.com.

        Braco se jos uvijek nalazi na odjeljenju intenzivne njege i tu ce ostati jos neko vrijeme dok se sve ne stabilizuje. Moze se reci da se izvukao iz te kriticne faze u kojoj mu je zivot bio u pitanju. Svakim danom se sve bolje osjeca i to mi daje nadu da ce se sve ovo dobro zavrsiti.

        Mustafa
        Participant
          Post count: 8282

          sa kratkih poruka:
          dana12.04.2009
          sati12:48

          x PiTaRIsToK : Možda će nekog na ovoj stranici interesovati, ssamo da javim da je stanje Htka Sijerčića-Bugija i dalje kritično. U komi je.

          Kaza
          Keymaster
            Post count: 6138

            Nasem Hitku zelim mnogo snage i da izadje iz ove teske situacije kao pobjednik.
            Dobio je Hitko mnoge bitke pa se nadam da ce i ovu.
            Njegovoj porodici zelim puno snage i strpljenja u ovim teskim trenucima.
            Sve je u bozijim rukama i preostaje nam samo da se molimo za njegovo ozdravljenje.

            Mare
            Participant
              Post count: 1546

              I ja se iskreno nadam da ce Hitko Izaci kao pobjednik iz ove borbe za zivot.

              Irfan-tekija
              Participant
                Post count: 681

                Od sveg srca zelim nasem Bugiju da iz ove teske situacije izadje kao pobjednik. Molim Allaha dragog da mu pomogne u ovoj teskoj borbi za zivot.

                Zambi
                Participant
                  Post count: 898

                  Od dragog Allaha molim da našem Hitku pomogne i da istraje u svojoj teškoj borbi,i iz nje izađe kao pobjednik. Amin

                  Keva
                  Participant
                    Post count: 75

                    Molit cemo se za naseg Bugija,neka mu Allah pomogne.

                    MINI-MORIS
                    Participant
                      Post count: 78

                      Daj boze da insan ima svega samo sto je najbitnije da nam svima podari zdravlje pa tako i nasem Hitku.Nama preostaje da molimo dragog alaha da mu podari ozdravljenje a porodici da istraju zajedno sa BUGIJEM u njegovoj borbi ka ozdravljenju.

                      Kaza
                      Keymaster
                        Post count: 6138

                        Upravo sam razgovarao sa Keminom suprugom Cicom. Nas Kemo je imao tezak srcani udar i nalazi se na intenzivnoj njezi u bolnici.
                        Stanje je stabilno i nadamo se da ce se izvuci.
                        Pet dana poslije ovog jakog udara je otisao doktoru. Samo ga je dragi Allah sacuvao jer inace u takvim slucajevim su poslijedice kobne.
                        Nas Kemo je prakticno radio i kretao se pet dana a vec je imao srcani udar.

                        Bicemo u kontaktu sa porodicom i obavjestavati a Kemi zelimo da iz ovoga izadje kao pobjednik i ponovo bude sa svojom porodicom i sa nama na rogatica.com.

                        Zambi
                        Participant
                          Post count: 898

                          Molim dragog Allaha da pomogne nasem Kemi da prebrodi uspjesno jos jednu bitku,da dragi Allah odbrani jedno Veliko srce.Amin

                          Mustafa
                          Participant
                            Post count: 8282

                            Kemi zelimo sve najbolje i sto brzi oporavak

                            Mustafa sa porodicom

                            mirsad_d
                            Participant
                              Post count: 4000

                              Kemo je Veliki čovjek i humanista kojim se Rogatica ponosi. Želim mu brz i uspješan oporavak.

                              Kija
                              Participant
                                Post count: 207

                                Ozdravljenje i brz oporavak Kemi zeli porodica LJoti

                                Haris
                                Participant
                                  Post count: 78

                                  Molim ALLAHA dz.s. da nasem Kemi podari ozdravljenje.

                                Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 78 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.