Viewing 15 posts - 586 through 600 (of 791 total)
  • Author
    Posts
  • Dervis
    Participant
      Post count: 104

      El-Fatiha…
      Mom prijatelju Irfi sabura i zdravlja…

      Irfan-tekija
      Participant
        Post count: 681

        Hvala ti moj Dervise.

        Irfan-tekija
        Participant
          Post count: 681

          Hvala ti moj Dervise.

          mirsad_d
          Participant
            Post count: 4000
            mirsad_d
            Participant
              Post count: 4000
              mirsad_d
              Participant
                Post count: 4000
                mirsad_d
                Participant
                  Post count: 4000
                  ZUTI-ZAKULA
                  Participant
                    Post count: 17

                    Da ti Dragi Alah da lijepi Dzenet nikad nezaboravljeni moj Babo , nedostajes nam puno. Voliti ce mo te dok smo zivi tvoji unuci Tarik i Bakir snaha Nedziba i tvoj sin Enver Agic…

                    ZUTI-ZAKULA
                    Participant
                      Post count: 17

                      Da ti Dragi Alah da lijepi Dzenet nikad nezaboravljeni moj Babo , nedostajes nam puno. Voliti ce mo te dok smo zivi tvoji unuci Tarik i Bakir snaha Nedziba i tvoj sin Enver Agic…

                      Kija
                      Participant
                        Post count: 207

                        Da dragi Allah nasem Muhamedu podari dzenetske ljepote.porodica Ljoti

                        Kija
                        Participant
                          Post count: 207

                          Da dragi Allah nasem Muhamedu podari dzenetske ljepote.porodica Ljoti

                          mirsad_d
                          Participant
                            Post count: 4000
                            mirsad_d
                            Participant
                              Post count: 4000
                              Irfan-tekija
                              Participant
                                Post count: 681

                                Na malo prije nego sto ce Muhamed umrijeti lezo je bolnici Kosevo. Bijase toplo i suncano vrijeme pa ga zatekoh u bolnickom parku, sjedi na klupi. Upitasmo se a on veli, de sjedi sad ce kahva. Sjedoh, pricamo o nasim bolestima sto nas strefise i pomalo razgledam odakle ce ta kahva. Veli ceka zenu da mu donese kahvu i oni zajedno tu posjede kahvenisu i pokoju progovore. Kad Bogami evo ti Kaseme i kahve, upitasmo se sjede i ona i poce vaditi kahvenjake. Popih jedan fildjan i nadjoh se u poslu da idem. Zazelih nasem Muhamedu puno zdravlja i zivota al nije kako mi zelimo nego kako Allah dragi naredi. Za nekoliko mjeseci Muhamed preseli. Molim dragog Allaha da dusu naseg Muhameda uvede u Dzenetske ljepote. AMIN.

                                Irfan-tekija
                                Participant
                                  Post count: 681

                                  Na malo prije nego sto ce Muhamed umrijeti lezo je bolnici Kosevo. Bijase toplo i suncano vrijeme pa ga zatekoh u bolnickom parku, sjedi na klupi. Upitasmo se a on veli, de sjedi sad ce kahva. Sjedoh, pricamo o nasim bolestima sto nas strefise i pomalo razgledam odakle ce ta kahva. Veli ceka zenu da mu donese kahvu i oni zajedno tu posjede kahvenisu i pokoju progovore. Kad Bogami evo ti Kaseme i kahve, upitasmo se sjede i ona i poce vaditi kahvenjake. Popih jedan fildjan i nadjoh se u poslu da idem. Zazelih nasem Muhamedu puno zdravlja i zivota al nije kako mi zelimo nego kako Allah dragi naredi. Za nekoliko mjeseci Muhamed preseli. Molim dragog Allaha da dusu naseg Muhameda uvede u Dzenetske ljepote. AMIN.

                                Viewing 15 posts - 586 through 600 (of 791 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.