Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 78 total)
  • Author
    Posts
  • Mare
    Participant
      Post count: 1546

      Ako bog da

      Irfan-tekija
      Participant
        Post count: 681

        Meho evo ti moj broj telefona 061-225-688, molim te javi se ako ti bilo sta zatreba. Nadam se da ce mo se vidjeti, bar da kahvu popijemo, i vidimo sto nam je ciniti.

        Sretno i hairli.

        Mustafa
        Participant
          Post count: 8282

          Hvala Dragom Allahu, pa je omogucio da Bracino danasnje zdravstveno stanje izgleda bolje od onog od juce.

          Nadamo se da ce se to stanje popravljati iz sata u sat iz dana u dan.

          Kazi zelim sretan i hairli put za Sarajevo..

          Zambi
          Participant
            Post count: 898

            Hairli i sretan put dragi Kaza,a našem Braci ako Bog da uspješan oporavak.

            Anonymous
              Post count: 2088

              Mi smo sad svi Kazici,Braco je borac,pobjedice ako Bog da,Twin Peaks i njegovi likovi

              ponekad ovdje
              Participant
                Post count: 1139


                Kaza je veceras sa dr. Benom bio kod Brace desetak minuta i pricao je s njim. Osjeti se poboljsanje u odnosu na jucer i jutros. Kaze da, u odnosu na ono kako se on pripremao da ga vidi, izgleda mnogo bolje.

                Dr. Beno mu je rekao da je veoma bitno da se u ovih sedam dana ucini sve kako bi se pridigao i organizam poceo sam da se bori.

                Veoma se nadamo da ce se to desiti.

                Svima vama svako dobro i sve najbolje.

                Zambi
                Participant
                  Post count: 898

                  Amin Bože,pomozi našem Braci u njegovoj borbi,da prebrodi što prije sve prepreke.

                  Serhat
                  Participant
                    Post count: 28

                    Mom Coberu zelim brz oporavak,mislim na Tebe.

                    Irfan-tekija
                    Participant
                      Post count: 681

                      Upravo sam se cuo sa Kazom. Stanje sa Bracinom bolesti je jos uvijek u teskom stanju. Ljekari daju sve od sebe da mu poprave te bjelancevine, jer od tog nalaza puno ovisi njegov oporavak.

                      Nasem Braci zelim brz oporavak, i molim Allaha Dragog da nasem Braci da snagu i kuvet da pobjedi ovu bolest.

                      Irfan-tekija
                      Participant
                        Post count: 681

                        Danas sam kahveniso sa nasim Kazom. U Kafe Slasticarnoj MB, pridruzili su se Galib Pitar, Haso Suvalija sa cerkicom i Huso Krajina. Duzi dio naseg razgovora bilo je zdravstveno stanje naseg Brace.

                        Kako nam Meho isprica
                        da je danas Braco puno bolji na odnosu predhodnih dana. Jos uvijek je u vrlo teskoj situaciji, ali kako ga je Kaza vidio, zdravstveno stanje je nesto bolje. Cak su malo i razgovarali, Braco je pitao za Suprugu i djecu, i jos malo caskali. I Kaza mi je bio vidno raspolozen u danasnjem druzenju.

                        Nama ostaje da molimo dragog Allaha, da pomogne Braci i da dobije ovu bitku.

                        ponekad ovdje
                        Participant
                          Post count: 1139


                          Razgovarala sam sad sa Kazom, jer je bio sa Dr. Mustafom Hirosem kod Brace i kod glavne profesorice na toj klinici, dr. Amire Duric. Ono cega su se pribojavali dogodilo se ali mi Kaza kaze da ce to on ako Bog da izdrzati, jer je ipak ojacao, i zato sto se sve cini da mu se pomogne.

                          Rana je malo popustila i moraju ga ponovo operisati da to poprave, ali Kaza kaze da ce to ako Bog da biti u redu. Moraju mu i dalje unositi albumin, bjelancevinu koja je veoma bitna da bi rana u potpunosti zacijelila, i koju je imao u ogromnom nedostatku.

                          Kaza je veliki optimista da ce to ako Bog da biti sve u redu…..

                          Svima vama koji brinete zajedno sa nama zelim svako dobro i svaki uspjeh u zivotu….

                          Mustafa
                          Participant
                            Post count: 8282

                            Nadamo se da ce to nas Braco sve izdrzati.
                            Molimo Allaha da mu da snage i da uspjesno prebrodi ovu drugu operaciju…

                            Zambi
                            Participant
                              Post count: 898

                              Ako Bog da naš Braco će uspješno dobiti i ovu bitku.

                              Irfan-tekija
                              Participant
                                Post count: 681

                                Evo sad sam se cuo sa Kazom. Danas je bilo nekih problema, ali nije zabrinjavajuce. Braco se polahko oporavlja uz pomoc propisanih terapija. Kaza je jutros malo razgovarao sa Bracom, i nadam se uz Boziju pomoc da je kriza prosla.

                                ponekad ovdje
                                Participant
                                  Post count: 1139


                                  U pravu si Irfo, jucer su stvarno mislili da ce Bracu ponovo operisati i rekli su mu to u viziti, ali posto se na srecu radi, da je malo popustila vanjska rana a ne unutrasnja, odlucili su to jos posmatrati pa ga mozda i nece operisati.

                                  Inace danas se osjeca mnogo bolje nego prethodnih dana pa se moze reci da je hvala Bogu kriticna faza prosla.

                                  Kad je Kaza prvi put odavde nazvao dr. Benu poslije hitne operacije, to sam pisala na prethodnoj strani, on je rekao da ga je Zeno vec zvao, pa evo njih dvojice dobrih drugara:)

                                Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 78 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.