Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 230 total)
  • Author
    Posts
  • NANA
    Participant
      Post count: 57

      Tatjana, budi sigurna da imas dosta istomisljenika, samo sto su siti ovakvih komentara kao ovi predhodni, pa nemaju volje da daju svoje. Doci ce sve na svoje mjesto, nema brines.

      Anonymous
        Post count: 2088

        Upoznala sam vam danas oca mnogo prijatan covjek.

        Anonymous
          Post count: 2088

          Ma ovi ljudi su mene pogresno shvatili…I moderator je samo moj teks ubacio na ovaj forum ja sam napisala tekst kada su napali Zambija u Forum povratak.

          Zambi
          Participant
            Post count: 898

            Ma dajte ljudi vise spustite loptu nemoj da napadate Tatijanu ona je extra cura i nema veze sa zlocinima i ratom,ja bi vas molio posto vidim da vecina vas zna ko je cinio zulume ,pa brate prijave te ih i neka im se sudi ja svatam sve ljude ali nezelim da se vode prepirke i svađe molim vas jos jednom pustimo to preepucavanje imamo mi preca posla.Puno selama od Ermina zambijevog sina ;)

            Mustafa
            Participant
              Post count: 8282

              Zambi napisao:

              Ma dajte ljudi vise spustite loptu nemoj da napadate Tatijanu ona je extra cura i nema veze sa zlocinima i ratom,ja bi vas molio posto vidim da vecina vas zna ko je cinio zulume ,pa brate prijave te ih i neka im se sudi ja svatam sve ljude ali nezelim da se vode prepirke i svađe molim vas jos jednom pustimo to preepucavanje imamo mi preca posla.Puno selama od Ermina zambijevog sina ;)

              Selam Ermine, ja bih te zamolio da nam objasnis gdje si procitao da se direktno Tatjana napada i optuzuje za nesto. Mislim da niko ne voli da mu se nesto “dodaje” ili “izvrce” a da on to nije rekao niti pomislio …..

              Pretportavljam da si mislio na neke buduce postove da se djevojka ne napada niti optuzuje za nesto sto nema veze sa njom, nadam se da ces ovo malo pojasniti …..

              Zambi
              Participant
                Post count: 898

                Selam Mustafa da mislio sam na slijedece postove pa ljudi malo lakse sa tim raspravama nadam se Mustafa da me svatas sta hocu da kazem.Ja ovdje zivim i meni je lijepo fino sam napiso u proslom postu sta treba da se uradi cijenim svacije misljenje .Puno selama tebi i tvojima.Ermin

                Mustafa
                Participant
                  Post count: 8282

                  OK. Pretpostavljao sam da na to mislis, jer niti u jednom postu gore nista ruzno nije receno Tatjani osim sto je bilo nekih kostatacija….. Selam i svako dobro razumio sam sta si htio reci…

                  purak
                  Participant
                    Post count: 484

                    [color=#825900][quote=”Tatjana(citat)”] Ne zelim niko pogresno da me shvati!Ali ako zelimo da zivimo u miru treba neke stvari da zaboravimo i ako verujemo u Boga treba da prastamo.Nerici su se posle svega pokazali kao ljudi,pomogli su u izgradnji dzamije,pokusavajuci tim da okaju svoje grehe i treba da im budete zahvalnI.Nije nase nikome da sudimo.Covjek je onoliko veliki koliko moze da prasta.Mislim da je red da oprostimo jedni drugima i da nastavimo da zivimo.Niko od nas nije ostao ne ostecen u ratu,svako od nas je nekoga izgubio ali treba da prastamo.PONAVLJAM NE BRANIM NIKOGA!

                    [/color][/quote]

                    Osjecam potrebu da se malo i ja izjasnim povodom mog prijasnjeg javljanja.Potrudicu se da ostanem sto ljubazniji,jer nemam namjeru nikoga ni vrijedjati ni provocirati,a ni prije to nisam uradio,nadam se.Da su te ovi ljudi pogresno razumili Tatjana????izvini,al prije da si se ti pogresno izjasnila prije cetri dana kad si branila Zambija “od nas”,dok smo “mi” napali Zambija prije mjesec dana….al bolje ikad nego nikad.A onda u ovoj tvojoj odrani nam rece finih stvari,slazem se u dosta toga s tobom,al iskreno receno,evo opet procitah,ti branis Nerica,i to da mu budemo zahvalni..evo mi se opet zeludac stegnu.
                    Ne slutim u tvoje namjere,da zelis dobro ljudima i ne mislis nista lose,al malo pripazi i ti kad pises,ne diraj u ranu pa poslije mi nismo razumili.
                    Puno selama i pozdrava svima.

                    Anonymous
                      Post count: 2088

                      Slusam ga,prica ko daje otisao da kupi hljeb.Malo u pripitom stanju,pa valjda da se malo oslobodi neceg mozda sto u njemu se nekad zvalo ljudskim,ili smo mi samo smatrali da on to ima,kao svaki normalni covjek,medjutim,prica,kad ubiju zrtvu,poprskaju je benzinom,sa pumpom sto se prskaju vocke,onda ispale jedan metak,i tako zrtvu zapale,kakva brutalnost,a sa druge strane kakva mirnoca u njegovom glasu,ko da je rekao Fadilu Pasicu,dva hljeba,samo neka su vruci,vole mi Ruza i Dragan kad se ono malo pusi….Kaze Tomo Andjelic,legenda nase kosarke,a cege je sada legenda,neka se malo upitaju neki istomisljenici,koji nemaju volje da daju komentar,na istinu koja danas ne zvuci moderno,jer kvari atmosferu,bratsva i jedinstva,Twin Peaks

                      Anonymous
                        Post count: 2088

                        Twin Peaks napisao:

                        Slusam ga,prica ko daje otisao da kupi hljeb.Malo u pripitom stanju,pa valjda da se malo oslobodi neceg mozda sto u njemu se nekad zvalo ljudskim,ili smo mi samo smatrali da on to ima,kao svaki normalni covjek,medjutim,prica,kad ubiju zrtvu,poprskaju je benzinom,sa pumpom sto se prskaju vocke,onda ispale jedan metak,i tako zrtvu zapale,kakva brutalnost,a sa druge strane kakva mirnoca u njegovom glasu,ko da je rekao Fadilu Pasicu,dva hljeba,samo neka su vruci,vole mi Ruza i Dragan kad se ono malo pusi….Kaze Tomo Andjelic,legenda nase kosarke,a cege je sada legenda,neka se malo upitaju neki istomisljenici,koji nemaju volje da daju komentar,na istinu koja danas ne zvuci moderno,jer kvari atmosferu,bratsva i jedinstva,Twin Peaks

                        TWIN, SVAKA TI CAST. NEMOJ MOLIM TE ODUSTAJATI U SVOJIM PISANJIMA. NEKIMA TREBA STO PUTA NESTO RECI DA BI SHVATILI ONO STO I PTICE NA GRANI ODAVNO VEC ZNAJU. PISI TWIN SVE ONO CEGA SE SJECAS, SLOBODNO, JER ZBOG NASE SUTNJE I SUTNJE NASIH DEBILSKIH POLITICARA OVAKO NAM JE KAKO NAM JE A BICE I GORE.
                        VELIKI SELAM ZA TEBE I TVOJU FAMILIJU. IMAS MOJU PODRSKU.

                        Anonymous
                          Post count: 2088

                          VICEVI 2 STRANICE NA FORUMU:)
                          IVO ANDRIC 3 STRANICE:woohoo:
                          A RATNA SVJEDOCENJA 2
                          ZALOSNO:(

                          Kaza
                          Keymaster
                            Post count: 6138

                            Dobra su ti zapazanja Galibe.Nazalost tako je kako jeste.Nije cudo sto nam se uvijek i iznova desavaju iste stvari.Ja sam za to da se otvoreno pise o svemu i da se iznose cinjenice, da progovore zrtve, da se ukljuce svjedoci. Dok god zlocinci hodaju slobodno nema, niti ce biti ni oprosta niti pomirenja a o zaboravu ne treba diskutovati.
                            Ko zaboravi beli ce mu se u buducnosti, ja njemu ja njegovim potomcima obiti o glavu.Takve stvari se nikad ne smiju zaboraviti.
                            Na nasoj staroj stranici je bilo malo vise tog materijala. Izvjesni “detektiv” je bio poceo pisati bas prave stvari. Nazalost niko od nas ne reagova niti pozitivno a niti kriticki na njegove postove a vidio sam da se covjek trudio i cak prevodio tekstove sa engleskog.
                            Na ovoj novoj stranici se nije jos pojavio a ne bi me cudilo i da se ne pojavi koliko smo mi paznje posvetili tome sto je on ovdje pisao.
                            Ja cu kao citate pokusati postepeno da ovdje prenesem njegove tekstove a bogami i ostali bi trebali svoje prenijeti ovdje pa neka se cita. Neka se zna.

                            Kaza
                            Keymaster
                              Post count: 6138

                              Pokusao sam ubaciti citat od detektiva ali on ne izgleda tako pregledno kao orginal. Vidjet cemo sa Webmasterom da li se original moze prebaciti na nasu novu stranicu.

                              Anonymous
                                Post count: 2088

                                SLAZEM SE KAZA SA TOBOM 100% STO SE OVOGA TICE.

                                Teva
                                Participant
                                  Post count: 8872

                                  Dobro Kaza,
                                  Ne znaci to ako se niko nije javljo komentarima na Detektivove postove da to raja masovno nije citala.
                                  Ja sam licno bio misljenja da ako bih sta komentarisao da bi to ko malo pokvarilo.
                                  Detektiv je iznosio cinjenice i istinu i slabo se sta moglo na to dodati.
                                  I jos nesto treba da nam bude jasno, da ogromna vecina onih koji bi imali sta reci, nazalost, jos nije u kontaktu sa kompjuterom.
                                  Nazalost kazem jer je to nasa Bosanska stvarnost.

                                  A evo primjera sta bi nas sto vise trebalo uciniti:
                                  Jedan prijatelj je recimo dao zadatak svom ocu, koji je proso torture po logorima i osjetio jad i cemer u Rogatici na pocetku, da napise sve sta je vidio i licno predevero.
                                  I starini je, iako je bolestan, vec pozadugo olovka u ruci…..

                                  Nadam se da mi nece biti zamjereno za ovo izlijetanje pred rudu, ali moro sam dati komentar na ove zadnje postove.

                                Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 230 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.