Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 98 total)
  • Author
    Posts
  • webmaster
    Keymaster
      Post count: 3712

      Pa Behar dobro si se sjetio i nas radnicke klase, Purak od silnog rada nema kad ni da se javi :blink:

      Dok oni proucavaju anatomiju kostiju “bekana”…. :dry:

      ponekad ovdje
      Participant
        Post count: 1139

        Pa evo dok je Fikro proucavao anatomiju kostiju Majda i ja smo se sladile kolacima, doduse ona nesto kasnije…. a sve ostale prelijepe slike ce valjda uz jedan lijepi tekst postaviti neko od njih, ja jos nemam toliko vremena. Ovo samo malo da vas “nasikiram”.

        A evo jos jedna slika na brzinu, samo malo se vidi kako Fikrin Edo okrece bekana a drustvo u pozadini ceka…..

        Eto:) :) …

        behar
        Participant
          Post count: 514

          E vala se bas “nasikirah”, kad vidjeh kako vam je “tesko” bilo;) . A sto se slika tice, plahe su.

          Zambi
          Participant
            Post count: 898

            Nigdje nije ljepše nego u našoj Bosni ,;) našoj RogiB) ma u pravu je web šta mi bi od Purka jarana:cheer: pa ne komentariše ove situacije;) s obzirom da je skspert za iste;) :P ;)

            Kaza
            Keymaster
              Post count: 6138

              E moj Behar ti se nasikira gledajuci kolace na slici. Kako li ces se nasikirati uz ove slike koje slijede.:cheer:

              Slike govore sve tako da ne trebam nista vise komentarisati osim da je Fikro majstorski ispekao bekana sto se vidi iz prilozenog.

              Zambi
              Participant
                Post count: 898

                Ja mislim Kaza da poslije ovoga nema dalje;) i na kraju da konstatujem jedan je Pike;)

                Fikro
                Participant
                  Post count: 8

                  sta vam je ljudi, ja isao da malo gradim po Bosni , a vi me ocrniste. Izgleda da se samo krkalo u prilog anatomije sisara. Vala Kaza mogo si koju fotku objaviti kako sam i gradio, ako nemas poslacu ti ja hejbet udarnickih slika.
                  Poseban selam Zambiju, iako nije bio na bekanu, mada je bilo rostiljanja.

                  Kaza
                  Keymaster
                    Post count: 6138

                    Ma jasta neg se radilo. Ovo gore je bilo par dana a ovo sto slijedi 43 duga dana. A i rezultati se vide.

                    Zambi
                    Participant
                      Post count: 898

                      Moj Pike bilo je svega;) roštiljanja i akcije:P molim te Pike pozdravi mi Pištu i ostalu rajuB)

                      Zambi
                      Participant
                        Post count: 898

                        Mahsuz selam za Twina,Toplik izvor i raju ,želim vam lijep provod na sutrašnjem susretu.;)

                        behar
                        Participant
                          Post count: 514

                          Ma vala sve je plaho, a kako vidim i Sige se zalaze, pogotovu kad se jede. Kad pogledam slike pa udahnem, isto k’o da sam dole pored Prace. Mahsuz selam za Camdjije, Sjercice, Kazice i tako redom.

                          Zambi
                          Participant
                            Post count: 898

                            Tako je moj Behare:cheer: lijepo je vidjeti ovu našu rajuB) koliko god daleko bili za čas se skupe i nađu;) to je ono što krasi našu Rogatičku raju,to je ono što drugi nemaju;) Selam ti Behare iz Aliđunskim suncem okupane Rogatice:cheer:

                            Anonymous
                              Post count: 2088

                              Zambilo lutkice,lijep pozdrav i od nas

                              purak
                              Participant
                                Post count: 484

                                Ma i najbolji ekspert,kad ovo sve sagleda,sta ce,:( otpuse i kaze,ja jes ljudima i bilo fino.:) A nema me,pa zeza me kompjuutor,a nisam mu vjest napraviti ga,i evo proradi pa reko na brzinu da se javim,a i radim..sta cu,mora neko malo i raditi.Eto :) ,sto reko Kaza,i kompjuter radi samo kad je njemu cejf.
                                Mahsuz selam svima.:)

                                Kaza
                                Keymaster
                                  Post count: 6138

                                  Vala Purak bio sam se pravo zabrinuo. Nema te dugo i velim sebi ovo nesto ne stima.
                                  E da se ne javi ne bi valjalo.

                                  Ohani malo nek i drugi malo rade.:cheer:

                                Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 98 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.