Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 398 total)
  • Author
    Posts
  • Teva
    Participant
      Post count: 8872

      NAPOMENA:
      Prethodne postove iz ove teme mozete naci na staroj stranici, na istom mjestu u istoj temi.
      Teva

      Za pocetak evo slike kako izgleda basca u ovo rano proljece.
      Purak samo da vidis da je jagodnjak poceo da ozivljava a mapu cu ti poslati na vrijeme, samo ne govori nista Podljuncadima…..;)

      purak
      Participant
        Post count: 484

        Ma samo ti Teva posalji mapu,pusti ti Gracanicu ono sto prica “:lol: po carsiji”,da nije purku vjerovati!?:dry: Hoce da nas zavadi,eto to ti je to.A masallah,bice ih dosta…jagoda naravno,ne Podljuncana,sta si se odmah prepo?…;)

        behar
        Participant
          Post count: 514

          Purak,
          Ako ne dobijes mapu javi se meni, ja sam vec bio tamo tako da nam mapa nece ni trebati.

          purak
          Participant
            Post count: 484

            Evo sam se bio ispiso kako sam brao jagode u jednoj njivi,i galamio na ostale sto preskacu,a ja zaso bio redom,ko gladne oci pa jeo i zelene,i dok krenuo zasitio se….al nehtje snimiti :dry: .neki drugi put kad budem imo vise vremena.
            Behare ti si pravi jaran,tako se to radi,svratis na kahvu i sve snimis,a ne ko neki….necu reci koji,sami ce se poznati,sjede citav dan sa Tevom i jos kazu nisu nam jagode bile ni na hatru,i sad purak mora da pregovara oko mape.;)

            Teva
            Participant
              Post count: 8872

              Samo ti vjeruj Purak sta ko kaze.
              Ti zaboravljas da je Behar i prije u Rogatici vidio moj jagodnjak ko na dlanu, od svoje kuce pa ti nije kazo.
              To on tebe munta da njemu vise ostane.
              Ipak cu ja tebi mapu poslati samo polahko.:)

              A da si posluso Weba pa da si kopiro to sto si bio napiso, prije nego sto si poslo, ne bi ti propalo…..;)

              Teva
              Participant
                Post count: 8872

                Evo jedna i za Purka da vidi da Teva ne sjedi skrstenih ruku ni kad je u Bosni na odmoru.
                Sad sijo krompir na vikendici a pozvan da navrati i ljetos, samo onda da vadi mladi za “ispod saca”.
                Naravno obeco sam da ce mo navratiti.:)

                A koja i za one koji su imali srece ko i mi da provedu lijep dan ovdje u prelijepom prirodnom ambijentu.
                Ako Bog da pa da se potrefimo ljetos u isto vrijeme u Bosni onda ce mo skupa.
                Pozvani smo, Bogami, i jedni i drugi.
                I jos nesto netreba nositi harmoniku jer u dzipu imaju dvije, jedna dugmetara a druga nako.;)


                Komsija, odahni malo


                Bez komentara


                Cengicka i Hrustemovic


                Bujrum, tek je i ispod saca

                Zambi
                Participant
                  Post count: 898

                  Purak jarane
                  vidiš li ti fintera:( šta ima sać:( reci ako Bog da da kalja rodi;) pa zar ne vidiš da ono gračanćeB) hoće da te prevede na njihov islam:ohmy: kada dođe vrijeme za kalju ispod saća biće vako: Izvini Purak jarane od kalje nema ništa:( zlatica napravila hašar,sjeti se samo jagoda,pa naki cuka itd:P ;) :laugh:

                  purak
                  Participant
                    Post count: 484

                    Da Bogda hajra od ovog.:(
                    Pa ja Teva ne radim ni kad treba raditi,a nekamoli na odmoru :woohoo: .Ma bih ja,ne bjezim ja od motike,al ne umijem ,samo jos unistiti taj vas vrt,sto vam to treba.
                    I molim te Teva,nemoj mi vise slutiti na poso,hoces mi jos sta naslutiti,gluho bilo,pa da bas moradnem zavrnuti rukave :laugh:
                    selam svima :)
                    Mahsuz selam i Zambiju,hoce nazor da me zaposle…..gracanicka posla :dry: .:laugh:

                    A od saca ne bjezim!!B) :laugh:

                    Teva
                    Participant
                      Post count: 8872

                      …..kazes Purak da od saca ne bjezis.:)
                      A bjezaces i te kako samo ako se sa Zambijem spajdasis.B)
                      Nevidjel ti onog cuku sa djecom na trecoj slici.:silly:

                      purak
                      Participant
                        Post count: 484

                        :woohoo: ……..Ma kakav Zambi,Zambi samo zakuhava…:angry: Zambi nisi raja.i tacka.B)

                        Sto se mora,nije tesko :) …..eto kopacu :dry: ,pod uslovom da cuko ostane s one tamo strane.;)

                        Zambi
                        Participant
                          Post count: 898

                          Purak jarane
                          od gračaničkog saća kiselina mori čitavu godinu dana:unsure: a to hoćemo li se mi spajdašiti;) posta velika sikiracija:dry: a kad ovo Zele pročita Purak jarane ja sam na udaru;) a što se cuke tiče možemo mi njemu dati hapu;) tako da te više ne prepadaju:silly: a ja koliko znam ti si umni radnik:cheer: a ne ono šta ima motika:P

                          Anonymous
                            Post count: 2088

                            Zambi nemoj zakuhavati,evo ti dokaza da smo mi mislili na naseg ahbaba Purka i da od gracanickog saca glava neboli.Purak je nas ahbab.
                            [img size=150]http://img187.imageshack.us/img187/8518/picture652gb7.jpg
                            [/img]

                            Zambi
                            Participant
                              Post count: 898

                              Ma slušaj ti Kruško
                              ja nisam reko da od gračaničkog saća boli glava:unsure: nego mori kiselina:side:

                              Irfan-tekija
                              Participant
                                Post count: 681

                                Pa nemoj Zambi tako, ima raje u Gracanici moze se probrati.
                                Pa bogme Purak ti proberi.

                                purak
                                Participant
                                  Post count: 484

                                  Haha…”Ima raje u Gracanici moze se probrati!!!!!pa svali purku za vrat, koda je to purak reko :) ,a gluho bilo,nebih im to ja reko ni od tri puta.
                                  :) Raja su Gracancad,redovno nam postavljaju slike……sala,sala.
                                  Ne znam jeste li vi primjetili,al smo postali mnogo ne kulturni,odlutali smo od teme bascarstvo.Samo kad nam web.pocne zute djeliti.:dry:

                                  Selam svima :)

                                Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 398 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.