Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 98 total)
  • Author
    Posts
  • Teva
    Participant
      Post count: 8872

      Haman ja tek skontah da su i drugi dedo i nana nasi Rogaticani, Bajro i Galiba Omanovic, pa i njima od srca cestitamo rodjenje unuke.:)


      nana i dedo Omanovic: Galiba i Bajro

      Teva
      Participant
        Post count: 8872

        Sa fb.

        [color=#0000FF]Amel Kozlic
        danas 09.01.2011.godine,hvala Allahu dobio sam treuu kcerkicu,,,[/color]

        Teva
        Participant
          Post count: 8872

          Allah Mubarecola efendija nas Rogaticki…:)

          Zambi
          Participant
            Post count: 898

            Neka ti je srecna treca kcer,dragi efendija,da je dragi Allah pozivi i da joj da sve najljepse ,mnogo radosti srece i zdravlja.

            Teva
            Participant
              Post count: 8872

              Sa nasih kratkih poruka:

              x Amel efendij : selam iz rogatice,,,efendija je danas hvala Bogu dobio trecu kcerkicu,,,

              x Mustafa : iskrene cestitke efendija da bude zdrava i ziva zajedno sa vama

              x Mustafa : Resul, s.a.v.s., kaze: «Ko bude imao tri kceri pa bude s njima strpljiv, bude ih hranio, pojio i odijevao prema svojim mogucnostima, one ce mu, na Sudnjem danu, biti zaklonom od Vatre.» (prenose ga Muslim, Ebu Davud i drugi)

              x Mustafa : drugom predanju stoji: «Ko bude imao tri kceri kojima osigura, smjestaj, opskrbu i bude prema njima milostiv pripada mu, doista, Dzennet!» Neko od ljudi rece: «A dvije, o Allahov Poslanice?» «I dvije!», kaza on.

              x webmaster : Najljepse cestitke Amel ef povodom rodjenja kcerke… da Allah dz,s, bude zadovoljan sa njom ako Bog da!

              Teva
              Participant
                Post count: 8872

                I jos jedna mala Rogaticanka je ugledala svijet svojim okicama (u nedjelju haman) i ime joj je Sarah.
                Od srca cestitamo sretnim roditeljima Kemalu (Kemo, Toti) i Irmi Teskeredzic.
                Kemo je nas sugradjanin i clan nase rogatica.com a inace je mladji sin rahmetli Jakupa Teskeredzica koji je bio poznat po svojim nadimcima Jape i Jupi…


                Kemo i Irma, prije koji mjesec…

                :)

                Zambi
                Participant
                  Post count: 898

                  Dragi Kemo

                  Iskrene cestitke povodom rodjenja male Sarah

                  Kija
                  Participant
                    Post count: 207

                    Nasa Dzemi ponovo postala NANA juce je dobila unuka.Njen sin Edin Dzaferovic postao BABo.Iskrene cestitke od porodice Ljoti.

                    Kija
                    Participant
                      Post count: 207

                      Za one koji neznaju ko je Edin DZaferovic,on je sin rahmetli Enesa DZaferovica i Dzemke.

                      Teva
                      Participant
                        Post count: 8872

                        Od mene i moje Esme iskrene cestitke povodom rodjenja jos jednog malog Rogaticana.
                        Da nam Dzemi nije tako daleko rado bismo dosli na slatku a ovako cekacemo priliku da se osladimo makar u Ilijasu…:)

                        Kaza
                        Keymaster
                          Post count: 6138

                          Pridruzujemo se cestitkama. Ne znam samo je li to prvijenac. Ako je prvi onda dobro dosla u drustvo nana i deda a ako nije onda Dzemi jako dobro zna kakva je to titula.

                          Dugo godina zdravi i zivi bili i u rahatluku proveli.

                          Dzemi
                          Participant
                            Post count: 8

                            Hvala vam svima za cestitke mog unuka.I Bujrum vrata su otvorene svi su dobro dosli na slatku.Kad god hocete ja sam srecna Nana.

                            Zambi
                            Participant
                              Post count: 898

                              Djemi srećno rodjenje unuka da je živ i zdrav i da ti donese mnogo radosti i sreće u životu.I ja tako očekujem drugog unuka već početkom juna.Zbilja nama Dedama i vama Nanama nema veće sreće od unučadi.:cheer: :cheer: :cheer:

                              Mare
                              Participant
                                Post count: 1546

                                Nana i Halco ponovo Nana i Dzedo.Neka him je hairli a maloj ljepotici zdravlje i dugacak zivot.
                                [url=http://imageshack.us/photo/my-images/31/dsc0004ow.jpg/]

                                Zambi
                                Participant
                                  Post count: 898

                                  Prije dva sata sam dobio unuku Amru.Mom sinu Mirzi neka je sretno i hairli,da ih dragi Allah nagradi i njega i snahu Ameru koji nam prirediše takvu radost i zadovoljstvo.

                                  Dedo Zambi i Nana Ferida:cheer: :laugh: :cheer:

                                Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 98 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.