Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 78 total)
  • Author
    Posts
  • Teva
    Participant
      Post count: 8872

      Javi mi Irfo da je nas Fadulah Hodzic (Fale, Fatko)iz Tekije teze nastrado u Americi. Preso mu viljuskar preko noge i nisu ga mogli izvaditi nego se viljuskar moro vratiti ponovo preko noge. Tako da mu je smrsko nogu do koljena i morali su mu je amputirati.
      Cim saznamo vise javicemo ovdje.

      Irfan-tekija
      Participant
        Post count: 681

        Sad je Munira razgovarala sa Fatkovim bratom Avdom i rece da se cuo sa Faletom i da je relativno dobro. Treba u srijedu da mu rade jos jednu operaciju i poslije te operacije mogao bi ici kuci. Nazalost jednu su mu nogu amputirali do koljena.

        Ja molim Allaha dragog da mom Faletu da snage i sabura i da mu olaksa bol.

        Za one koji neznaju, Fatko je tetic Tevin, Kondorov i moj.

        Zambi
        Participant
          Post count: 898

          Molim dragog Allaha da pomogne našem Fatku u ovim trenutcima,da mu olakše i da što prije prebrodi ovu situaciju.

          Mustafa
          Participant
            Post count: 8282

            Fatku zelim sto brzi oporavak!
            Da mu Allah dz.s. olaksa da prebrodi novonastalu situaciju u kojoj se nasao. Amin!

            Mare
            Participant
              Post count: 1546

              Zalosna vijest iz Amerike.Zele javijo.
              Nazslost o druzenju,ribarenju i aksamlucima proteklih dana u St.Luisu skupa sa mojim ahbabima Kerimom i Kemom ne mogu pisati jer jer je nakon zadnje veceri druzenja Kerim imao srcani udar.Bila je potrebna brza intervencija pa cak je uradzena operacija pri kojoj su mu uradzena dva bajpasa.Sve se to dogadzalo od juce ujutro.Danas se Kerim razbudio nakon operacije i sve je u redu.
              Zelim mu puno srece u daljem oporavku a onda nanovo da nastavimo.

              Braco
              Participant
                Post count: 216

                Kerimu zelim puno srece i brz oporavak.

                Kemo
                Participant
                  Post count: 52

                  Izgurace Kerim.Vazda je bio jak.A i sa lijeve obale je!

                  Teva
                  Participant
                    Post count: 8872

                    Mom komsiji Kerimu od srca zelim uspjesan i brz oporavak.

                    toplik izvor
                    Participant
                      Post count: 85

                      I od nas najbolje zelje za Kerimov oporavak.

                      amela-dzana
                      Participant
                        Post count: 36

                        Neka, im je Allah đ.š. na pomoći,želim im brzo ozdravljenje.

                        Irfan-tekija
                        Participant
                          Post count: 681

                          Mom komsiji Kerimu zelim brz i uspjesan oporavak.

                          Teva
                          Participant
                            Post count: 8872

                            Na moj upit Almi da sam cuo da joj je otac Hamdo Ajanovic (Mina, Vrabac) bolestan dobio sam ovaj odgovor:

                            [color=#0000FF] Alma Ajanovic Sisic. Septembar 7 u 1:31 poslije podne
                            Deda je u jako losem stanju imao je jak mozdani udar povrh svega dobio je upalu pluca u komi je ljekari sumnjaju da ce prezivjeti. Mama je jako lose pa vam nije mogla odgovoriti.Hvala vam .. Albina [/color]

                            Zambi
                            Participant
                              Post count: 898

                              Molimo dragog Allaha da pomogne nasem Hamdi da se oporavi i ozdravi.Amin

                              Porodica Pavica

                              Mustafa
                              Participant
                                Post count: 8282

                                U julu sjedismo i kahvenisasmo u Beharu nekoliko puta, a on vedra duha uvijek spreman na zezanciju i salu.

                                Molimo dragog Allaha da pomogne Hamdi da se oporavi i izadje kao pobjednik iz ove najteze bitke u svom zivotu. Amin!

                                Almi i njenoj familiji zelim da im Allah podari sabur i strpljenje, koje ce im biti potrebno u ovim trenutcima.

                                Mustafa
                                Participant
                                  Post count: 8282

                                  Posto kratke poruke citaju samo registrovani clanovi prenosim ovu poruku:

                                  Sa kratkih poruka:

                                  x Škaljić Ed : Sejo Suljagić naš komšija ponovo je vraćen na 3 internu kliniku zbog teškog zdravstvenog stanja..Priključen je na aparate i doktori rade sve da našem Seji pomognu..

                                Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 78 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.