Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 84 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
      Post count: 2088

      Hvala ne treba. Sto puta sam napisao, takva Evropa, netreba mi pa stoga ni pouka “majstora” u tvojoj personifikaciji mi ne treba. Evropa je krscanska a krscanstvo se bori da zatre moju vjeru koja se zove Islam. A meni je moja vjera na prvom mjestu i ono sto ona propisuje. Muslimani u svijetu su jako podmitljivi (zato nam se ovo sve i desava) a mnogi od drveta ne vide sumu. Neka je meni lijepo a za drugo bice kako bude. Zato ja sa puno emocija pisem o ovoj temi iako me svi znate, ko sam i sta sam i da imam siroke poglede na svijet. Drugim rijecima, nisam “papak” pa da ne shvatam sta se u svijetu dogadja. Krscani vam daju šolje a uzimaju šerpe. Ako ste muslimani, pobunite se i vi protiv onog cemu se protivi vasa vjera. Ako nesmijete(i to shvatam jako dobro) onda nepricajte nama o toleranciji jer mi nismo tolerantni po tom pitanju. Zadrzite je za sebe bar u ovom slucaju.
      PONOVO! GAY PARADA U VATIKANU, SRCU EVROPE KOJI NASTOJI DA EVROPSKI USTAV POCIVA NA NACELIMA KRSCANSTVA, U VRIJEME BOZICA.
      E onda promicite evropsku kulturu i ono sto ste od “majstora” naucili.

      maj73
      Participant
        Post count: 11

        Iako se veoma malo javljam na ovoj stranici ovog puta zaista osjecam da to moram uciniti.Kao prvo selam za mog komsiju Galiba i zaista moram reci da se u potpunosti slazem sa njegovim misljenjem o ovoj gay paradi i to bas uSarajevu u vrijeme Ramazana tj.svetog Muslimanskog mjeseca.Zaista si Galibe u pravu da bi tako nesto trebalo da se odrzi Vatikanu za vrijeme Bozica.Ipak mislim da je to velika igra malih ljudi da bi ponizili nas MUSLIMANE i to bas sada.Zivim u takvoj sredini da se svaki dan susrecem sa tim prljavim gadovima(te osobe se mogu samo tako nazvati)i vjeruj da mi se povraca od njih.

        Kaza
        Keymaster
          Post count: 6138

          Da ne bi bilo nesporazuma ja moram samo da kazem ono sto sam sada procitao. Naime procitao sam sve postove u ovoj temi na ove cetiri stranice. Svi su dali svoj odgovor na temu. Po onome sto je izneseno su maltene svi protiv te parade u Sarajevu za vrijeme ramazana. Ovo o cemu dalje diskutujemo i oko cega se stvaraju razlike su sasvim druge teme. Diskutujemo o islamu, odnosu islama prema zapadu i obrnuto , mi u islamu i tako dalje.
          Najbolje bi bilo da sa ovom temom zavrsimo jer smo odgovorili na postavljeno pitanje a ako cemo dalje raspravljati onda otvorimo nove teme sa jasnim pitanjima.
          Naravno da ima razlika u pogledima na islam i sve ono sto ga okruzuje pa se o tome moze jako mnogo diskutovati a mislim da je ova tema o paradi pedera u Sarajevu iscrpljena.

          Mare
          Participant
            Post count: 1546

            Bogami Galibe,ti malo polupo loncice.Trazis da Murat,Mustafa,Mahir,Sabahudin,Muharem,Nedim,Muhamed i ostali MUSLIMANI koji zive na zapadu organizuju paradu u Vatikanu.Ili ti mislis da smo mi mali muslimani na odnosu Velikih muslimana koji su ko ti ili mozda mislis da smo se popederili

            Teva
            Participant
              Post count: 8872

              Crkoh od smijeha: :laugh:

              Anonymous
                Post count: 2088

                Pitare podrzavam tvoje misljenje,ali,mislis da ja ne bi volio zivjeti u Sarajevu,tebi je lijepo,a pitas li se kako je nama ovdje u manjini,na relaciji radno odijelo,pidzama,a vi se Boga mi dzekirate po Sarajvu,a golfova dvojki je sve manje,vozate se vas dosta u novim vozilima,neka fala Bogu,nisam ja ljubomoran,ja imam dovoljno,obuceni ste u trendu,neka i to,restorani puni,prosetati se crsijom sa porodicom,zivite na visokoj nozi,pa jednom mora i to da se desi,sto ne bih volio,ta parada tih kako da ih nazovem,jer mozda to ne osjetite,ali tempom kojim zivite,vi ste vec poodavno zakoracili u demokraciju,mozda vam je malo nezgodno da priznate…Twin Peaks

                Amra68
                Participant
                  Post count: 82

                  Haj da se reko i ja upisem u ovu temu, posto vidim da su u raspravi vecinom muski, osim …;)
                  Teva zakuha pa se izgubi…sad se smjeska…lopove jedan! Sta hoces da kazes, da vi Holandjani hranite nas Svabe sa drogom preko vikenda a jos nikad mi nisi doturio ni grama :laugh:
                  Da se GAY PARADA ODRZAVA U SARAJEVU ZA VRIJEME RAMAZANA NIJE DOBRO A NI LIJEPO!
                  Sto se samih homoseksualaca tice, pa pitamo li se, koliko ih ima u Islamskim zemljama, koliko homoseksualaca muslimanske vjeroispovijesti seta Amerikom, Evropom, Australijom ??? Neznamo, jer u Islamskim zemljama oni se sastaju tajno i skrovito, dok kod nas, Americi, Australiji otvoreno i javno … E gdje sada spada Sarajevo i cijela Bosna i Hercegovina? To je ipak mislim vrlo komplikovano pitanje za sve nas ovdje!
                  Meni u dijaspori, kao muslimanki, ovdje u Njemackoj, ne fali ama bas nista! Niko me nikad nije ponizio, ni uvrijedio, sto sam musimanka, sto sam strankinja!Imam sva prava kao i njemaci! Dzamija na svakom koraku, bosanska, marokanska, alzirska, avganistanska, turska, iranska … da biras!
                  Kao sto Kaza rece, ako vlasti u BiH dozvole paradu i odrzace se a ako ne i nece! Logicno je da im dozvola treba!
                  Vidjecemo!
                  Ovom prilikom zelim da pozdravim sve clanove koji su trenutno online a vidim masala podosta ih!Purak, ne prozivaj me, ne igraj se s vatrom :laugh:

                  Anonymous
                    Post count: 2088

                    Twin Peaks napisao:

                    Pitare podrzavam tvoje misljenje,ali,mislis da ja ne bi volio zivjeti u Sarajevu,tebi je lijepo,a pitas li se kako je nama ovdje u manjini,na relaciji radno odijelo,pidzama,a vi se Boga mi dzekirate po Sarajvu,a golfova dvojki je sve manje,vozate se vas dosta u novim vozilima,neka fala Bogu,nisam ja ljubomoran,ja imam dovoljno,obuceni ste u trendu,neka i to,restorani puni,prosetati se crsijom sa porodicom,zivite na visokoj nozi,pa jednom mora i to da se desi,sto ne bih volio,ta parada tih kako da ih nazovem,jer mozda to ne osjetite,ali tempom kojim zivite,vi ste vec poodavno zakoracili u demokraciju,mozda vam je malo nezgodno da priznate…Twin Peaks

                    Boga mi si me Seki malo pogresno razumio. Ne mislim ja da je vama bolje, imam brata koji mi kaze kako je a i da nekaze znam ja. Fala bogu da sam ovdje jer koliko sam nostalgican leukemiju bih dobio za godinu dana da sam vani. Pogotovo se moji postovi ne odnose na tebe jer si mi ti (da budem malo lican) od sve ove raje na forumu nakako najdrazi. Poselami ti meni mog Harija i ostaj mi zdravo. O pederima i ja iti smo dovoljno rekli i imamo isto misljenje.

                    Anonymous
                      Post count: 2088

                      Evo slusam muslimani u Svicarskoj (ne zapamtih ime grada) treba da grade dzamiju sa kupolama i munarama visokim 54 metra. Tome se lokalni biskup i gradjanstvo usprotivilo pa ce raspisati referendum. Ako prodje referendum o zabrani gradnje onda ce to biti krsenje ustava pa ce Svicarski parlament morati mijenjati ustav. Nije tema ali jeste o Evropi koju toliko hvalite.

                      Irfan-tekija
                      Participant
                        Post count: 681

                        Eto vidis to je demokratija o kojoj nam nasi demokrati zele drzati predavanja. Evo slusam vec par dana kako demokratska Evropa iz podruma izvodi djecu, a koji su drzani po par godina u zatocenistvu. I na toj djeci vrsen blud pa su i radjale. Gluho bilo otac svojoj sceri pravio djecu. Prljava Evropo ne ulazi u avliju moju, ne kvari mi miris RAMAZANA:

                        purak
                        Participant
                          Post count: 484

                          Gluho bilo,samohrani otac 1Oogodisnjeg djeteta,40% invalida,bacijo se na cetnicku bombu da zastiti muslimansku djecu,majku i njihovog oca invalida,koji su se vracali sa iftara,i tu ostavio svoj zivot i svoje siroce samo,a krvavih mu je ruku donosio za lijecenje al nikad nije bilo dovoljno.A nije dao progovoriti da ce kad napustiti mirisljive avlije,mada bi cesto reci,rahmet mu dusi,”Zar ce mi se djete samo cerilicom znati potpisati,eh to mi je zao”.
                          Molim dragog Allaha da mi dodjeli to djete,i borim se da ga dobijem.A dace dragi Allah ako Bogda,da ga dovedem u prljavu Evropu,da mu pomognem lijecenje dok je jos mlad dok se sta moze pomoci,da ga izvedem na put da svojim krilima poleti a ne ceka ni od kog milosti,jer ni otac mu je nikad nije trazio,a cesto mu je bila potrebna pomoc.
                          I gdje je to cisto mjesto,cista zemlja?…..Samo kod Allaha!A svi smo mi ista govna,bez razlike na drzavu,na narod.

                          Anonymous
                            Post count: 2088

                            Iako je peticija naslovljena protiv gej parade, misli se na “Queer festival” tokom mjeseca ramazana! Ja ovo ne organiziram, već postavljam link na kojem se može dati doprinos protiv ove pošasti!
                            http://www.petitiononline.com/stpgfest/petition.html

                            Mare
                            Participant
                              Post count: 1546

                              A ja mislijo da cemo prestati praviti besplatne reklame pederima.B)

                              Anonymous
                                Post count: 2088

                                Prema informaciji koju sam trenutno dobio otkazan je Queer festival u Sarajevu, zbog sinoćnjih nereda u kojima je povrijeđeno 8 osoba.

                                Anonymous
                                  Post count: 2088

                                  Pederi i lezbejke glavom bezobzira pobjegli iz Sehera. Najvis po prnjoci dobio nekakav Danac. Vi koji ste iz Skandinavije docekajte ih, ako treba i “razlizite” da ne nose traume sa sobom od boravka u Bosni. Nakon sto su se dan-dva povukli u ilegalu, provaljeni su, dobili degenek i razgulili. Ova njihova predsjednica je bila u Holandiji pa se vratila u Sarajevo da promovise nastranost. Eto, mi se hairli izborismo nastranih, a ko ih razumije, nek ih i tjesi.

                                Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 84 total)
                                • The topic ‘GAY PARADA U SARAJEVU ZA VRIJEME RAMAZANA’ is closed to new replies.