Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 242 total)
  • Author
    Posts
  • Mustafa
    Participant
      Post count: 8282

      DANSKA:

      Nerma je i danas bila aktivna i skupila je 1250 DKK

      danas su prilog dali:

      1. Sahic Emir 300 DKK
      2. Turanovic Mak 300 DKK
      3. Anne Marie Møler 250 DKK
      4. Stine i Klaus 200 DKK
      5. Terzic Emir 100 DKK
      6. Sendija Momazet 100 DKK

      UKUPNO JE NERMA SAKUPILA:

      [color=#FF0000][b]1. dan Odense – 3390 DKK + 15 €
      2. dan Odense – 2200 DKK
      3. dan Odense – 4040 DKK + 50 €
      4. dan Odense – 4 690 DKK
      5. dan Odense – 1250 DKK
      – Svendborg – 3350 DKK
      – Nyborg – 3 382,50 DKK[/b][/color]

      Mustafa
      Participant
        Post count: 8282

        Bravo za Hadzice! Bravo za DOSTA!

        Obavjestavamo Vas da je akcija organizovana danas od strane pokreta Dosta! i grupe volontera bila izuzetno uspjesna. Cetvrtak, radni dan, mala opstina kao sto su Hadzici je od dobrovoljnih priloga u postavljenu kutiju u centru grada tokom dana skupila 902,35 KM!! Na nasoj galeriji slika mozete vidjeti neke od slika nakon danasnje akcije.

        Mislim da ovo moze sluziti kao primjer za humanost i solidarnost gradjana za ljude koji su u nevolji i trebaju pomoc.

        Naravno, sve ovo ne bi bilo moguce bez djevojaka i momaka koji su to organizovali i realizovali: Admira, Damir, Yoshi, Ado, Rule, Adi, Ahmed, Asima, Alibeg, Shex i Amir

        Novac je veceras predat porodici Feriz,

        Svaka cast momci, od srca Vam hvala!

        kiza
        Participant
          Post count: 10

          Izvjestaj iz banke dana 05.06.2009. u 14:50 sati,o stanju na Eninom ziro racunu:

          [b]1. 171.538,23 KM
          2. 7.067,93 Eura
          3. 9.737,10 Americkih dolara
          4. 70,00 Hrvatskih kruna
          5. 130,09 Svajcarskih franaka
          6. 35.872,81 Svedskih kruna
          7. 600,00 Danskih kruna
          8. 3.500,00 NOrveskih kruna
          9. 100,00 Australskih dolara
          10.130,00 Engleskih funti[/b]

          Zahvaljujemo se svima koji su na bilo koji nacin doprinijeli gore navedenim uplacenim iznosima.

          ZAHVALNA PORODICA!

          Napomena:Iznos ne ukljucuje prihode od telefoskih poziva na humanitarni broj,kao ni uplate preko paypal racuna.
          Molimo vas da ovaj izvjestaj posaljete na sve ostale portale!Hvala!

          Mustafa
          Participant
            Post count: 8282

            sa kratkih poruka:

            x KIZA: Danas je Ena bila u tv emisiji kod Batka sa djevojkom Sabinom koja boluje od leukemije i kojoj treba da se transplantira kostanasrz. Nastupili su u Đeko i Misimovic i obecali pomoc

            Mustafa
            Participant
              Post count: 8282

              Karaoke Party za ENU

              Utorak, 09.06.2009. godine , svima dobro poznata lokacija – “Cinemas” (bivsa Sloga), vas uvijek spreman za zabavu i dobro raspolozen voditelj Cicko i jos jedan “Karaoke party” cekaju na Vas!!

              Naravno i ovog puta imamo primamljive nagrade za Vas. A to su 4 karte za koncert Simply Red-a , koji ce se odrzati 26.06.2009. godine u Beogradu (uz karte ce biti obezbijedjen i prevoz do Beograda).

              Show pocinje u 21:00. A prijave za urnebesni “Karaoke party” pocinju u 19:00, jer u namjeri nam je da se izbjegne zbrka i da se svi na vrijeme prijave.

              I naravno svi oni koji su bili tu proslog puta znaju da nam je najveca nagrada svima bio Enin osmijeh i pjesma kojojm nam se svima zahvalila. Zato cemo i ovog puta pokazati da jos ima humanih ljudi i dobrovoljnim prilozima omoguciti nasoj Eni Feriz da idalje bude nasmijana.

              Kutije za dobrovoljne priloge ce biti postavljene na ulazu i kod sanka.

              I za kraj : “Cinemas” ,utorak , 09.06.2009. god., pocetak u 21:00.

              Imate jos samo par dana da pripremite svoje glasnice , skupite samopouzdanje , dodjete u “Cinemas” (bivsa Sloga) i pjevate zajedno s nama stare i nove hitove.

              Zelimo Vam odlican provod!!

              Mustafa
              Participant
                Post count: 8282

                SVEDSKA:

                Danasnja uplata 7440 sek i 120 eura

                Novac sakupljen od:

                – Bosanski klub Helsingborg”04
                – Bosanski klub Helsingborg “94
                – Islamska zajednica Helsingborg
                – Dario
                – Adnan

                Posebna zahvala Vejsilu Habibovicu koji je koordinirao sakupljanje pomoci za Enu u gradu Helsingborgu

                Sa ovom zadnjom uplatom novac koji je poslao nas clan bi bilo slijedece;

                31310 sek i 1120 eura

                preracunato u eure ukupna suma do sada iznosi – 4017 €

                Mustafa
                Participant
                  Post count: 8282

                  TELEFONSKI POZIVI:::::
                  prema informacijama sa facebook-a
                  pomozimo obitelji 19-togodisnje Ene Feriz

                  Stanje poziva na humanitarnom broju

                  31 907 poziva

                  i broj je produžen na još jedan mjesec

                  Fantasticno !!!!!!

                  Kada ovaj broj pomnozimo sa 2 km dobijamo cifru od:

                  63 819 KM

                  (ne znam da li TELEKOM od ove cifre uzima svoj procenat ili je ovo cifra koja se prebacuje na racun)

                  toplik izvor
                  Participant
                    Post count: 85

                    01.06.2009 je kaza napisao:

                    “Upravo mi se javila Mersida i obavijestila me da je Omer-efendija Sarajlic iz Dortmunda molio da se pare ne salju jos za Sarajevo. On ce pokusati u ovo dan-dva cifru namiriti na 4000 €.”

                    Posto do danas, 09.06.2009, nismo dobili povratnu informaciju od efendije Sarajlica, Eldar je 3745.11€ koliko je skupljeno na akciji Dortmund 31.05.2009 danas poslao na Enin racun. Ako efenduja Sarajlic da nesto para za Enu, dogovorili smo se sa Twinom da on to ponese kada podje u Bosnu.

                    ponekad ovdje
                    Participant
                      Post count: 1139


                      [color=#825900]Kad smo na pocetku dobili apel za pomoc nasoj Eni i pokrenuli humanitarnu akciju imali smo svi odredjenu dozu nevjerice s obzirom na velicinu sredstava koja su potrebna za izlijecenje nase Ene.

                      Zahvaljujuci dobrim ljudima sa svih strana, danas ponosno mozemo reci da smo na pragu cilja i nasoj Eni zelimo mnogo srece i uspjesno lijecenje i ozdravljenje.[/color]

                      Sarajevo
                      Humanitarni party za Enu u Kinoteci

                      Izvještaj o prikupljenom novcu putem humanitarnog telefona 090 291 046 jučer je pokazao da je upućeno 31.907 poziva. Za liječenje Ene Feriz, studentice iz Sarajeva potrebno je 300.000 KM, te je u Kinoteci Bosna u planu humanitarni party.
                      U petak, 19. juna od 20 sati priređen je nastup bendova Flowmotion Crew, Fatalista, Skoja i Agrez, Uncle Sam Decided, Corban Sick i Said. Ulaz na party je 5 KM, a organizatori poručuju: “Svi mi možemo, svi mi hoćemo da vratimo Eni osmijeh na lice.”

                      Ena Feriz, mlada nada bh. sporta, oboljela je od autoimunog hepatitisa ili ciroze jetre i za troškove transporta i operacije, postoperativnog tretmana te boravka pratioca potrebno je prikupiti oko 300.000 KM.

                      Dalji tok akcije možete pratiti na pomozimoeni.ba.

                      ( sarajevo-x.com )

                      Mustafa
                      Participant
                        Post count: 8282

                        Humanitarni Koncert,
                        19.06.2009 – Sarajevo (Kinoteka Bosna)

                        Svi mi mozemo, svi mi hocemo da vratimo Eni osmijeh na lice. Neka ovaj vas izlazak ne bude obican, provedite se sa spoznajom da ste ucinili dobro dijelo. Ulaz je 5KM, sav prihod ide na racun nase Ene. Samo zajednickim snagama mozemo pomoci. Ena ceka nas, a sve nas ceka dobra zabava. Uz nadu da ce se i Ena ubrzo zabavljati sa nama, sa osmijehom na licu i ispunjenim srcem, POMOZIMO ENI.

                        Mustafa
                        Participant
                          Post count: 8282

                          PRILOG ZA ENU OD ROGATICANA IZ CIKAGA

                          Dobili smo e-mail od nase uvijek spremne za akciju Bele…
                          Ona je u Cikagu obavijestila sve Rogaticane o akciji pomoci za Enu Feriz ( 10 porodica)

                          Ovo je sto ja mogu da potvrdim da sam odradila na ovoj akciji,
                          Drugi koji su obavijesteni o akciji su uradili uplate na bankama gdje imaju otvoren konto.
                          Ako mi se jos neko javi obavijestit cu vas.

                          Sredstva su polozena na racun Ene Feriz u pojedinacnim iznosima kako stoji na spisku:

                          Puno M. Selama od Bele

                          Uplate su izvrsili:

                          Hadzi Behka Muftic 50,00 $
                          Mahira Suvalija 100,00 $
                          Fatima i Sead Golic 300,00 $
                          Mubera Hadziahmetovic 100,00 $

                          Ukupno 550,00 $.

                          Mustafa
                          Participant
                            Post count: 8282

                            DANSKA: Odense 6

                            Nerma je danas ponovo prikupila nesto novca za nasu ENU:

                            Danasnji donatori:

                            Mirso Selman 200 DKK
                            Custovic Ceba Behka 200 DKK
                            Fadi Abu-Hachim 200 DKK
                            Samir Ramic 100 DKK

                            Ukupno u danasnjoj akciji – 700 DKK

                            rezime po danima i gradovima:

                            1. dan Odense – 3390 DKK + 15 €
                            2. dan Odense – 2200 DKK
                            3. dan Odense – 4040 DKK + 50 €
                            4. dan Odense – 4 690 DKK
                            5. dan Odense – 1250 DKK
                            6. Odense 700 DKK
                            – Svendborg – 3350 DKK
                            – Nyborg – 3 382,50 DKK

                            Sa ovim danasnjim prilogom Nema bi zakljucila ovu svoju vise nego uspjesnu akciju u kojoj je sve ukupno sakupila.

                            [color=#FF0000][b]UKUPNO sakupljeno:

                            23002,50 DKK
                            i 65 €[/b][/color]

                            Mare
                            Participant
                              Post count: 1546

                              Samo da kazem da je Nerma postala Dzeko Humanitarne pomoci.Svaka ti cast.Reci Harisu da te poljubi sa moje strane:)

                              Haris
                              Participant
                                Post count: 78

                                Hvala svima na lijepim rijecima.Zelim se ovom prilikom zahvaliti svim onim koji su svojim prilozima doprinijeli da ova akcija bude uspijesna.
                                Jos jedno HVALA!
                                NERMA

                                Dedo
                                Participant
                                  Post count: 1243

                                  Dugo sam se kolebao dal da se i ja oglasim povodom pomoci nasoj Eni. Moram priznati da sam i sam imao namjeru odraditi veliki projekat,al me bas u ovo vrijeme omelo preseljenje na Ahiret moje majke.Sto budem u mogucnosti da odradim do zavrsetka akcije to cu rado uciniti.

                                  Svima koji su se odazvali i koji ce se odazvati ovoj humanoj akciji neka dragi Allah nagradi njihova dobra djela i neka ih sacuva od bilo kakvog azaba.

                                  Ipak moram istaci nekoliko posebno vrijednih humanista koji su svojim djelom pokazali kako treba priteci onom kome je pomoc potrebna,a posebno nas dragi Allah duzi da to cinimo.

                                  Nerma je stvano najuspjesnija,ali nas Kemo je takodje za svaku pohvalu pa danas procitah da se Behka trudi da sto vise pomogne
                                  vjerovatno cemo na kraju akcije moci pomenuti jos neke,neka ih Allah dz.nagradi zdravljem i beriketom za njihov trud.AMIN.

                                  Ovo sto gore napisah mislim da je zasluzilo da se pomene ne umanjujuci vrijednost njihova nesebicnog zalaganja.

                                  O mojoj malenkosti nebih htio pisati kako nebih umanjio nagradu kod Svevisnjeg neka nas dragi Allah pomogne u nasim lijepim namjerama, i neka bude na pomoci nasoj Eni da se sve shajrom i hajirli zavrsi da nam ozdravi,insa’Allah.

                                Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 242 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.