Viewing 15 posts - 331 through 345 (of 398 total)
  • Author
    Posts
  • Irfan-tekija
    Participant
      Post count: 681

      Jesu role ovo su one tvoje a grah je u drugoj basci jer nisam imo dovoljno mjesta.

      Teva
      Participant
        Post count: 8872

        Nije sve grah ima i one buranije, bez pritki, cucevac.:)

        Teva
        Participant
          Post count: 8872

          Mom roletu Irfi da vidi kako napreduju tikve u holandskoj zemlji pjeskulji,
          posto istom sjemenu ne pogoduje bosanska crnica…B)


          autokljuc


          zucka

          :)

          Irfan-tekija
          Participant
            Post count: 681

            E vala role neznam sta je ali ni jedne tvoje tikve nemam. Imam svakakih drugih al ono sjeme sto mi ti donese nema nista. Al ima ovih bit ce pite.

            Teva
            Participant
              Post count: 8872

              I kod mog badjana u Hercegovini su slabe znaci da im ne odgovara podneblje.
              Haman najbolje uspijevaju kad je nadmorska visina negdi oko nule. Plus, minus koji metar.B)

              Teva
              Participant
                Post count: 8872

                I tikve prispjele za berbu pa moj role Irfo moze da izabere koju voli da mu posaljem,
                a onda nek bira rodjeni Dedo koju cu njemu ponijeti kad uskoro krenemo u zijaret, ako Bog da.B)

                :)

                Teva
                Participant
                  Post count: 8872

                  I tikve prispjele za berbu pa moj role Irfo moze da izabere koju voli da mu posaljem,
                  a onda nek bira rodjeni Dedo koju cu njemu ponijeti kad uskoro krenemo u zijaret, ako Bog da.B)

                  :)

                  mirsa_c
                  Participant
                    Post count: 32

                    Svaka cast Teva vrijedan si ali sve te tikve nemogu zamijeniti onu nasu bosansku, uf kakvu sam tikvenicu ljetos na Kujundzijevicima pojela.

                    mirsa_c
                    Participant
                      Post count: 32

                      Svaka cast Teva vrijedan si ali sve te tikve nemogu zamijeniti onu nasu bosansku, uf kakvu sam tikvenicu ljetos na Kujundzijevicima pojela.

                      Dedo
                      Participant
                        Post count: 1243

                        Teva deder da to lijepo podijelis kako je dogovoreno sve sam hi sad prebrojo i nije sala da koja vrata.

                        Dedo
                        Participant
                          Post count: 1243

                          Teva deder da to lijepo podijelis kako je dogovoreno sve sam hi sad prebrojo i nije sala da koja vrata.

                          Teva
                          Participant
                            Post count: 8872

                            Onda moras dvotonca poslati, vidis da su ove vece jedna pun gepek.B)

                            Teva
                            Participant
                              Post count: 8872

                              Onda moras dvotonca poslati, vidis da su ove vece jedna pun gepek.B)

                              Dedo
                              Participant
                                Post count: 1243

                                Kake si to sjemke poslo Irfi da ne poznaju rogaticku zemlju nisu kaze ni ponikle,il si to extra kupio one jalove.

                                Dedo
                                Participant
                                  Post count: 1243

                                  Kake si to sjemke poslo Irfi da ne poznaju rogaticku zemlju nisu kaze ni ponikle,il si to extra kupio one jalove.

                                Viewing 15 posts - 331 through 345 (of 398 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.