Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 49 total)
  • Author
    Posts
  • Sumeja
    Participant
      Post count: 19

      Lijepe i vesele skolske dane nasem Nedimu zelimo:
      Ja, moje brace, mama i babo. Poljubac.

      Sumeja

      Zambi
      Participant
        Post count: 898

        Mladi Pašiću

        Neka su ti sretni školski dani i da ih provodiš sa radošću,i da uveseljavaš svoje roditelje odličnim ocjenama.:cheer:

        Mustafa
        Participant
          Post count: 8282

          [i][b]Jedna lijepa vijest
          Paralovic Srlma kcerka nasih sugradjana PARE i SEHERZADE je diplomirala …[/b][/i]

          slijedi par fotografija

          Zambi
          Participant
            Post count: 898

            Sretno i hairli bilo dragi moji Paralovići.

            Mustafa
            Participant
              Post count: 8282

              Pari i Seherzadi isktrene cestitke od porodice FEJZIC..

              Mustafa
              Participant
                Post count: 8282

                Od naše Jasmine smo dobili zaista prelijepu vijest. Senita Kukavica, kćerka Džemile i a.r. Naila Kukavice danas je diplomirala. Rogatičani su bogatiji za još jednog ljekara. Dr. Senita Kukavica je rođena 11.9.1977.g. u Rogatici. Živi u Sarajevu sa majkom Džemilom i sestrom Jasnom. Stranica rogatica. com se priključuje čestitkama. Pogledajte slike sa promocije…..

                Mustafa
                Participant
                  Post count: 8282

                  Od naše Jasmine smo dobili zaista prelijepu vijest. Senita Kukavica, kćerka Džemile i a.r. Naila Kukavice danas je diplomirala. Rogatičani su bogatiji za još jednog ljekara. Dr. Senita Kukavica je rođena 11.9.1977.g. u Rogatici. Živi u Sarajevu sa majkom Džemilom i sestrom Jasnom. Stranica rogatica. com se priključuje čestitkama. Pogledajte slike sa promocije…..

                  Kaza
                  Keymaster
                    Post count: 6138

                    Jasna Muftic sa mamom Behkom na dan diplomiranja marta 2009. godine na Stomatoloskom fakultetu u Sarajevu. Jasna sada dr. stomatologije sa buketima cvijeca. Prve cestitke su joj uputili rodbina i prijatelji. Cestitke radosti su upucene i briznoj majci Behiji.

                    Cestitke sa malim zakasnjenjem i od mene i moje porodice Jasni i majci Behki.
                    Rogaticka omladina se skoluje i postaju akademski gradjani. Trebamo biti ponosni na njih.

                    Kaza
                    Keymaster
                      Post count: 6138

                      Jasna Muftic sa mamom Behkom na dan diplomiranja marta 2009. godine na Stomatoloskom fakultetu u Sarajevu. Jasna sada dr. stomatologije sa buketima cvijeca. Prve cestitke su joj uputili rodbina i prijatelji. Cestitke radosti su upucene i briznoj majci Behiji.

                      Cestitke sa malim zakasnjenjem i od mene i moje porodice Jasni i majci Behki.
                      Rogaticka omladina se skoluje i postaju akademski gradjani. Trebamo biti ponosni na njih.

                      Mirha
                      Participant
                        Post count: 27

                        Jasni i njenoj mami iskrene cestitke upucuje hadziBehija Muftic

                        Mirha
                        Participant
                          Post count: 27

                          Jasni i njenoj mami iskrene cestitke upucuje hadziBehija Muftic

                          Mustafa
                          Participant
                            Post count: 8282

                            [color=#0000FF][b]Jasni i njenim najmilijim cestitke
                            i od porodice FEJZIC[/b][/color]

                            evo par slika

                            Mustafa
                            Participant
                              Post count: 8282

                              [color=#0000FF][b]Jasni i njenim najmilijim cestitke
                              i od porodice FEJZIC[/b][/color]

                              evo par slika

                              mirsad_d
                              Participant
                                Post count: 4000

                                Irma Pašić rođena je 17.01.1987. godine u Rogatici. „Drugu osnovnu školu“ završila je u Hrasnici 2001. godine sa prosjekom ocjena 4.7.
                                Učiteljsku školu i gimnaziju Obala upisuje u Sarajevu iste godine, završava je 2005. godine sa odličnim uspjehom i prosječnom ocjenom 4.6. Svoj studij nastavlja u istom gradu gdje se upisuje na Pedagoški fakultet . Fakultet završava u roku odbranom diplomskog rada pod nazivom „Metodika rada u funkciji tumačenja poslovica u III razredu osnovne škole“ dana 09.06.2009. godine sa ocjenom 9, čime stiče akademsku titulu i stručno zvanje profesor razredne nastave. Stipendista je Fondacije Hastor od 2006 do 2009. godine.

                                Kaza
                                Keymaster
                                  Post count: 6138

                                  Nasem clanu Vedadu Kazicu cestitam uspjesnu odbranu maturskog rada.
                                  Nadam se da ce nas Vedad uspjesno poloziti i prijemni ispit na Akademiju i nastaviti u smijeru koji je odabrao.

                                  Evo par slika sa odbrane maturskog rada:

                                  Na ovoj se slici nalaze profesori iz komisije

                                Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 49 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.