Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 242 total)
  • Author
    Posts
  • webmaster
    Keymaster
      Post count: 3712

      Bogami ovo je dobro krenulo, ja cu poslati ovaj apel svim bosanskim dzematima u Danskoj i nasoj humanitarnoj organizaciji Most-Bro…

      Kaza
      Keymaster
        Post count: 6138

        Povadio sam podatke za sve dzemate u Njemackoj. Ima ih oko 60 ali mozda pet sest njih ima svoje stranice i vrlo tesko dolazim do e-mail adresa. Ima li ko iskustva sa ovim.

        Ako ne nadjem neko rijesenje ovim vecim dzematima cu morati uputiti postom.

        Mustafa
        Participant
          Post count: 8282

          Kaza kontaktiraj centralu IZ u Njemackoj
          i probaj doci do e-mail adresa

          isto probaj preko ambasade doci do e-mail adresa bh klubova

          Mustafa
          Participant
            Post count: 8282

            ZA one nase sugradane iz SVEDSKE obavijestenje da je do danas apel poslat na sljedece adrese:

            BH klubova:

            27. IZ Bosnjaka “BEMUF
            Barnarpsgatan 39g
            553 33 Jönköping

            ena
            Participant
              Post count: 3

              Dragi moji i drage moje
              Obraca vam se ENa:))
              Hvala vam svima,znam da je sve iz dobre namjere i iako mi je tesko sto svi znate za ovo sto se dessava toliko mi je i drago kada cujem da ste svi uz mene i da zelite pomoci.
              ZA one koji ne znaju ja sam dobro hvala Bogu,nemam nikakvih tegoba,bolova ili slicno..Idem na fakultet,izlazim i sve normalno..
              Ova operacija bi trebala da se desi u toku godine dana a mislim da je bolje na vrijeme krenuti sa akcijom i ne biti pasivan jer je ipak iznos veliki.
              S obzirom koliko se vas javlja i zeli pomoci ne sumnjam da ce se novac skupiti pa mozda budemo u prilici pomoci i nekom drugom .
              Puno pozdrava i poljubaca od vase Ene
              jos jednom puno HVALA:))

              Anonymous
                Post count: 2088

                Kao sto rekoh vijest od Haruna smo dobili,naravno pozitivnu.Harun je rekao da mu se svi podaci posalju na njegovu Mail adresu,pa ce on preduzeti dalje korake.Harunovu adresu cu dobiti veceras ako Bog da,pa mu mozemo dostaviti potrebno.
                Trebamo se zahvaliti i ljudima koji se ne javljaju na nasu stranicu,a toliko toga cine,za jedan cilj,ozdravljenje Ene ako Bog da.Znaci korak naprijed u nizu mnogih koji nas cekaju…Twin Peaks

                Mustafa
                Participant
                  Post count: 8282

                  Upravo sam Apel proslijedio nasim Rogaticanima Dzevadu i Senadu na:

                  [i][b]- ONASA
                  – Kalman Radio[/b][/i]

                  Kaza
                  Keymaster
                    Post count: 6138

                    Dokumentaciju sam poslao Harunu na ntv Hayat.
                    Vidjecemo kako ce se dalje razvijati.

                    Kaza
                    Keymaster
                      Post count: 6138

                      Nas clan Kemo Soso je pripremio pano koji ce stajati na standu rogatica.com u Oberhausenu i Dortmundu na bosanskim tefericima koji se tradicionalno organizuju svake godine.

                      Nasi clanovi ce pokusati na tim manifestacijama prikupiti sredstva za pomoc nasoj Eni.

                      O tome ce biti jos obavjestenja.

                      Mustafa
                      Participant
                        Post count: 8282

                        Hvala Kemi za ovaj predivan pano i za sve aktivnosti koje obavlja u povodu ove akcije….

                        Sutra vise informacija o Facebooku-u i grupi koju smo tamo oformili i aktivnostima koje pokrecemo tamo.
                        Za nepovjerovati je da grupa koja je oformljena juce oko podne za nekih 36 sati prerasla u Armiju od 2600 clanova.
                        Ima tu dosta prijedloga, ideja ali i konkretnih poteza…

                        Bulbul
                        Participant
                          Post count: 35

                          Mozete pogledati na sljedecem portalu o nasoj Eni http://www.rtvmo.ba, apelovace se takodje na emisiji Fokus koja se moze gledati preko Hayat-a u cetvrtak ili preko navedenog portala u petak.
                          Mostarski tv i radio stanica ce apelovati takodje.

                          Bulbul
                          Participant
                            Post count: 35

                            Na molbu moga oca koji je prijatelj sa ljudima na portalu http://www.24sata.info postavljen je apel za pomoc o Eni.

                            Ovom prilikom je poslao molbu na jos nekoliko portala i nadamo se da ce se i oni odazvati i pomoci, uglavnom cim budem znala vise javljam vam se opet ovdje…..

                            Bulbul
                            Participant
                              Post count: 35

                              Sljedeci portali su se odazvali i postavili Eninu pricu

                              http://www.bljesak.info i http://www.svevijesti.ba!!!!!

                              Idemo dalje…..

                              ponekad ovdje
                              Participant
                                Post count: 1139

                                [color=#825900][b]Bulbul napisao:

                                Na molbu moga oca koji je prijatelj sa ljudima na portalu http://www.24sata.info postavljen je apel za pomoc o Eni.

                                [/b][/color]
                                Evo ja sam citala na 24sata.info pa prenosim ovdje link:

                                http://www.24sata.info/28748

                                I na rtvmo.ba izgleda sasvim profesionalno.

                                behar
                                Participant
                                  Post count: 514
                                Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 242 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.