Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 242 total)
  • Author
    Posts
  • Mustafa
    Participant
      Post count: 8282

      Apel objavljen i na sarajevo-x

      link – http://www.sarajevo-x.com/clanak/090427037

      Anonymous
        Post count: 2088

        Sa Kalmanom ide malo teze,medjutim nisam popustao,pa poslije petog poziva,razgovarao sam sa marketingom.Znaci konkretno,mi ne trazimo od Kalmana da nam oni sakupljaju potrebna sredstva,nego samo trazimo,kada Kiza bude dobio taj humanitarni telefon,da bude par puta objavljen u programu.Znaci urednistvo ce odluciti,da li ce nam u ovom slucaju izaci u susret.Ja sutra zovem ponovo ako Bog da u 15.30 h,nadam se u pobjedu nasu…

        Kaza
        Keymaster
          Post count: 6138

          Nas vrijedni Kemo je danas vec odstampao panoe u varijanti koju smo ranije prikazali.

          Sutra ce nam uraditi jos toliko panoa u ovoj novoj verziji, a onda cemo sve to poslati na Twinovu adresu.

          Kaza
          Keymaster
            Post count: 6138

            U pripremi je aukcija slika na nasoj stranici.
            Nas clan, Kemo Soso je vec poceo pripremu slika koje ce biti predstavljene ovdje . Sav prihod od prodaje slika ce ici za humanitarnu akciju „Pomoc nasoj Eni“.

            Kemo ce uraditi 20 aquarella sa motivima Rogatice na A4 formatu. Vec prve slike cemo imati na stranici krajem ove sedmice i bice postavljane onako kako budu pristizale.

            Nadamo se da ce i ova akcija kao sve dosad biti uspjesna a nasem Kemi se zahvaljujemo na izuzetnom doprinosu u ovoj nasoj akciji.

            behar
            Participant
              Post count: 514

              Alija Behram, (Bulbul-ov tata) nam je upravo poslao text:

              “Evo dobre vijesti, i NTV Hayat iz Sarajeva ce od ujutro krenuti sa kampanjom za prikupljanje novca.
              Na moj poziv i sugestiju da se ukljuce pozitivno odgovorio moj dobar prijatelj, Elvir Svrakic,
              direktor Hayata. Tata.”

              Nadati se najboljem.

              Kaza
              Keymaster
                Post count: 6138

                Poslao sam apel na slijedece organizacije u Njemackoj:

                Islamic Relief Humanitäre Organisation in Deutschland e.V. Köln

                Bundesdachverband Merhamet Deutschland bosnische humanitäre Organisation e.V. Bonn

                Deutschen Caritasvrband Freiburg

                Mustafa
                Participant
                  Post count: 8282

                  U Danskoj APEL poslat na adrese 14 dzemata

                  1.Džemat Aalborg
                  2.Džemat Thisted
                  3.Džemat Sabur
                  4.Džemat Horsens
                  5.Džemat Sabah
                  6.Džemat Vejle
                  7.Džemat Kolding
                  8.Džemat Esbjerg
                  9.Džemat Tonder
                  10.Džemat Odense
                  11.Džemat Svenborg
                  12.Džemat Nybog
                  13.Džemat Nakskov
                  14.Džemat Kopenhagen

                  i na adresu bh humanitarne organizacije MOST-BRO

                  ponekad ovdje
                  Participant
                    Post count: 1139

                    [color=#825900][b]ena napisao:

                    Dragi moji i drage moje
                    Obraca vam se ENa:))
                    Hvala vam svima,znam da je sve iz dobre namjere i iako mi je tesko sto svi znate za ovo sto se dessava toliko mi je i drago kada cujem da ste svi uz mene i da zelite pomoci.
                    ZA one koji ne znaju ja sam dobro hvala Bogu,nemam nikakvih tegoba,bolova ili slicno..Idem na fakultet,izlazim i sve normalno..
                    Ova operacija bi trebala da se desi u toku godine dana a mislim da je bolje na vrijeme krenuti sa akcijom i ne biti pasivan jer je ipak iznos veliki.
                    S obzirom koliko se vas javlja i zeli pomoci ne sumnjam da ce se novac skupiti pa mozda budemo u prilici pomoci i nekom drugom .
                    Puno pozdrava i poljubaca od vase Ene
                    jos jednom puno HVALA:))

                    [/b][/color]
                    Nasa Ena je mlada, hrabra, poletna, i svojim rijecima nastoji ohrabriti sve nas, takodjer.

                    Velika je to odlika.

                    Trudimo se svi sa svih strana u nastojanju da se prikupi sto vise sredstava za Enino ozdravljenje. Vjerujemo u to.

                    Evo jos jedna njena lijepa slika:)

                    Mustafa
                    Participant
                      Post count: 8282
                      Mustafa
                      Participant
                        Post count: 8282
                        Mustafa
                        Participant
                          Post count: 8282

                          Pisao sam nasem uvazenom Muderrisu u vezi sergije na dzuma namazu ili da pomogne na neki drugi nacin..Evo odgovora

                          Animiracu insa-Allah bracu sa kojima sam u kontaktu, a kod nas je u dzamiji toku akcija prikupljanja pomoci bratu Enesu Hajdarevicu, kojem je prije deset dana izgorjela kuca, a potom imam obecane dvije akcije za pomoc u lijecenju i to ne mogu odgadjati……

                          Mustafa
                          Participant
                            Post count: 8282

                            OD KIZE par informacija

                            1. selam za sve prisutne i hvala vam za pomoć i podršku, danas me je zvao Batko sa Kameleon radia i obećao pomoć oko promocije humanitarnog telefona

                            2.jučer su me zvali iz RTV SLON iz Tuzle i rekli da će početi akciju prikupljanja pomoći

                            3. Iz crvenog križa federacije su obećali humanitarni broj do petka,opštinskicrveni križ u kome je član moja mlađa kćerka džana će stupiti u kontakt sa srv. križem Italije te su i oni obećali akciju

                            Anonymous
                              Post count: 2088

                              Mersida je vec u toku sa dzematom u Dortmundu,pa ako Bog da u subotu,Mersida i ja idemo,na razgovor sa efendijom.Koliko su voljni pomoci,to ce mo vidjeti.Neka je od srca,pa koliko je god.

                              Mustafa
                              Participant
                                Post count: 8282

                                HUMANITARNI BROJ je gotov jos samo da se aktivira i vec sutra se moze zvati… Blagovremeno cete biti obavjesteni koji je broj.

                                Tako da vi koji ste u BiH na taj nacin mozete se odmah ukljuciti u akciji, a mi koji smo vani duzni smo obavijestiti svoju rodbinu i prijatelje…..

                                Anonymous
                                  Post count: 2088

                                  Pogledajte ljudi,mase onih koji zele da pomognu idu pruzenih ruku prema nama,pruzenih ruku je dvanaest slova,ali iskrenih.
                                  Volimo svoju djecu,odgajamo,radujemo se svakom njihovom koraku ali….Ako im se nesto ruzno dogodi,mogu nas vojske gaziti,ali idemo dalje,ne gledamo na cijenu toga sto bi mu moglo pomoci,zato…..Pomozimo covjeku koji se za svoju djecu bori,isto onako kao i mi za svoju,jer Ona ima samo ovaj jedan zivot,kojemu se raduje,zato…..pomozimo…Twin Peaks

                                Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 242 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.