Viewing 8 posts - 16 through 23 (of 23 total)
  • Author
    Posts
  • MINI-MORIS
    Participant
      Post count: 78

      Ja nemogu da se sjetim tacno ko je ta djevojka.Gdje je zivjela prije rata u rogatici ili ??Mogu se respitati ali neznam o kome se tacno radi.

      MINI-MORIS
      Participant
        Post count: 78

        Evo da se oglasim sa “72. generacija.neznam tko te zanima i dali konkretno.

        emira-tekija
        Participant
          Post count: 327

          idemo redom edina ramic,jasmina djaferovic,selma curic.nizama slihovic,selma colic.hamid mehmedovic,belma nalbantic,edina dervisevic,emira gazibara,itd

          Zambi
          Participant
            Post count: 898

            Nizama Salihović je udata za Miška Salana i živi u Sarajevu.Imaju restoran na Ilidži.Evo samo jedna kratka informacija.

            Anonymous
              Post count: 2088

              ja sam Jasmine Dzaferovic teticna .Ona zivi i radi u Gorazdu ,gdje je i udata ima 2 sina sad se preziva Culov.pa da se i ja oglasim ja sam 78 god sa Rudog

              emira-tekija
              Participant
                Post count: 327

                kako mogu do nje doci.tomi je skolska ,hvala ti mnogo za informaciju bas si me obradovala

                Bubelino
                Participant
                  Post count: 78

                  emira-tekija napisao:

                  idemo redom edina ramic,jasmina djaferovic,selma curic.nizama slihovic,selma colic.hamid mehmedovic,belma nalbantic,edina dervisevic,emira gazibara,itd

                  Ako mislis na Edinu Dervisevic iz Kovanja- ona se nalazi negdje u SAD-u…cini mi se u Detroitu…:blush:
                  Ukoliko saznam njenu e-mail adresu javim ti na pp…;)

                  emira-tekija
                  Participant
                    Post count: 327

                    da na nju mislim ako nesto saznas javi se unaprijed hvala

                  Viewing 8 posts - 16 through 23 (of 23 total)
                  • You must be logged in to reply to this topic.