Viewing 9 posts - 31 through 39 (of 39 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
      Post count: 2088

      Ja vam neću više odgovarati na ove u najmanju ruku bezobrazne postove (te ilegalan:woohoo: te Galib pokvario, te ovo i ono) već odoh da radim i da sa ljudima tamo dogovorim oko posla. Pozivam vas da mi sve to kažete u lice kada dođete u Bosnu. U vašim postovima vidim previše ličnog.
      A kako će se radovi odvijati, koliko trajati i sve ostalo vrijeme će pokazati. Možda će ovdje da se nađe neko ko će da nastavi akciju i za 2010, možda ću ja to opet raditi, ali što sigurno znam to je da ću i dalje ići u Rogaticu, obilaziti i čistiti mezarja o svom trošku jer mi to pričinjava zadovoljstvo. Da ne pričinjava, nebih nikad ni odlazio tamo niti bilo šta radio i poduzimao.
      Još jednom vam velim, ne shvatajte ništa lično. Moj prijedlog je da svako ko hoće i dokle hoće zasuče rukave. Ima prostora za svakoga da pomogne ako hoće.
      Imaćete slike u četvrtak.

      Mare
      Participant
        Post count: 1546

        Eto ja a i neki drugi bezobrazni.Ti si po obicaju kulturan i jos si ko bajagi posto humanitarac.Nisi ni svjestan da si posto moler.Ili pokusavas biti.Farbas oci umjesto zidova.Nemoj,svi te procitali.Znaju kakav si.Vazda si sanjo da budes gazda ali eto na ovoj stranici neces i nemozes to biti.Kod nas ima mjesta za raju.Gazde neka gazduju negdje dalje.Kod nas je demokracija,svi smo isti

        Anonymous
          Post count: 2088

          [url=http://imageshack.us]

          Anonymous
            Post count: 2088

            Sa ovim spiskom ova tema se treba zakljuciti,jer moze da izazove nesagledive posljedice,ne vidim na spisku puno nasih clanova,pa ako su se skupili neka ociste mezarje,a vala ako je nekom mrsko to da cisti,neka zaobidje mezare mojih najblizih,mogu ja to i sam,pa ako Bog da najbolje ce i biti u buducnosti,da se svako sam za svoje mezare brine o ciscenju,pa nece dolaziti do nesporazuma,ja ovo,vi ono,trebamo prekuniti sa tim.U nekim zemljama,ko ne placa kiriju za svog mrtvog,iskopaju ga,nemojte da si to sebi dozvolimo,ljudi smo…Twin Peaks

            Zambi
            Participant
              Post count: 898
              Haris
              Participant
                Post count: 78

                Ja cini mi se zakuhah opasno,a nije mi bila namjera.Galibu cestitke za ovu akciju mada smatram da je trebala ici puno sire puno i duze, pa bi se skupilo puno vise navca.Nama koji nismo imali priliku da damo svoje priloge ostaje u amanet da nekom drugom prilikom nastavimo prikupljnje sredstava za odrzavanja rogatickih mezarja.

                ermin pawa
                Participant
                  Post count: 167

                  Mustafa napisao:

                  Mi koju god akciju smo vodili uz pomoc Allaha smo je i zavrsili i odradili zato Ermine me cudi tvoj stav i kategoricnost po tom pitanju, u najmanj ruku nije lijepo od tebe da tako govoris, mislim da to ni po kom osnovu nismo zasluzlili?????!!!!!.

                  Nas nijet je bio i da uradimo i ovu akciju i da napravimo dugorocno rijesenje na nekih 5 godina, uradio se Pravilnik i ostali su bili sitni detalji a onda je Galib sve pokvario sto se tice nase organizacije i lopticu i ideju bacioi na drugi teren, A da nas o tome nije ni obavijsetio… OK neke ja i evo kaze akcija uspjela neka masaAllah meni je drago, a koliko godina ce trajati vidjecemo…

                  Zbog svega ovoga je i nastao konflikt i nesporazum jer jednostavno nesto sto planiramo mjesecima radimo na tome (i uspjeli bi Ermine sigurno) i cekamo realizaciju Galib preko noci odnese, pokupi i baci na drugi teren, zato je i razumljiva nasa reakcija..

                  Ono sto Galib svjesno ili nesvjesno zeli unijeti na ovu stranicu je upravo ovo sto vidimo u zadnjih 5-6 postova , zato sve molim da se suzdrze od komentarisanja i bilo kakvih konflikta.

                  Hallali Mustafa ako sam te uvrijedio ja nisam nista reko protiv nase stranice daleko od toga ,ja sam samo reko jer ste vi sami zatvorili slucaj zar nije tako Galib je uzo stvar u svoje ruke i rijesio jedno veliko pitanje i netreba ga sad kritikovat covjek je napravio nesto konkretno ,a ja nisam imao namjeru da uvrijedim rukovodstvo ove stranice niti poricem dosta je uspjelo akcija ali kazem konkretno za nasa mezarija ta akcija je neuspješna a zašto zato što je ovde sve u redu dok se iznose ideje i rijeći a akd treba da se plati onda nam puno mislim smijesno .Ja sam imo cist nijet da odradim svoj dio posla i radio sam sam mustafa zapamti sam bez icije pomoci .Niko za Hrid nije doso da pomogne dok nije bila ona nazvacu je bezuspjesna akcija(bezuspjesna kazem zato sto je bilo 5 ljudi) niko znaci Mustafa sem ja nije cistio cak sam sazno da je naredzeno od nekog sa ove stranice da mi se uzme masina ,i zapamti da mi masina nije onda uzeta ja bih zavrsio i Hrid bi bio ociscen .Ja sam vam slao i par e mailova opomene i molbi da se napravi ugovor da i ja dužim tu mašinu .Nemoj Mustafa da se ljutiš na mene ja nebranim nikog ja i Galib imamo dosta toga u cemu se neslažemo ali ovo što je Galib uradio vrijedno je spomena pricajmo realno zar nisam u pravu .Mahsuz Sellam

                  Mustafa
                  Participant
                    Post count: 8282

                    Sve je ok, akcija uspjela, Galib odradio poso, postavio spisak.
                    Ermine izgleda da je tebi neko dobro “ispro” usi, ne mislim ko ti, a ti nisi dovoljno upucen u desavanja oko akcije ili si mozda pogresno upucen.
                    Twin je u pravu s ovim ova tema je iscrpljena i stavljamo tacku na nju.

                    Kaza
                    Keymaster
                      Post count: 6138

                      Evo Sejdo Vukaz nam je poslao par slika na kojima je groblje u Brcigovu. U sklopu ovog groblja se nalazi i sehidsko groblje nasih sehida koji su medju prvima dali zivote za odbranu BiH od cetnicke agresije.

                      Slike nisu slucajno ovdje. One bi trebale da nas podstaknu da se nesto poduzme oko uredjenja sehidskog groblja u Brcigovu.

                      Misljenja smo da bi trebalo izvrsiti procjenu koliko je potrebno materijala da se ono lijepo ogradi i uredi. Za to bi se jednom akcijom skupio novac a onda jednom dobrovoljnom organizovanom akcijom bi se kupljeni materijal ugradio i groblje uredilo. Bilo bi dobro da se cuje i vase misljenje.

                    Viewing 9 posts - 31 through 39 (of 39 total)
                    • The topic ‘Akcija finasiranja odrzavanja nasih mezarja’ is closed to new replies.