Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 98 total)
  • Author
    Posts
  • Zambi
    Participant
      Post count: 898

      Bujrum Kruško objavi:P a što se tiče starog vuka Barbe nebrinite;) mlade janjetine ima i ako Bog da uvijek će je i biti:silly: Nego Kerime Šeperka te zove na jednu :cheer: studenu iz Toplika,da vidiš care kako se znoji,evo Šeperka ti nazdravlja,Živio Kerime;) :P :P

      Anonymous
        Post count: 2088

        Rekoh ja da mi ‘ladna pivkara ne pase. Prosta-ta mi osjecajna:( a i grkljan isto:angry: :angry: ali bi kruska ili sljiva mogla:woohoo: :P pa kad nabavite, vi mi javite:P :silly:

        Anonymous
          Post count: 2088

          Zambi, jesi li to unino onog macka. Udarila mu ‘ladna piva u glavu:blink:

          Anonymous
            Post count: 2088

            Selam vodena prisutnam narodu;Pitat,Behar,Web…

            webmaster
            Keymaster
              Post count: 3712

              Kerime ne kaze se “vodena” nego “vodikana” ;) i tebi selam…

              Anonymous
                Post count: 2088

                Oprosti, izvini tako ti Boga, Web. Moja greska. Necu visten nikade.
                PS
                Poselami hanumu, Mutu i ostale.Nemoj Harisa.

                behar
                Participant
                  Post count: 514

                  Selam i tebi tamoka prisutnom:) B) od be’ara

                  webmaster
                  Keymaster
                    Post count: 3712

                    Ja ipak mislim Be`are da je on prisutan vodikana a ne tamoka, ili se more biti jope varam :huh:

                    Anonymous
                      Post count: 2088

                      Mer’aba Be’ar, ma jel’to neko nesto na palamudio, da mu J-M:ohmy: :side: ;) :angry:

                      behar
                      Participant
                        Post count: 514

                        Ma jok moj Kerime, gluho bilo, nego sam ti plaho “busy” ovijeh dana. Jel ti se stucalo, spominjali smo te Teva i Ja ovih dana.

                        Mama ti bila sa Dajom na planini cujem. Kako ti je Alem, je li se oporavlja?

                        Ma’suz selam tebi i Bubi.B)

                        Anonymous
                          Post count: 2088

                          Moj Be’ar, nekako mi se mescinilo da si se udaljio, ali mescescini da nijesi, sto mi je volkaclo drago.
                          Imas i ti i tvoja ‘anuma, a i mali-veliki momak od Bube i mene selam.
                          Zvao sam ja i tebe i Tevu, ali ni jedan se nijeste odazivali.:ohmy: Valjda ste bivali “busy”:angry:
                          Nejma veze, cunemo se nekad kasnje.;)

                          Fikro
                          Participant
                            Post count: 8

                            poslije 43 dana provedena u Bosni , a ponajvise kraj zubora Prace u Mesicima,zelim da se u prvi mah javim i zahvalim pojedincima koji su me obisli i pomogli u nastojanjima da napravim neki korak u bolje sjutra.
                            Zahvalan sam na lijepim pomislima a Bogami i lijepim molitvama , jer me svo vrijeme pratila sreca, rahatluk i snaga da uspijem u nastojanju, i obznanim i pokazem da Duh ne moze nista zaustaviti. Bog je jedan ma koliko ga pojedinci dijelili ili neki svojatali , a ljudi dobre volje su samo ljudi i neke raylicitosti nisu nam bili smetnja , vec podstrek da se druzimo i prevazidjemo nesto sto nas je mozda dijelilo i suprostavljalo.
                            Doci du opet i dodjite mi opet.

                            svima vama hvala . Fikro !

                            Kaza
                            Keymaster
                              Post count: 6138

                              Evo rezultata Fikrinih 43 dana u Bosni. Bilo je tu interesantnih susreta koje cemo nadam se objaviti i na naslovu.

                              Jedan dan smo prisustvovali izuzetnom predavanju o anatomiji kosti od bekana. Naravno predavac je bio Fikro. Morao se potruditi da dobro ocisti kosti a evo kako je to on radio.

                              Fikro, naucili smo mnogo i doci cemo ti ako Bog da opet.

                              Zambi
                              Participant
                                Post count: 898

                                E Bogami Kaza i ja sam bio na istoj obuci;) mislim da to našem Fikri ide od rukeB) a što ti reče opet ćemo mi pored Prače kod našeg Piketa;) Živio Pike;) ;) ;)

                                behar
                                Participant
                                  Post count: 514

                                  Mahsuz selam za Web-a i Purak-a, raju koja izgleda nema godisnjeg odmora ove godine, isto k’o i ja.

                                Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 98 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.