Viewing 15 posts - 526 through 540 (of 599 total)
  • Author
    Posts
  • ermin pawa
    Participant
      Post count: 167

      Mahsuz selam za Ba? Nihada i Ba? ef.Madžida i ostale prisutne da ih ne nabrajam :P

      Anonymous
        Post count: 2088

        ermin pawa napisao:

        Mahsuz selam za Ba? Nihada i Ba? ef.Madžida i ostale prisutne da ih ne nabrajam :P

        C c c c c . . .

        Anonymous
          Post count: 2088

          Dobro dosli kuci,Topliku izvoru,nasim jaranima Eldaru i Sabini,i juniorima Sulejmanu i Asimu…vidimo se ako Bog da u subotu..Twin Peaks sa likovima

          Kaza
          Keymaster
            Post count: 6138

            Evo stogoh i ja nocas u sitne sate u Aachen. Bijase lijepo ali kao uvijek prekratko u Bosni. Mnogo planirao ali po obicaju planovi tu nemaju sanse. Ono sto se spontano desavalo bijase i najljepse.
            O tome u narednom periodu a posebno se moram potrudti da beharu podastrem obecane dokaze :cheer: .

            Puno pozdrava i selama za raju na stranici a poseban za nase Rogaticane (Zambija i njegove, efendiju, Envera Kazica …)

            Zambi
            Participant
              Post count: 898

              Selam Kaza
              drago mi je da si hairli stigao u Ahen,šaljem ti povratničku priču uza jedamn sat,Selam iz kišne Rogatice;)

              webmaster
              Keymaster
                Post count: 3712

                Dobro dosli Kazici :)

                Zambi
                Participant
                  Post count: 898

                  Dobro došli Čengići;) selam iz Rogatice

                  behar
                  Participant
                    Post count: 514

                    Sretan put i lijep provod za Tevu i porodicu. Za ove sto se vratise (Kaza, Toplik Izvor, Twen Peaks)dobro dosli kuci a sad se prihvatite rada:) , pa da vidimo i dokazae.B)

                    Zambi
                    Participant
                      Post count: 898

                      Selam dragi Behare,dobro si him to reko;) jašta nego dokaze o ;) Selam tebi i tvojima od Zambija iz Podhrida

                      Teva
                      Participant
                        Post count: 8872

                        Mahsuz selam svima.
                        Moja se ekipa evo pakuje, pa ce mo polahko put pod noge.
                        Ostajte mi u zdravlju i veselju pa se cujemo, ako Bog da, za tri hefte.
                        A sa nekima se vidim jos ove hefte, ako Bog da, i
                        nemoj da bi mi ko Purka napado slucajno dok me nema…..:)

                        purak
                        Participant
                          Post count: 484

                          :woohoo: …..Ma odoh i ja nedje :laugh: ,pa cu se vratiti za tri sedmice,(sala ,sala,….posalica :) )Teva mustuluk,naso sam krastavice.Ono sto sam mislio da su tikve,to bile krastavice,pa ti sad vidi kakva je basca i kako je rodilo.;)
                          :) Jos jednom sretan put i mahsuz selam svima,i vama sto odoste na put i svima koji su se vec vratili.:)

                          webmaster
                          Keymaster
                            Post count: 3712

                            Tevi i familiji sretan put, za Purka se ne sikiraj, kad je prezivio sve ove bure na stranici sve ove godine, stari je to borac ;)

                            purak
                            Participant
                              Post count: 484

                              Uglavnom,niko ne smije da me bije….:) .Ma ima mene ko braniti.
                              :) Mahsuz selam svima.

                              Kaza
                              Keymaster
                                Post count: 6138

                                Prije pola sata sam dobio e-mail slijedeceg sadrzaja:

                                Kaza sjecas li se Doli Bell. Ili Mahira Imamovica. Vidjeh na Forumu tvoju poruku u kojoj trazis podatke i slike zrtava agresije 92-95. Ja bih te zamolio ako mozes da se raspitas kako je ubijen moj rahmetli babo Ahmo Imamovic .

                                Zamolio bih sve one koji nesto znaju da jave na moju e-mail adresu a ja cu informaciju dalje proslijediti.
                                Unaprijed zahvaljujem.

                                Anonymous
                                  Post count: 2088

                                  Kaza, posalji mi Mahirov e-mail. Njegova majka Hanka cesto mi dolazi a on vjerovatno nezna da sam ja PiTaRIsToK

                                Viewing 15 posts - 526 through 540 (of 599 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.