Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 579 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
      Post count: 2088

      EVO VAM ONDA TRENUTNO NAJVECEG PITARA SA KOSEVA. 2.00

      Anonymous
        Post count: 2088

        Sigurno da je bolno ono sto se dogodilo Rusku.
        Sigurno je i to da je Rusko covijek koji je debelo ostavio sebe na carsiji.Jedan poveliki sloj asfalta kojeg nasi predsijednici udarase Rusko je izlizo nogama koje ga sada polako izdaju i ne trose asfalt ni svoje ali ni druge carsije.Skrhan od bola i godina ipak ne propusta priliku da dolazi na dzenaze svojih i nasih komsija,oprosti se od njih a njihovim familijama iskaze svoje zaljenje.I to govori koliko je nas Rusko sebe i svoj zivot ugradio u nasu carsiju i nas narod.
        Iako navija za ZeljA mora se priznati da se radi o INSANU u pravom smislu rijeci.
        Zivio ti meni Rusko.

        Anonymous
          Post count: 2088

          Rusko je,moj Zele,prava carsijska raja.Citav zivot je bio angazovan u nekakvom drustvenom radu,a sve da bi se omladini omogucio sadrzajan zivot u nasoj carsiji.Bilo ga je u “Mladosti”,Vatrogasnom drustvu,u Mjesnoj zajednici,a najveci dio radnog vijeka provweo je po sindikalnim organizacijama boreci se za radnicka prava(tako se to tada zvalo).Rat mu je donio tesku tragediju i svi Rogaticani saosjecaju sa njim.

          behar
          Participant
            Post count: 514

            ?” JE PRAVA RAJA!

            Anonymous
              Post count: 2088

              Naravno,Daja,legenda

              Zambi
              Participant
                Post count: 898

                Uvijek nasmijana i vedra duha naša TETA D
                a želio bih da kažem svima koji napisaše o Rusku da se u potpunosti slažem sa svima ali je jedno tačno da je Rusko bio i ostao Rogatičanin,i ako dobro narušenog zdravlja Rule obilazi svoju raju,skoro sam se vidio sa njim i u Rogatici

                behar
                Participant
                  Post count: 514

                  Ovaj je odrastao u cestitoj porodici “Zeljovaca”

                  Anonymous
                    Post count: 2088

                    A sport mu je bio slabija strana zbog povelikih guzova.

                    behar
                    Participant
                      Post count: 514

                      Radio za sankom kod “Sehe”, u piceriji kod “Cice i Murisa” a pred rat i kod Zoleta u “Plavom Biseru” :unsure: ;)

                      maj73
                      Participant
                        Post count: 11

                        Nadam se da negrijesim ali mislim da je rijec o Velikom Badzi (NEDZADU COLICU).:woohoo:

                        Anonymous
                          Post count: 2088

                          To je,Dzabija,Bara,niko se ne znoji ko on,cak i kada sjedi,moj veliki jaran.Veliki covjek,a i poguzija,ko i ja sam…

                          Anonymous
                            Post count: 2088

                            EVO JOS JEDNOG POLJUNCETA

                            Anonymous
                              Post count: 2088

                              I JEDNOG IZ KRUSCICE

                              Anonymous
                                Post count: 2088

                                Inicijalni podaci za indetifikaciju:Osoba br.l “Mramor,kamen i zeljezo…”.penjac na Ljun legendarnog pohoda l.maja 1973.,Osoba br.2 bivsi,a po meni mogao bi biti i sadasnji,gradonacelnik Grada,koji se sada zove Rogatica.Trenutni “namjesnik” Tomo Batinic nije mu ni do koljena,ali j…ga,tako smo htjeli 1990.(samo da “komunjare” ne prodju,ostalo cemo se s “partnerima” dogovoriti.”Gdje ste vi,mi vas cekamo…”(A.I.u obracanju Osnivackoj skupstini SDS-a).Inace,mozda je doticnom mahana sto je volio rok,svirao,pjevao,ali vrag ce ga znati…

                                Anonymous
                                  Post count: 2088

                                  Uz onog prvog bih dodao i O sole mio a ovaj drugi ko i ja na hrani iz apoteke.Ko zna mozda nas to i stimulise?

                                Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 579 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.