Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 599 total)
  • Author
    Posts
  • Kaza
    Keymaster
      Post count: 6138

      Zambi , otvorena ti je tema u “Medzlis IZ Rogatica” pa mozes pisati sta si naumio.

      Anonymous
        Post count: 2088

        Moze li neko od moderatora postaviti moj raniji post o Zijadu Kujovicu(na staroj stranici).Ja sam zaboravio,ali cini mi se da sam napisao nesto vrlo simpaticno o Ziki i Sulejmanu Kapicu direktoru Zagrebackih kinematografa.Ja to ne mogu traziti,ali bilo bi vrlo zanimljivo.U svakom slucaju napisacu jos nesto o Ziki i njegovoj ulozi o zbrinjavanju bosanskih izbjerglica 1992.na Palicu.
        A zamolio bih i ovog “novog” Fikru da nam se predstavi,ko,sta,odakle,dokle,kome,cemu,ili da se pojavi na Forumu da koju promuhabetimo.

        Irfan-tekija
        Participant
          Post count: 681

          Fikret Camdjija je moja generacija, mislim da je vec poslije osnovne skole otisao na daljnje skolovanje van Rogatice.
          Valjda ce se ponovo javiti. Koliko se sjecam otac se zvao Safet r.a.h.

          Zambi
          Participant
            Post count: 898

            Irfo u pravu si to je najstariji Safetov sin
            selam svima :)

            Anonymous
              Post count: 2088

              Nisam znao da je Safet umro.AR.Jeste Fikret je najstarini,pa Nedzad,pa onaj mali…

              Kaza
              Keymaster
                Post count: 6138

                [color=#825900][quote=”Irfan-tekija(citat)”] Fikret Camdjija je moja generacija, mislim da je vec poslije osnovne skole otisao na daljnje skolovanje van Rogatice.
                Valjda ce se ponovo javiti. Koliko se sjecam otac se zvao Safet r.a.h. [/quote][/color]

                Irfo Safet je ziv i zdrav i zivi sa suprugom u Gorazdu.

                Irfan-tekija
                Participant
                  Post count: 681

                  Onaj naj mladji je Samir. Sad se i ja pokolebah sto rekoh.
                  Ja sam to negdje cuo za Safeta, a bogami ko zna mozda sam cuo
                  za nekog drugog. Ako sam pogrijesio ja se izvinjavam porodici
                  Camdjija.

                  Irfan-tekija
                  Participant
                    Post count: 681

                    Hvala ti Meho, evo sam se izvinuo porodici. I hvala Bogu
                    da je Safet ziv. Jos jednom izvinjenje porodici i svima vama
                    koje sam dezavuisao. Bez imalo namjere. Oprostite.

                    Kaza
                    Keymaster
                      Post count: 6138

                      Ma Irfo nije to problem. To se desava svima nama. Jednostavno proslo je mnogo vremena a ne vidjamo vise ove starije ljude Rogaticane. Ja dodjem nekad u istu dilemu kad pomenem nekoga o kome u zadnje vrijeme ne znam nista. Ako ne predas rahmet a covjek umro nije fino a opet ako onako po pretpostavkama predas rahmet zivom covjeku, racunajuci da je umro opet ne valja.

                      Razumjece oni kojih se to tice i nadam se da nece zamjeriti a Camdzije tebi nece sigurno.

                      Kaca
                      Participant
                        Post count: 34

                        Safet jeste živ i on je u Goraždu ija ga često viđam ,međutim nije to više Safet kavog ga poznaju.

                        Kaza
                        Keymaster
                          Post count: 6138

                          Moj Kaca , niko vise nije kao sto je bio. Vrijeme i okolnosti su ucinili svoje. Svi smo malo stariji, zdravlje se polahko narusava i nikom nije kao sto smo mislili i planirali da nam bude.
                          Sa Safetom sam bio prosle godine i on se dobro nosi sa svojim godinama mada nas nasi problemi izazvani ovim ratom i njegovim poslijedicama sviju polahko unistavaju.

                          webmaster
                          Keymaster
                            Post count: 3712

                            Zambi rece mi babo da je bio sa tobom i da si mu malo pomogao oko papira… hvala na pomoci :)

                            Zambi
                            Participant
                              Post count: 898

                              Nema na cemu javi babi da mi se javi odma evo mu broj 065-734-100 selam od Zambija;)

                              Zambi
                              Participant
                                Post count: 898

                                poruka za Irfo-Tekija pošto se danas nismo sreli nazovi me imas moj broj selam od zambija;)

                                Zambi
                                Participant
                                  Post count: 898

                                  Irfo vidim da si na netu nazovi me odmah hoću da te obradujem
                                  selam;)

                                Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 599 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.