Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 398 total)
  • Author
    Posts
  • Bubelino
    Participant
      Post count: 78

      Behar, nema plodnije zemlje od kovanjske, samo ti zasadi jagode na Pjeskulji :silly: :silly:, ma neće im moći parirati ni one sa Biljinovca a niti one iz Hadžića :)
      Ako dobro rode ja ću pobrati pa ti čekaj drugo kolo:P

      behar
      Participant
        Post count: 514

        Ma nisi ti daleko od istine, a zmaš li gdje je ovo, Bubelino?

        Teva
        Participant
          Post count: 8872

          Purak, nijel ona tacna, ko drugom jamu kopa…..:)
          Odose Beharove jagode a kad bi se ja pito ni drugo kolo mu ne bi ostalo.B)
          A on jos i mapu postavio.:silly:

          Zato je tebi bolje da sutis, ko zna mozda se nadje i u France neko ko voli tudje jagode.:blink:

          Bubelino
          Participant
            Post count: 78

            Hm, Behar, ako se ne varam ovo je fotkano od Ljutače a u kojem pravcu…:unsure: …ma valjda se neću obrukati :blush:, samo sam sigurna da je to nekadašnja makadamska cesta koja veže Strajnicu i Pjeskulju, a baš konkretna lokacija- koliko god se trudila da odgonetnem, ne ide, doduše, nisam tamo bila zadnjih 8 godina…tako blizu a tako daleko :( :(
            Moja pretpostavka je od Ljutače prema Pjeskulji, jesam li fulala???

            behar
            Participant
              Post count: 514

              Pogidila ko da si jucer tamo bila. Odi ako mozes, da vidis ljepote.

              Teva
              Participant
                Post count: 8872

                Otici ce neboj se cim jagode sazre…..:silly:

                behar
                Participant
                  Post count: 514

                  Halal bilo, ko god moze nek’ nabere.:) Sto ih vise beres sve ih vise ima B) jelde Teva.

                  purak
                  Participant
                    Post count: 484

                    Teva napisao:

                    Purak, nijel ona tacna, ko drugom jamu kopa…..:)
                    Odose Beharove jagode a kad bi se ja pito ni drugo kolo mu ne bi ostalo.B)
                    A on jos i mapu postavio.:silly:

                    Zato je tebi bolje da sutis, ko zna mozda se nadje i u France neko ko voli tudje jagode.:blink:

                    :laugh: Sta mislis Teva bahne mi Jean Paul Gaultier,pa se opet prepadnem u sobstvenim jagodama,haha…..sala,sala.Ma nema to kod mene puno,tri buketica,i meni ce biti jazuk to pobrati a ne kamoli da ko dodje da sta ukrade.To je vise cejf ocima,a nece mi se biti tesko navici,vec sam skoro previko gledajuci po vasim jagodama.A za ovo drugo Beharovo kolo bi se trebali fino dogovoriti,i Zambi i Gracanica i svi pa da Behar nemoze nikog okriviti,ni Gracancad a ni nas.A ako kojim slucajem namislite kod mene u kradju ,najavite mi se malo ranije da pa kupim u carsiji i prospem po livadi,da ne bude da ste djaba dolazili.:)

                    behar
                    Participant
                      Post count: 514

                      Ma ako Bog da da se mi sastanemo pa ako ne bude jagoda okrenucemo janje.B) Znate onu starinsku ” Uzmi snaho kupusa, neka majko mogu ja i mesa”:) :laugh: ;)

                      Zambi
                      Participant
                        Post count: 898

                        Tako je Behare:laugh:
                        nego mi je žao što se nismo vidjeli kada si bio u Rogatici.
                        Selam tebi i tvojoj porodici od Zambija;)

                        behar
                        Participant
                          Post count: 514

                          Znam Zambi, ali stvarno nisam imao vremena. Toliko toga da se obleti a samo sam bio na nekoliko sati. Drugi put akobogda pa cemo planirati da se mahsuz sretnemo i ispricamo. Selam tebi i tvojima.

                          Irfan-tekija
                          Participant
                            Post count: 681

                            Pa ljudi moji, sta ste zapeli za Tevine jagode, evo ih puna
                            pijaca. A vala rodjak kad si bijo ovamo, mogo si se i javiti, i
                            kahvu popiti.

                            Teva
                            Participant
                              Post count: 8872

                              Kaka pijaca bolan Role.
                              Nego trazi ti od Zambija koji prisad, posadi u Tekiji,
                              pa kad odes da okopas krompir, da koju otkines.
                              Da osjetis sta je prava slast.
                              Behar ti rodzak ?
                              Jel i meni onda ???:)

                              purak
                              Participant
                                Post count: 484

                                :cheer: Pa sta ako ti i bude rodjak??Dogovor je pao,Bubelino prvo kolko odradi,i samim tim i svu krivicu snosi,sto se prijavila……a mi svi u drugo,pa ked se Behar nadje u obranim jagodama,nece mu vise naumpasti da saziva narod objerucke.

                                ;) Selam svima.

                                behar
                                Participant
                                  Post count: 514

                                  Irfo, sledeci put kad dodjem akobogda cemo to malo bolje organizovati, pa da se sastanemo, s jagodama ili bez njih. Ovaj put je bilo previse stvari da se zavsi u jednoj hevti.
                                  Selam svima.

                                Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 398 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.