Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 579 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
      Post count: 2088

      Suti Sana, ne smijem ga vise zezati, napice me, a onda sam na…drlj’o.:S

      Zambi
      Participant
        Post count: 898

        Kerime
        evo ga sjei pored mene i diktira mi šta da napišem.ŠEPERKA kaže.Kerime hoću zaninad:P idi bidi bek:ohmy: a onda idi bini bljuj:P samo ti vozi a legenda će lagano dokusuriti ovu gajbušu;) a što se tiče posla nisi u pravu,vidjećeš sve ima registrovano na kameri. A sada što mi palamudimo nije ni tebi mahane:silly: Selam tebi i tvojima od Zambija i Šeperke a maksuz selam za Jaleta

        Anonymous
          Post count: 2088

          Znam ja Seprtlju, moj Zambi, uvijek je volio “diktirati”. Dok je sutao loptu, vazda se nesto derao. Te da tu loptu kretenu, te dodaj medjede, te sviraj faul sudija j…. ti m…. i tako u nedogled.
          Pa nije ni cudo sto i tebi sada “diktira”.Nego pazite da ne upadnete u Toplik tak’i nakresani. Mogli bi potrovati ono malo ribe sto je ima.
          Zato “pamet” u glavu.Ne rece ,poljubil ti tog pivara, u mjesto mene.
          Selam obadvojici, poprdani jedni.;)

          Zambi
          Participant
            Post count: 898

            Evo kaže Šeperka
            bolan Kerime hajde vamo da popijemo:laugh: i zapjevamo:P jako ga krenulo;) pa ti sad vidi:cheer: ona nako studena i pomalo se znoji:huh: Živio;) :cheer: :laugh:

            Anonymous
              Post count: 2088

              Ne smijem hla’no nista. Ufatice me grkljan, a i prosta ta mi je mozda osjecajna na studenluk. Nekako bi mi bolje pasala KRUSKA, ja SLJIVA ja VISKI sa malo leda.:blush: :blink: :silly:

              Zambi
              Participant
                Post count: 898

                Kerime
                za krušku i šljivu je ranoB) legenda kaže da samo pika;) Sarajevska piva iz Toplika:P nema dalje;)

                Anonymous
                  Post count: 2088

                  Upravo sam razgovarao sa Jaletom i on misli isto k’o i ja. Zambi taj tvoj “gost” vazda nesto naprdjuja. Cuj, rano za krusku ili sljivu. Stari poprdan:P Izgleda da mu je ta sarajka izplakala lobanju. Samo dok se vrati, na drljao je;) :P :laugh: Bice Rogaticka treha.:ohmy:

                  Anonymous
                    Post count: 2088

                    SERHAT

                    behar
                    Participant
                      Post count: 514

                      Serhat mi najvise lici na Satka Hasecica?!?

                      Kemo
                      Participant
                        Post count: 52

                        Puno lijepih pozdrava za Serhata,ali i za serhatkinje:Lejlu,Nisu i Nusretu !!!!

                        Dina
                        Participant
                          Post count: 41

                          I od mene pozdrav za Serhata:)

                          Anonymous
                            Post count: 2088

                            I za tebe,od mene Dino.:P

                            Zambi
                            Participant
                              Post count: 898

                              Kerime
                              Šeperka ostaje dosljedan;) samo Sarajka:P i to iz Toplika:laugh: samo lagano da se:woohoo: znoji;) ali molim tebe i Jaleta da ga gotivite:cheer: kao starog Asa;) a što se tiče Rogatičke trehe gdje god smo mi tu je i naša treha:silly: Selam tvojoj i Jaletovoj porodici iz naše Roge

                              Zambi
                              Participant
                                Post count: 898

                                Mnogo pozdrava za Serhata i njegovu porodicu od Zambija iz Podhrida

                                Anonymous
                                  Post count: 2088

                                  Alejkumuselam,Zambi.;)
                                  Samo nek on zdere ‘ladnu pivu. Samo nek pazi da se ne uberbati.:ohmy:
                                  A kad dodje vamokana, namah mu je klizeci i to sa obadvije noge.:ohmy:
                                  Poselami Seperku i pitaj der ga kad ce vamokan u “domovinu” ?
                                  Selam vama tugeder, a i vasim pomagacima.:P

                                Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 579 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.