Viewing 4 posts - 46 through 49 (of 49 total)
  • Author
    Posts
  • Teva
    Participant
      Post count: 8872

      Vedo, svaka cast.
      Samo naprijed i uspjeh nece izostati, ako Bog da.:)

      mirsad_d
      Participant
        Post count: 4000

        Na slici su Azra Delić i Amer Štitkovac

        Od ove godine Azra je student Elektrotehničkog fakulteta u Sarajevu a Amer Štitkovac Medicinskog fakulteta u Sarajevu.
        Azra je kćerka a.r. Ibre(šehida) i Nevzete Delić-Štitkovac a Amer je sin dr.Nijaza i Hanke Štitkovac.

        Azri i Ameru, kao i njihovim roditeljima čestitke za prijem na fakultet i da fakultete aBd uspješno završe!

        mirsa_c
        Participant
          Post count: 32

          Diplomirao na matematickom fakultetu, univerzitet Duisburg-Ess

          Suljo Cakisic, Mutin i moj sin je diplomirao na matematickom fakultetu, univerzitet Duisburg-Essen.
          Studirao je tehnicku matematku s podpredmetom u masinstvu. U diplomskom radu je optimirao magnetni kran s fizickim i matematickim metodama, koje je koristio putem programiranja da izracuna rijesenje.
          Sutra abd. pocinje da radi na fakultetu masinstva kao naucnik, gdje ce rijesavati aktuelne tehnicke probleme i predavati studentima matematiku i mehaniku.
          Ima takoder mogucnost da pise doktorat.
          Muta i ja mu cestitamo i zelimo sve najbolje za buducnost, puno zrdavlja i zadovoljstva.
          Srce nam je sad na mjestu …
          Lijep pozdrav
          Cakisici

          mirsa_c
          Participant
            Post count: 32

            Diplomirao na matematickom fakultetu, univerzitet Duisburg-Ess

            Suljo Cakisic, Mutin i moj sin je diplomirao na matematickom fakultetu, univerzitet Duisburg-Essen.
            Studirao je tehnicku matematku s podpredmetom u masinstvu. U diplomskom radu je optimirao magnetni kran s fizickim i matematickim metodama, koje je koristio putem programiranja da izracuna rijesenje.
            Sutra abd. pocinje da radi na fakultetu masinstva kao naucnik, gdje ce rijesavati aktuelne tehnicke probleme i predavati studentima matematiku i mehaniku.
            Ima takoder mogucnost da pise doktorat.
            Muta i ja mu cestitamo i zelimo sve najbolje za buducnost, puno zrdavlja i zadovoljstva.
            Srce nam je sad na mjestu …
            Lijep pozdrav
            Cakisici

          Viewing 4 posts - 46 through 49 (of 49 total)
          • You must be logged in to reply to this topic.