Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 398 total)
  • Author
    Posts
  • Zambi
    Participant
      Post count: 898

      Ma Purak jarane slu[aj ovo;)
      Garo i Tajson nisu optičke varke:P oni si ti hudnici miroljubivi kao i njhov gazda:P kad ih gledaš oni ko aždahe:angry: ma jarane oni se sada tako češljaju;) pa ih ranije nismo prepoznali:laugh: a onaj iz Holandije navro na mene:laugh: bogami koda sam crnogorac:ohmy: pa malo malo Zambi zjale prodaje:dry: pa to nema Purak jarane ni u Hondurasu a kamoli kod nas u Sjedinjenim Bosanskim Državama:woohoo:

      purak
      Participant
        Post count: 484

        :woohoo: Bolje ti je Zambi ne zamjeraj se sa Tevom :dry: .Dok sam bio crnogorac u njegovim ocima i bi mi fino,rahatluk,al pozeli mi za rodjendan da zavrnem rukave…….:( od tad ti ja Zambi ne znam gdje udaram.Da sam bogdo osto crnogorac,nebi mi bilo mrsko.I dan danas mislim da mu sta ruzno ne rekoh pa me ovako ukle.

        Selam svima.;)

        Anonymous
          Post count: 2088

          Rekoh ja tebi Purak da su Cuci i Zuco opticke varke,oni nisu ni K od konkurencije Gari i Tajsonu, a crnogorac ostaje crnogorac.:unsure:;)
          Evo ti dokaza-sac od Zambijevog krompira i jagnjetine.;)

          Pita,taman porumenila,nemam sta reci slika sve govori.

          Teva
          Participant
            Post count: 8872

            E Purak,
            Mi okrkasmo a Zambi nek sad leti toru i prebroji janjad.:angry:
            A nek leti i na bascu i nek ti slika gdje smo mu krompir narovili.:P
            Nek isto malo obidje i jagode i mladi luk, mozda mu i toga fali.:blink:
            One njegove vaske podvile rep kad vidjose Garova i Tajsona.:woohoo:

            purak
            Participant
              Post count: 484

              :) Sreca pa su one slike postavljene sinoc kad sam ja vec napustio kucu,nebi me niko ocapio od ekrana :( .Mi smo u zadnju subotu,malo oko saca,i u neka doba pocese me prozivati “Dobro je vise purak odbij”,….a mene od saca i rostilja ne otjera sale.Pa reko,”zar je dotle doslo,pa i ako jeste,napravicu hirurzima posla,al ne micem dok se ima mrva ocackati.;)

              Teva
              Participant
                Post count: 8872

                Imal gdje ljepsa Rogaticka avlija van Rogatice
                nego sto je avlija najstarijeg u Cengica u zemlji cvijeca….. ???:)
                Bili smo im proslog vikenda.:silly:


                A na ovoj su slici krivci za ovu avliju: snaha Taiba (stoji) i buraz Kava (sjedi)


                Nije pravo al moze u bascanstvo.
                Predproslog vikenda smo bili u Dzanka u Arnhemu.
                Imaju takodje lijepu bascu, punu cvijeca ali mi ne naompade da slikam.:blink:
                S obzirom da se vidjamo svako malo sledeci put cu ako Bog da, ako me opet Mesa ne zadevera…..;)

                Zambi
                Participant
                  Post count: 898

                  Ma slušaj ti kruško
                  sve je to plaho ilijepo što slikom pokaza;) nego što mi naturi ong poljoprivrednika iz zemlje cvijeća:angry: ronda ozgo ko kaka svekrva:woohoo: pa bi da me mrako gračanička zavadite sa jaranom Purkom;) eeee nećete. Jrane Purak kod Zambija je sve na broju a ovi Heroji iz Gračanice neka probaju privući nos u zonu odgovornosti Žuće i Ćućija:P ako smiju:silly: :ohmy: :(

                  Zambi
                  Participant
                    Post count: 898

                    Teva
                    odgovorno mogu potvrditi da sada u čaršiji nema avlije sa toliko cvijeća ,nego ako Bog da kada najstariji Čengić dođe moraće odma otvoriti školu,i početi educirati kako da nam lijepo izgledaju naše avlije ;)

                    Anonymous
                      Post count: 2088

                      Nista Cuci i Zuco podvise rep kad vidjose Garova i Tajsona,:woohoo: nego ti stari Krusko;)put pod noge i na svoje lijepo kruskoberje;) pa na bascu i slikaj svom jaranu gdje smo ti kompir narovili,:P pa usputile obidji jagode i mladi luk a i jagnjadi prebroj,mozda koje fali.:blink:

                      Teva
                      Participant
                        Post count: 8872

                        Zambi,
                        Ako ti se iko vrati u Rogaticu zivjeti onda ce to biti Kava.
                        Prico mu ja za tebe pa ce ti se javiti cim dodje dole.:silly:

                        Nego hajmo mi planirati u ciju cemo bascu u pljacku.
                        Ja cuo da je u Behara sve rodilo dobro.
                        A lahko i naci, ko Englezi, sve sto valja sade na lijevoj strani.
                        Deformacija sa ceste…..:)

                        Ko ce samnom ???;)

                        Zambi
                        Participant
                          Post count: 898

                          Selam Teva
                          Behar mi je jaran;) ti si mi jaran;) ali sam uvijek za akciju:P
                          eto me;) :laugh: B)

                          behar
                          Participant
                            Post count: 514

                            Recite mi kad planirate da ostavim kapiju odškrinutuB) :)

                            Teva
                            Participant
                              Post count: 8872

                              Dobro, reci cu ti kad da ostavis otskrinutu kapiju samo da skupim raju…..:silly:B) :)

                              Zambi
                              Participant
                                Post count: 898

                                Behar jarane
                                nebrini nećemo napraviti hašar;) nego da malo raščupamo:silly: jer će bolje zreti:laugh: a nemoj da ne podmažeš avlijsku kapiju:dry: jer znaš da plaho škripi:P

                                Teva
                                Participant
                                  Post count: 8872

                                  Behaareee,
                                  Ostavi kapiju odskrinutu i svezi kerove, eto raje u jagode i mladi krompir…..:silly: B) :)

                                Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 398 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.