Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 98 total)
  • Author
    Posts
  • Kaza
    Keymaster
      Post count: 6138

      Dobro dosla Neska u klub deeda i naana (majki:cheer: specificno za Rogaticane).

      Cestitke za prinovu i da bude zdrav,napredan i veseo i da vam bude razonoda kao sto je nama nas unuk.

      Porodica Kazic iz Aachen-a.

      webmaster
      Keymaster
        Post count: 3712

        MasaAllah cestitam i ja :)

        Zambi
        Participant
          Post count: 898

          Iskrene čestitke Nano Neska,neka je unuk živ i zdrav i da ti njegovo rođenje donese dosta radosti u životu.

          Emir i Ferida.

          mirsa_c
          Participant
            Post count: 32

            Neska srdacne cestitke za rodjenje tvoga unuka da ti ga dragi Allah cuva zele ti Muta i Mirsada Cakisic.

            Kija
            Participant
              Post count: 207

              Neska,iskrene cestitke povodom dobivanja unuka zele ti Kija,Ismet i Zana

              Teva
              Participant
                Post count: 8872

                Cestitkama se pridruzujem i ja sa mojima i to srdacno…

                Teva
                Participant
                  Post count: 8872

                  Nasa Arabela Skaljic udata Zulfic je prije dvadesetak dana rodila sina koji se zove Danin.
                  Arabela je inace kcerka naseg rahmetli Nazima Skaljica, Gaare i nase Mahire Setic.

                  Najljepce cestitke Arabeli, njenom muzu a Bogami i novopecenoj nani Mahiri.:)


                  Danin

                  :)

                  Irfan-tekija
                  Participant
                    Post count: 681

                    Cestitkama se pridruzuje i moja obitelj.

                    Teva
                    Participant
                      Post count: 8872

                      Evo jos prinove sucur Allahu dragom.
                      Nasa Elma Zukic udata Poturak je prije nekolko dana rodila scer koja se zove Sara.
                      Elma je inace kcerka naseg sehida Hamida Zukica i nase Fatime, djevojacki Cengic.

                      Najljepce cestitke Elmi, njenom muzu a Bogami i nani Fatimi.:)


                      Sara

                      P.S. S obzirom da je nana Fatima amidzicna mom rahmetli babi Sejdaliji onda od nas posebne cestitke i eto nas na slatku koji dan, ako Bog da.

                      :)

                      Kaza
                      Keymaster
                        Post count: 6138

                        Jucer, 03.05.2010 u Svedskoj, su Majda i Nedzad Camdzija dobili titule dede i nane.
                        Njihova unuka Irma je dosla na svijet na radost njenih roditelja Alme i Ade a bogami i dede i nane.
                        Upucujemo cestitke sretnim roditeljima, nani i dedi ali i nasem Fikri uz zelje da ih prati zdravlje i rahatluk u buducem zivotu sa novim clanom porodice.

                        A evo i nase Irmice, porijeklom Rogaticanke.

                        Irfan-tekija
                        Participant
                          Post count: 681

                          Moje iskrene cestitke.

                          Kija
                          Participant
                            Post count: 207

                            Nedzau i Majdi sretna unuka da budete svi zdravo i da docekate praunucad.Mojoj dragoj Almi i njenom Adi cestitam da su postali roditelji. Kad dodjemo u Arbogu vidimo se.Puno selama od Ismeta,KijeiZane.

                            Teva
                            Participant
                              Post count: 8872

                              Allah Mubarecola, rodice…

                              [color=#008000]Mirha Hadzic
                              12-22-2010 Zlatko i ja smo dobili najljepsi dar ovoga svijeta prvo unuce… Moja dijeca Emina i Dzenis su dobili zdravog i normalnog sina Ishaka…..Da vas Uzviseni cuva i dadne dugovjecni zdravi zivot i svu srecu da docekate od naseg mezimca….Vole vas nena i dedo….[/color]

                              Zambi
                              Participant
                                Post count: 898

                                Draga Mirha

                                Neka Vam je ziv i zdrav Vas unuk,da znas da ste dobili veliku pokretacku snagu u zivotu i veliki kvalitet u zivotu,sada ce te tek da vidite sta znaci ljubav i kako se unuce voli vise nego svoje dijete.Dobro dosli u klub Deda i Nena na Rogatica.com

                                Teva
                                Participant
                                  Post count: 8872

                                  Jos jedna mala Rogaticanka je ugledala svijet svojim okicama, 03.01.2011.
                                  Od srca cestitamo sretnim roditeljima Dzejni i Nerminu Omanovic,
                                  a Bogami i ponosnim nani Mahiri i dedi Jaletu Ajanovic.:)


                                  Dedo Jale, Jasminko Ajanovic sa kcerkom Dzejnom i zetom Nerminom Omanovicem


                                  Nana Mahira Ajanovic sa kcerkom Dzejnom i maleckom unukom.

                                Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 98 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.