Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 84 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
      Post count: 2088

      Sta o ovome mislite?

      Mare
      Participant
        Post count: 1546

        Stvarno ne mislim da se radi o provokaciji.Tih parada ima svugdje po svietu.U principu dok ne diraju moju guzicu bas me briga.Nemoj zaboraviti da i medju njima ima puno koji vjeruju u Boga i idu da klanjaju ili da se pokrste udjamiju ili u crkvu.Tolerancija bas lijepa rijec.;)

        Anonymous
          Post count: 2088

          Jadno je njihovo vjerovanje u Boga. Zna se da je Islam prema toj nastranosti izricit. U Serijatu je za homoseksualce predvidjena smrtna kazna.
          Evo vam par razmisljanja HORDI ZLA i PITARA na ovu temu

          A jos je veca sramota da niko ne reaguje. Tim kretenima nije mjesto u Sarajevu uopste, a pogotovo ne u mjesecu Ramazanu. A ovi sto seru da je BiH konzervativna nek idu u Holandiju i guze se u supak, koliko im god volja.

          Hebem li im majku pedersku,treba ih sve do jednog objesit u sred Ferhadije.

          Sto se mene tice, trebalo bi im dati dobar degenek po guzici(mozda im se i svidi) da znaju da za ove bolesnike u Sarajevu nema mjesta. EUROPA gdje bi mi gradonacelnik bio peder (Pariz i Minhen), hvala lijepo, ne treba mi to. Meni u takvoj Evropi nema mjesta, a bogami ni Evropljanima blizu mene.(JA)

          Iskreno, boli me qrac kako se neko kara u svoja cetiri zida. Muskarci sa zenama, zene sa zenama, muskarci sa muskarcima. Privatna stvar isto kao i milion drugih stvari.

          Medutim, paradiranja, promovisanja i isticanja svoje sexualne orijentacije, pogotovo ovdje kod nas, mislim da su apsolutno debilna. Sta sad treba, da mi ostali idemo Ferhadijom i vristimo: “VOLIM PICHKU”

          Bog stvorio pičku i kurac, a on bi da ga zadaje u šupak. **** ga otac devijantno – degenerički!

          A ja opet mislim da svako treba da kaze svoje misljenje. Ovo sto treba da se dogodi nije na Grenlandu vec u nasem gradu, u Sarajevu, na nasim ulicama, pred ocima nase djece…Ne bih sada da vas zamaram i pisem sta vjera kaze o ovome ali ako treba i to cu napisati. Ja licno mislim da nama ovo ne treba, da se treba boriti protiv ovoga, donijeti na nivou kantonalne vlasti zabranu ove parade ne plaseci se za svoje fotelje. Treba imati svoj stav. Ako Evropa ima stav da dozvoljava to, da dozvoljava te brakove, da pederi mogu djecu usvajati, trebamo i mi imati svoj. Mi smo protiv toga, to im treba reci. Ne ubjedjijte nas da nismo u pravu, ne ubjedjujemo ni mi vas. A ako bas ne mozemo ostvariti dijalog onda se svi nosite u p*cku materinu daleko od nas (PONOVO JA)

          I ja sam apsolutno za to da se trebamo boriti protiv tih sranja svim sredstvima. Danas, sutra, naša djeca rastu i doći će igrom slučaja u kontakt sa “takvim” ljudima koji nemaju ni trunke morala ni obraza, te propovijedati kako je to sasvim normalno i OK.

          Na žalost, tu dobrotu nam je donio svijet i ta “divna” Amerika. Ipak nam je draže američko i bjelosvjetsko govno nego naša bosanska čistoća i rahatluk. Šta drugo reći nego samo FUJ.

          Ma treba debile sve kastrirati pa nek se vibratorima je.u svakako su pi..etine.

          e bravo nek rade šta hoće medju 4 zida kao svaki normalan čovjek,a ne da paradiraju ulicama i slično

          PA TO SU THE MANIACS ,,,,,GUZE SE U GUZICU …..TREBA IH SLIKATI SA SALOVIMA zelje…. :lol: :lol: :lol: :lol:

          jebem im djecu pedersku

          Sta fali neredima? Sto bi rek’o Rambo Amadeus, “šakoooom u glavu!”

          Ovaj put je tvoj post izuzetno demokratski. Ravnodušan si prema problemu, ali ga ne podržavaš tj. ipak si protiv njega. :)
          Parada će im, ako im se dopusti ovaj prvi korak, biti naredni korak.
          Malo se kasno uključujem u temu i mnogo dobrih postova je već leglo tako da ne želim da se ponavljamo, ali samo da kažem da ovdje ništa nije slučajno, a pogotovo ne termin. Svetlana Đurković kaže da među njima ima puno vjernika i vjernica (čak je pazila da ne povrijedi principe gendera), ali je pitanja koja to vjera ovo dopušta, toleriše ili priznaje? Islam sigurno ne (pogledati post @PITAR-ISTOK)! Zašto onda to raditi za vrijeme svetog mjeseca?
          Pa nije ovo San Francisco! Čini mi se da ovi sa “hemijskim debalansom” baš traže degenek!

          [b]I NA KRAJU
          Gay Parada, na ulicama, u kojim su ljudi ginuli. Gay Parada u gradu, u kojem je tekla krv branioca grada i drzave, a sad neke liberalne kretencine misle da ce nas evropa zavoliti, ako se budemo promjenili ko oni i tolerisali takvu bruku, a to u svetom mjesecu?! Sto bi se okrenuli Evropi, kad nas ona samo vise kvari??? Zastavu su nam uzeli, nas grb i nas san o normalnoj drzavi, ali nas PONOS I NASU CAST nikad nam uzeti nece.

          To se treba sprijeciti… Cim malo Patriotizma pokazemo, odma nas Evropa gleda cudnim pogledom, a ovo se treba tolerisati?! NIKAD…
          Eno im Zagreba, eno im Ljubljane i jos mnogo drugih g(r)adova, koji su se prodali “Evropi”.[/b]

          Mare
          Participant
            Post count: 1546

            Necu da te vrijedjam.Necu da te nerviram.Samo da ti kazem sta ja mislim.Kuran i Bibliju su napisali ljudi a ne bogovi.Braniti nekome ko nije”Normalan” da vjeruje u boga mi mali “Normalni” nemamo pravo.Sto se tice djece,ako ih ne odvedes na paradu nista nece vidjeti.Ovdje u Francuskoj ima tih parada.Prolaze glavnim ulicama,ja nisam iso,prolaze na tv ja promjenim program.Zar te zadnji rat nije naucio da netreba klati,silovati,vjesati,ubijati..Kuran kaze isto.

            Teva
            Participant
              Post count: 8872

              Ovolike vulgarnosti od samo nekolicine pitara i hordi zla nebi izrekli
              svi homoseksualci (i muski i zenski) u citavoj Holandiji.
              Gori ste pitare nego oni sto puta,
              samo pogledaj kad idete na utakmice koje sve bljuvotine uzvikujete.:woohoo:

              Senada
              Participant
                Post count: 15

                TEMA: Dobra
                KOMENTARI: Zastrašujući!

                PiTaRIsToK napisao:

                Sta o ovome mislite?

                ODGOVOR:
                Čisti bezobrazluk!

                Anonymous
                  Post count: 2088

                  Vise pedera na svijetu,vise muskarcinama preostaje zena.I ova je u duhu pozitivne tolerancije,zar ne?

                  Anonymous
                    Post count: 2088

                    Moje misljenje je,zar nakon toliko palih,osakacenih,onih koji su se srcem izborili,zrtvovali sebe i svoje clanove porodica,dozvoliti sad nekome,da nam prodaje muda pod bubrege.Jesu li se zato borili,za takvu demokraciju,od koje smo fala Bogu jos tako daleko…tu djubrad ispaliti,tamo gdje je to normalno..Twin Peaks

                    Anonymous
                      Post count: 2088

                      Teva napisao:

                      Ovolike vulgarnosti od samo nekolicine pitara i hordi zla nebi izrekli
                      svi homoseksualci (i muski i zenski) u citavoj Holandiji.
                      Gori ste pitare nego oni sto puta,
                      samo pogledaj kad idete na utakmice koje sve bljuvotine uzvikujete.:woohoo:

                      Ako su tebe Holandjani okrenuli to je tvoj problem. Ovdje mi drugacije mislimo. I tema je STA MISLITE O GAY PARADI U SARAJEVU ZA VRIJEME RAMAZANA a ne sta je nekolicina Pitara rekla. Isto je i na ostalim portalima u BH. Ja sam samo prenio sa onog portala koji posjecujem. I da ti kazem da se licno slazem sa 99%njih. Ti u jednoj PEDERSKOJ zemlji HOLANDIJI mozes misliti sta ti je volja, to je tvoje.
                      Mahire! Neka malo, ostavi se Casnog Kurana i Biblije. Pricamo o necem sasvim drugom

                      Mare
                      Participant
                        Post count: 1546

                        Ne pricamo o drugim stvarima.Ti si citiro Kuran.Ti mislis tako.Nemoj ostalim muslimanima govoriti sta trebaju da rade.Reci him,da rade sta trebaju da rade.

                        ermin pawa
                        Participant
                          Post count: 167

                          Mislim da je ovo _DNO DNA nema dalje.Kuda vodi ovaj pašjaluk ponekad se pitam dali ovi ljudi imaju imalo vjere ,šta je njihov cilj,bojeli se oni smrti i viječnog života na ahiretu.Pa jedan od velikih grijeha je to ,pa još u Mubarek mijesecu Ramazanu SubhannAllah i još bi dodo Teva moj svi su navijači vulgarni bez obzira ja sam horda zla ali kad odem na tekmu i čujem kakve sve bljuvotine izlaju zgrozim se tako i manijaci ,i red armi ,i škripari,i robijaši ma svi vjeruj mi .Mahsuz Sellam

                          Anonymous
                            Post count: 2088

                            Engleska nogometna momčad sastavljena isključivo od homoseksualaca – Stonewall Lions FC – pobijedila je na Svjetskom prvenstvu homoseksualaca reprezentaciju Argentine sa čak 5:0, pokazavši tako svojoj heteroseksualnoj nogometnoj ‘braći’ kako se u stvari igra nogomet.
                            Rodjak pripazi guzu.

                            Mare
                            Participant
                              Post count: 1546

                              Dragi role,evo da ti kazem da moja guzica je dobro zasticena(naucili me u Legiji)Sto se tice tvog misljenja za paradu,to je tvoje misljenje.Ima ljudi koji misle ko ti.Pitari NPR.Ali ima onih koji misle drugacije.Nije razlog zato sto oni misle drugacije da hi ti vrijedjas.Svako ima pravo da misli kako hoce.Zasto neko ko navija za Zelju,ide u djamiju,klanja,postuje Alaha,zasto je gori nego ti.Zasto je neko koji vjeruje u Alaha i koji je homoseksualac,koji ne dira tvoju guzicu,gori od ostalih.

                              Anonymous
                                Post count: 2088

                                Pobrko si loncice skroz. Prvo ti nisi u Engleskoj vec u Francuskoj (uzgred jednako pederskoj zemlji ko i ostale clanice EU) a drugo, poruku sam napisao Beharu u Engleskoj. Njegova nena i moja nena su dvije sestre (Almasa i Dzevahira) pa smo tako mi rodjaci. Rekoh, ko familija, mora da se brinem za “guzu” familije.:woohoo: Popusti Pitare i Manijake, oni sa ovim nemaju veze. Moj raniji post sadrzi neka njihova razmisljanja sa kojim se slazem 100%. Nikom ne namecem svoje misljenje i ne pada mi napamet nametati ga. Pa i tema je “sta mislite o gay paradi u Sarajevu za vrijeme Ramazana.
                                Na*jebem se familija svakom onom kome je na um palo ovo u Sarajevu organizovati. Da se ja pitam (a sreca da se ne pitam) trebalo bi ih izdegeneciti da im za vijeke i vjekova nikad vise ne naumpadne nesto slicno. Eto im Evrope nek se j*bu tamo do mile volje. Ocito ja ovakvih shvatanja nisam za Evropu, ali sta ces, nemozemo svi biti ni napredni ni progresivni.

                                Dedo
                                Participant
                                  Post count: 1243

                                  Vela havle vela kuvete,Ljudi moji bolje ne pisite nista nego da se blamirate ko ovo smisli bas za Ramazan to je namjerno uradio zato umoljavam sve one koji su kadri nesto uraditi da ovo nebude odrzano bicu him zahvalan svi koji se nalaze vani pa su bilo kojom prilikom imali susreta sa tim nemoj da odmah gaze svoju kulturu i svoju svetinju radi tih i takvih,budimo ikoliko dostojanstveni i stitimo nase vrijednosti,ako nekoga priroda tako spoji to je njegov problem al Allah dz.s.je stvorio covjeka i zenu i dao him obavezu da se razmozavaju kao i svim drugim bicima na dunjaluku razmislite malo a ne sta mi je briga jer mi smo odgovorni dokle ce ovaj dunjaluk postojati pa bujrum..

                                Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 84 total)
                                • The topic ‘GAY PARADA U SARAJEVU ZA VRIJEME RAMAZANA’ is closed to new replies.