Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 599 total)
  • Author
    Posts
  • Zambi
    Participant
      Post count: 898

      Behare vidim da si prisutan na stranici pa da te poselamim tebe i tvoju porodicu pa ako bogda da se sretnemo krajem maja u Rogi;)

      Anonymous
        Post count: 2088

        Slusaj Purak.One Tevine Jagodesatari bilo ,nebilo kuceta jer je i on moje tamanio.

        purak
        Participant
          Post count: 484

          A dragi Zele,para mi je zivot.Pa kako mi ono poce pisati,..”Slusaj ti Purak”…:woohoo: i bi i prodjoh.:lol:

          Puno selama svima.;)

          Kaca
          Participant
            Post count: 34

            Mustafa bicikl je stigao,djeca su se ipak najviše obradovala loptama.Selam iz Goražda i puno hvala Kazići.

            Mustafa
            Participant
              Post count: 8282

              OK Kaca.
              Da pomogne i da bude koristi od posiljke ako Bog da….
              Selam Tebi i tvojima.

              Kaza
              Keymaster
                Post count: 6138

                Iako nisam potpuno u toku ipak sam skontao o cemu se radi. Hvala ti Mustafa i ispred mene za ovaj lijepi gest i poklon koji ce nadam se nasem Faruku pomoci kod vjezbanja.

                Bas bi bilo dobro da nam tu sliku postavis da vidimo kako izgleda poklon koji je otisao za Gorazde porodici naseg Kace.

                Anonymous
                  Post count: 2088

                  ZELE!
                  JESI LI MI STA VIDIO OKO ONOGA STO SMO SE DOGOVARALI. OVO BI MOGLO BITI AKTUELNO IDUCI MJESEC.
                  POSELAMI SVOJE.
                  MAHALA JE IPAK MISIR ROGATICKI :)

                  Irfan-tekija
                  Participant
                    Post count: 681

                    Zambi

                    Nejavljas se sa vijestima, radi li se sta na mustuluku.

                    Zambi
                    Participant
                      Post count: 898

                      Sabur Irfan-beže
                      biće ako bog da,samo malo strpi,piće se kahva u avliji u Tekiji,nego kad sam se javio Tevu sretoh nakon 20 godina,ispričasmo se i hvala ti uspio si u nijetu probio je led i češće će dolaziti selam tebi i tvojima;) :cheer:

                      Zambi
                      Participant
                        Post count: 898

                        Ovo je poruka za Purka
                        Danas Teva hoće da slika jagodnjak na Hridu pa odustade,kaže nema cuke a ove bi Purku uništile zube,eto Purak mislio sam ga malo omekšati:P kontam nakon 20 godina će popustiti:angry: ali on ti je moj care osto isti ko gračanćad šta ćeš naći će mo mi jagodnjak makar i u Podhridu,ali ekološki zdrave i bez sikiracije za strah i zdravlje:laugh:
                        Selam od Zambija

                        Anonymous
                          Post count: 2088

                          Galibe ja nisam od onih koji mlate.Nebih ovdje o detaljma ali uglavnom je ovako.
                          Ti kad budes spreman odradice se.

                          Anonymous
                            Post count: 2088

                            Mislim iduci mjesec Zele. Dobices sve potrebno od adrese pa sve ostalo.

                            purak
                            Participant
                              Post count: 484

                              :laugh: Ma samo polahko Zambi,…naljuticu ja i Tevu ko i Behara,pa nece vise nikad htjeti postaviti sliku.B)

                              Mahsuz selam svima ;)

                              Mustafa
                              Participant
                                Post count: 8282

                                Bogami Purak ako Tevine jagode u meduvremenu “nastradaju” ti htio ne htio bices “prvooptuzeni”, pa ti vidi, ako to nebude tvoje “maslo” kako ces se izvaditi…..:laugh: :angry:

                                purak
                                Participant
                                  Post count: 484

                                  :woohoo: Jah,gluho bilo!!
                                  Obistinila bi se ona stara,”ni jagode jeo,ni jagode miriso” :dry: .
                                  :lol: :lol: ;)

                                Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 599 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.