Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 579 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
      Post count: 2088

      KONOBAR

      behar
      Participant
        Post count: 514

        1. Sinan Pasic (taksista)

        behar
        Participant
          Post count: 514

          Za ovo i nisam bas siguran!

          1. Galib ???? (konobar)

          Anonymous
            Post count: 2088

            behar napisao:

            Za ovo i nisam bas siguran!

            1. Galib ???? (konobar)

            Galib Omeragic (konobar)

            Mustafa
            Participant
              Post count: 8282

              vjerovatno – NAJBOLJI FUDBALER ROGATICE svih vremena

              Anonymous
                Post count: 2088

                Moj i tvoj komsija KK. Neka mladji probaju dalje. Slazem se da je bio dobar fudbaler ali najbolji svih vremena, tu, ne da se ne slazem, nego u najmanju ruku nisam mjerodavan. Mogu imati svoje misljenje. Mnogo je tu rogaticana koji su mozda “NAJBOLJI”! Ako se po karijeri mjeri Sejo jesenkovic je sa FC SARAJEVOM osvojio sampionsku titulu bivse Yuge. To je ucinio i Dido Teskeredzic. Ako se mjeri ono sto se vidjelo a da ljudi nisu iz nekih razloga napravili karijeru za mene je bez daljnjieg SEPERKA NAJBOLJI.

                Mustafa
                Participant
                  Post count: 8282

                  PiTaRIsToK napisao:

                  Moj i tvoj komsija KK. Neka mladji probaju dalje. Slazem se da je bio dobar fudbaler ali najbolji svih vremena, tu, ne da se ne slazem, nego u najmanju ruku nisam mjerodavan. Mogu imati svoje misljenje. Mnogo je tu rogaticana koji su mozda “NAJBOLJI”! Ako se po karijeri mjeri Sejo jesenkovic je sa FC SARAJEVOM osvojio sampionsku titulu bivse Yuge. To je ucinio i Dido Teskeredzic. Ako se mjeri ono sto se vidjelo a da ljudi nisu iz nekih razloga napravili karijeru za mene je bez daljnjieg SEPERKA NAJBOLJI.

                  OK Galibe, zato i stoji isprijed rijec “Vjerovatno” upravo iz razloga sto je Roga imala uspjesnih fudbalera pa je i tvoj komentar na mjestu…..

                  Anonymous
                    Post count: 2088

                    Pitaru je vokri sto je “Koka” bio Zeljovac,a ne jufkaros.Zato i nije po njemu naj bolji.
                    E da je igrao za Zeljanice, pa jos sa jogurtom, e onda bi bio naj bolji u bivsoj Jugi. Ovako “Koka” mora biti iza ovih sto tuknu na ustajali luk.
                    Sto se tice SEPERKE, slazem se sa Pitarom.
                    Gaso, Seperka je trenutno u Sarajevu.

                    Mustafa
                    Participant
                      Post count: 8282

                      RIJEC je o Kasimu Kokotu – nekadasnjem fudbaleru Zeljeznicara i Olimpije te treneru nekoliko klubova. Mladosti, Radnickog iz Gorazda i Elektrobosne Jajce—-

                      Kasim od 1992 godine zivi u Sloveniji gdje je trenirao nekoliko slovenackih ekipa…

                      Prije dvije godine vidio sam ga na Bascarsiji i lijepo smo se ispricali, rece mi tada da je trener omladinskog pogona u Mariboru….

                      Nasao sam ovaj intervju sa njim na slovenackom jeziku… Mislim da se 95 % moze skontati, pa ko zeli neka procita na ovoj adresi……

                      http://www.nkolimpija.com/?page=news&id=260

                      Anonymous
                        Post count: 2088

                        Bio sam jutros sa Seperkom pa sam mu pricao o nasim prepucavanjima. Kerime, ja na tekme nosim uvijek pola kile bureka i jogurt a moj jaran Misko i ostali sa sugavice nose kospe. Davno je to odredjeno moj Kerime, nisam ja to propiso. Dakle jedni su kospicari a drugi PITARI. Svakom prema zaslugama. Pozdravi gospodju. Saperka mi rece da se cesto cuje sa tobom i Jaletom. Pozdravi i njega kad se cujete.

                        Anonymous
                          Post count: 2088

                          Selam Pitar
                          Ma,znam ja to sve (Zeljo-Sarajevo) ali, rekoh, hajde da se nesto drobi.Ja samo ne mogu da se pomirim sa timda su nam u Premijer ligi cobanski klubovi-zrinjski, orasje, modrica,kakanj zepce…
                          Ne navijam ni za koga bas iz tih razloga. Dragi su mi Fudbalski klubovi: Zeljo, Sarajevo Borac, Velez, Sloboda, Iskra…
                          Ova Premijer liga vise mi lici na COBANIJADU nego na neku ligu.
                          Pa ovi COBANSKI klubovi ne bi mogli ni sa nekadasnjom nasom “Mladosti” igrati.
                          Povraca mi se kad vidim da su “ovi” u istoj ligi sa…
                          Cuj,zrinjski,modrica,kakanj… u P. ligi. F U J.

                          Anonymous
                            Post count: 2088

                            Galibe, pisem ovo u “nastavcima” jer nemoze da “prodje” sko turim nesto duzi, tekst, naravno.
                            Buba mi je naredila da ti napisem da selami i ona tebe i tvoje, a da Enisu posebno poselamis od Nje. I ja se pridruzujem selamima, ali za razliku od Bube, ja posebno selamim TEBE.Sada smo izjednacili.Poselami i svoju djecu, kao i sve one koji su ti dragi.
                            Poselami i Seperku i reci mu da jede g ovedinu.

                            Anonymous
                              Post count: 2088

                              Poselami i Seperku i reci mu da jede g ovedinu.

                              Jel to ono – Haj bogati nejedi g ovedinu evo pita pecena;)

                              Zambi
                              Participant
                                Post count: 898

                                Hej ba Kerime
                                Šeperka te zove na pivu;) studena pravo:P iz Toplika;) Evo legende čisti svoju ruševinu i selami i pozdravlja svu Rogatičku raju,bogami Kerime dvije gajbuše u Topliku vazdan se hlade,kaže legenda mora ih sve maznuti ali će Kerime kako kaže za tebe maznuti makar 5,samo da ih vidiš kada je izvadi iz Toplika a ona se preznojila a legenda otvara i govori za Kerima i raju živio.

                                Anonymous
                                  Post count: 2088

                                  Zambi, reci Seprtlji da ne pije vise od jedne u moje ime. On zna da ja vozim i ni slucajno da me nije napio. Samo jedna.
                                  Ma nije on otisao da sta “uradi” vec da koju mazne u svojoj Rogi,a ako i sta uradi, e to je… hm… ma, nako, usput.
                                  Cuvaj se Zambi, Seprtlja voli da palamudi. Do duse ni ti nisi za podcijeniti po tom pitanju:laugh: :P :ohmy:
                                  Poselami mi Seprtlju i poljubi ga za mene.
                                  Selam tebi Zambi i tvojoj familiji. Ostajte mi u zdravlju i pameti.:blink: :blush:

                                Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 579 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.