Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 296 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
      Post count: 2088

      Ponovo si tu da nesto zakuhas,pa da mahnes,onako po tebi poznati cin.Malo me je vec strah,jer ako ti nesto vise kazem,nazvaces mi burazera,pa cu nadrljati.Bavi se malo inteligentnijim dijelom nase carsije,naslovnim portalima.Nismo mi koji smo pod tudjim auspijencijama,onako niskoprofilni skribomani,sa tvojom klanovskom filozofijom i strategijom ravnjati.Nemoras sve u zivotu sto dozivis,da odmah cijeli ibadulah zna……
      Kupio bureka,onio u dzamiju,pocistio mezarje tamo,ali nije bio taj i taj,kupio stan,kupio auto,izdao stan amerikancu,rostiljao cevape,rucao u restoranu,cips,ja dobro pjevam i niko vise,Lihic ovaj,Lihic onaj,ja ti ovo ucinio,ja ti ono….pusti malo covjece,jer vidis da smo mirni kad smo podijeljeni,ohladi malo Galibe bar na ove mubarek dane….Twin Peaks

      Anonymous
        Post count: 2088

        Ode ovo daleko, NAŽALOST!

        Galibe, ti haman ko neki rat da si poveo. Samo ne znam protiv koga? Da ne misliš možda da sam ja ukrao kosilicu, ili šta već?

        Poštujem i cijenim to što si uradio i radiš, sve su to djela za koja ćeš sigurno biti nagrađen od Allaha dž.š., ali to ti ne daje za pravo da druge prozivaš, insinuiraš na neke prljave radnje itd.

        Ako neki problem imaš konkretno sa mnom, sa mojim radom, ili Islamskom zajednicom, bujrum u svako doba na lijep, edebli, ahlakli i hajirli razgovor.

        Anonymous
          Post count: 2088

          Ma nemam ja ništa protiv tvog rada niti sam ja taj koji treba da ga ocjenjuje. Prvo da ti kažem, više mi je preko glave svega ovoga. Daleko od toga da mislim da si ti nešta uzeo, bože sačuvaj. Samo mi nije pravo što pišeš uokolo a ne napišeš tačno šta si mi rekao u naša dva tel. razgovora. Prvi put kad si ti mene nazvao rekao si, citiram:”Selam Galibe, samo da ti javim da sam ušao u trag kosilici, kod Ibre je al on je izgleda negdje pobjego iz Rogatice”. I drugi put kad sam ja preključe tebe nazvao sa Hrida da te upitam možeš li mi naći slomljeni nož od kosilice da kupim novi, ti si mi rekao, citiram: Ja moram u Sarajevo, imam nekog posla. Što se kosilice tiče ja mislim daje to Ibro prodo, a izgleda i kuću i otišao da živi negdje kod Mulića kod Visokog”. Je li tako bilo? Ako sam išta od ovog slago, reci. E to sam htio da napišeš.
          Ja ti želim svako dobro i ponovo ti kažem da te allah nagradi što si pristao doći u Rogaticu. A u Rogatici će mo nastaviti, ja dolazim ove hefte.

          Anonymous
            Post count: 2088

            Prvi razgovor je u redu. Pricali smo prije toga, i ja sam uzeo u obavezu da saznam gdje je kosilica. Prema informacijama koje sam ja dobio kosilica je kod Ibre, ali Ibre nema jer je po svemu sudeci otisao iz Rogatice.
            U drugom razgovoru od neki dan nisam spominjao Muliće, jer ne znam ni je li prodo ni je li otišao, jer sam Ibru i njegovu suprugu zadnji put vidio u Đedovićima. Prenio sam ti samo ono što su meni ljudi rekli, a kao što rekoh nisam policajac i lično ne znam šta je bilo sa kosilicom.

            Galibe, ovo je nažalost daleko otišlo, halali ako sam te nekom riječju uvrijedio, Allah dž.š. najbolje zna da mi to nije bila namjera. Bez obzira na sve, ti radiš jednu veliku stvar, i nadam se da ćeš uz Božiju pomoć u njoj i ustrajati. Ovakve nesuglasice se nažalost događaju, ali ja iskreno vjerujem da će to sve na kraju ispati najbolje moguće, jer svi ćemo pred Allahom dž.š. odgovarati za svoja djela.

            Mahsuz selam,

            P.S. Stvarno ne znam šta sam to uokolo pisao. Mislim da ni u jednom postu nisam dosao u kontradiktornost. Ono što mislim i pretpostavljam napišem, što ne znam i ne ulazim u rasprave.

            Keva
            Participant
              Post count: 75

              Sabur ljudi,Sabur braco,nista nije vrijedno svadze,sve se moze rijesiti lijepom rijeci,sretnite se i uz kahvu promuhaberite.Moje licno misljenje da je to do IBRE I KOSILICE.

              Kaza
              Keymaster
                Post count: 6138

                Evo i ovako izgleda Rogatica danas.

                Teva
                Participant
                  Post count: 8872

                  Avaz 05-09-2009

                  Nas Efendija se potrudio da sa vijescu, o ovom nemilom dogadjaju, upozna siru javnost kako u Bosni nam tako i u ostatku dunjaluka.
                  Samo su po meni novinari trebali malo opsirnije o tome napisati i postaviti par drugih slika koje su imali na raspolaganju.

                  Anonymous
                    Post count: 2088

                    Pored Dnevnog Avaza upoznata je i FTV, koja je objavila vijest u emisji Federacija danas.

                    Ono što smatram važnim ovdje za istaći jeste da je sanaciju nastale štete i podmiru materijalnih troškova nastalih ovim nemilim događajem preuzeo Danko Nerić.

                    Mahsuz selam.

                    Dedo
                    Participant
                      Post count: 1243

                      Moram se ponovo uhvatiti za glavu kako mi nebi eksplodirala,
                      kad cujem ovakve vijesti.Veceras je hiljdu posjetilaca ove stranice odobrilo ovu vrlo vaznu vijest, da se poslovna zgrada Medzlisa opravi sredstima Danka Nerica.Niko ni da se oglasi ili se bojite Nerica, ili Hodze pa da se nebi zamjerali precutaste svi skupa ovu vijest. Predlazem da ga zakujete okorkom umjesto stakla o ono ostecenje ostavite neka him stoji na cast, kad god prodzu neka gledaju svoje herojstvo koje su proizveli navracajuci budalu da baci dva kamena na objekat.Umjesto da se je do sada nasao na optuzenickoj klupi
                      sta je zla pocinio 92 postace jos narodni heroj. Pored mene mozete ga staviti i za vakifa necete imati vise financijskih problema.Imali iko od bosnja imalo razumijevanja prema zrtvama koje Nerici i njegovi ortaci na najsvirepiji nacin rijesise zivota.Razmislimo malo koliko je onih koji jos tragaju za svojim najmilijim.Ovako izrevoltiran moram samo jos dodati,ne zovu nas badava balije.

                      Mahsuz selam

                      Anonymous
                        Post count: 2088

                        Ja sam napravio gresku u izrazavanju. Danko Neric je PONUDIO da podmiri troškove nastale ovim ekscesom. Ta gesta je koliko-toliko smirila dosta napetu situaciju, jer povratnicima valja zivjeti ovdje u Rogatici, a ovakve geste se ipak cijene.
                        Ne ulazim šta je bilo, to vi najbolje znate, ali za kakav-takav suživot ovakve geste ipak treba spomenuti.

                        Mahsuz selam.

                        Alma72
                        Participant
                          Post count: 11

                          Slazem se sa Dedom zar je doslo dotle da nam nerici ponovo kroje sudbine svasta zar su zasluzili i slovo na ovim stranicama, nemam rijeci za ovo.

                          Anonymous
                            Post count: 2088

                            Dedo napisao:

                            Moram se ponovo uhvatiti za glavu kako mi nebi eksplodirala,
                            kad cujem ovakve vijesti.Veceras je hiljdu posjetilaca ove stranice odobrilo ovu vrlo vaznu vijest, da se poslovna zgrada Medzlisa opravi sredstima Danka Nerica.Niko ni da se oglasi ili se bojite Nerica, ili Hodze pa da se nebi zamjerali precutaste svi skupa ovu vijest. Predlazem da ga zakujete okorkom umjesto stakla o ono ostecenje ostavite neka him stoji na cast, kad god prodzu neka gledaju svoje herojstvo koje su proizveli navracajuci budalu da baci dva kamena na objekat.Umjesto da se je do sada nasao na optuzenickoj klupi
                            sta je zla pocinio 92 postace jos narodni heroj. Pored mene mozete ga staviti i za vakifa necete imati vise financijskih problema.Imali iko od bosnja imalo razumijevanja prema zrtvama koje Nerici i njegovi ortaci na najsvirepiji nacin rijesise zivota.Razmislimo malo koliko je onih koji jos tragaju za svojim najmilijim.Ovako izrevoltiran moram samo jos dodati,ne zovu nas badava balije.

                            Mahsuz selam

                            Napokon da se u nečemu složimo. Nerići bi trebali puno više izletiti love. Oni su srušili Arnautovića džamiju, postoje svjedoci koji su ih na tenku vidjeli. Za svakog Rogatičanina, Danko i Slavko su ratni zločinci i treba da im se sudi. Ako nisu, neka to na sudu dokažu. A sudiće im se, provjereno.

                            Kaza
                            Keymaster
                              Post count: 6138

                              Zelim samo da izrazim svoje duboko neslaganje sa nacinom i razmisljanja a i postupanja Efendije povodom izjave o nadoknadi stete ostecenog Medzlisa.

                              Imao bih mnogo stosta reci ali se suzdrzavam jer je Ramazan a neka Efendija samo pomisli koliko je izazvao bijesa kod nasih Rogaticana , Bosnjaka u ove mubarek dane, umjesto da cini suprotno.

                              Valjda je svima jasno zasto narod suti. Ovaj put cutanje ne znaci znak odobravanja.

                              Sedina
                              Participant
                                Post count: 161

                                Fino bi bilo da ipak svi ostanemo pribrani i razumni,pogotovo u ovom momentu kad se nasao problem pred nama Bosnjacima.Srbin ostetio fasadu i razbio staklo,drugi srbin se “ponudio” da namiri stetu.U ovakvim momentima,posebno za narod koji zivi u Rogatici,ovo je jedan gest koji je ipak malo stavio i jedan i drugi narod u razmisljanje.Srbe:-zar to nasi cetnici popravljaju dzamiju?!….Opet s druge strane nas:-zar to da mi cetnik popravlja dzamiju?!Mi opet,ni luk jeli ni luk mirisali,opet cemo se svesti da zamjerimo jedni drugima,sta cemo reci jedni drugima,i ko je od nas bolji covjek,cije ce misljenje biti iskrenije i pravednije.??
                                Po meni licno,k’o sto sam i gore napisala,”srb razbio,srb treba i da popravi”,zakon je zakon,eh sad sto je taj srbin Danko,nimalo mu to ne skida breme s ledja,kako su on i njegovi zasluzili nekoliko godina ranije.Sto rece Pitar,dace Bog,kad tad.
                                A isto tako ako nam smeta da to bude Danko,pa hajmo se onda mi ponuditi da namirimo tu stetu,ja ne bjezim ni od toga.

                                Dedo
                                Participant
                                  Post count: 1243

                                  Treba sve sagledati kako je doslo do vandalskog cina,a posebno kako da se bas Danko ponudi da to isto nedjelo ispegla.

                                  Ovdje sam ja ocekivao da se oglasi gosp.Jovicic nacelnik opcine Rogatica,on je trebao nesto uraditi al nije smijo od Dodika, zato je vjerovatno nagovorio rodzaka da se kao spasioc pojavi u ovoj situaciji.

                                  Najbolje bi bilo na onom drugom staklu sa unutrasnje strane napisati i zalijepiti plakat,JELI I OVO ANEKS 7 postovane komsije
                                  neka vam je na cast.
                                  Ovu razbijenu stranu zakovati sa unutarnje strane i neka stoji
                                  neka svako vidi kakva divljac zivi na dunjaluku da him ni bozije nije svetinja.

                                  Nije kriv onaj sto je to ucinio nego oni koji stoje iza toga,
                                  neka him dragi bog da da se i sa njihovom djecom tako drugi posprdavaju,

                                Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 296 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.